sebnie5892

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sebnie5892

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

1. Witam serdecznie, Reprezentuję agencje interaktywną, która posiada w swoim portfolio realizacje na najwyższym poziomie oraz mnóstwo rekomendacji od naszych wyjątkowych klientów. Jakością realizacji dorównujemy najlepszym agencjom interaktywnym. Poszukuję do współpracy nie tyle co inwestora, co wspólnika ? marketera, który pozyskiwałby klientów z wyższej półki. Nasz wachlarz usług jest dość szeroki, obejmuje m.in.: - tworzenie stron internetowych / dużych portali społecznościowych / sklepów internetowych - projektowanie graficzne ? w tym tworzenie opakowań pod produkty / etykiet / pozostałych materiałów reklamowych. - kreowanie od podstaw brandu marki / keyvisual - kampanie reklamowe - tworzenie spotów / reklam w formie video/prezentacji. Chcę nawiązać współpracę z kimś kto posiada szeroką wiedzę na temat marketingu. Szukam kogoś kto wniesie w moją firmę swój wkład w postaci nowo pozyskanych klientów z wyższej półki, m.in. banki, firmy ubezpieczeniowe itd. Co mogę w zamian zaoferować? Nawet 40% od pozyskanego zlecenia, w późniejszym czasie możliwość założenia spółki i podział dochodów z spółki. Zainteresowanych - po więcej szczegółów zapraszam na PRIV lub mail: sebastian.niesporek@gmail.com. Preferuje osoby ze śląska.