anel-7

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anel-7

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

916 wyświetleń profilu
  1. Witam Szukam wspólnika , inwestora, udziałowca do uruchomienia zakładu produkcji trumien z kapitałem 200 - 250 zł. Przy wynajętym zakładzie , lub do uruchomienia od podstaw potrzebna jest kwota 400 - 600 tysięcy .Posiadane są rynki zbytu 15 - 20 000 szt/ rok.- Włochy, Słowacja, Czechy, Słowenia, Kraje Nadbałtyckie ,Polska , sa prowadzone rozmowy w Moskwie , Petersburgu i Wielkiej Brytanii.
  2. Witamnie szukam kreytu, szukam wspólnika , inwestora ( UCZCIWEGO- bo do tej pory miałem tylko !!!!) do uruchomienia zakadu produkcji trumien, z wkładem finansowym 150 - 200 tys. do wynajętego zakładu -w transzach ( uruchomienie od podstaw to ok 400 - 500 tys) są posiadane rynki zbytu w Europie między innymi, Słovwnia, Włochy Kraje nad Bałtyckie , Polska itp. na 1000 szt/m-ąc.- nie ukrywam że temat jest na wczorajpozdrawiamMirosław511 638 884
  3. czy temat dalej aktualny.......produkcja trumien
  4. czy temat aktualny, jak tak to poroszę o tel. mam dobry pomysł na biznes - produkcja i są rynki zbytu 511 638 884
  5. witam jak rozumiem temat nie aktualny, czy aktualny? Przedsięwzięcie przemyślane, poparte doświadczeniem, realne i ciekawe - produkcja trumienPozdrawiam
  6. Witam Rozpocząłem już w tym tygodniu produkcję trumien. możliwośc produkcji 3000 szt i "+". miesięcznie , Zapraszam zainteresowanych zakupem trumien . Lokalizacja ŚWIECIE n/W tel. 511 470 024
  7. Szukam od dłuższego czasu ( uczciwego - nie krętaczy itp )partnera do uruchomienia produkcji trumien - posiadane są rynki zbytu. W UE więcej na priv
  8. to jak za darmo, 33 euro to 140 zł, a koszt produktu, malowane -55 euro - 236 zł , to nie realne, ile z tego zostaje - chyba że się pomyliłeś