maciejw

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maciejw

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam serdecznie! Potrzebuję porady na temat protezy zębowej. Na czym polegają różnice między protezą ruchomą, a stałą? Czym charakteryzuje się akrylowa proteza? Będę wdzięczny za udzielenie mi informacji. Chciałbym niedługo umówić się do protetyka i podjąć decyzję na temat wyboru.
  2. Moim zdaniem zdecydowanie warto zakupić dobry ekspres ciśnieniowy. I oczywiście kawę ziarnistą. Zobacz na przykład - dobra kawa wrocław - zawsze tam kupuję kawę, choć równie dobrze możesz zamówić ją przez internet, z szybką dostawą wprost do domu. Pozdrawiam serdecznie!
  3. Tak, prowadzę własną działalność gospodarczą. Niestety, przeżywa ona trudne chwile. Staramy się o spłatę długu przez jednego z kontrahentów. Skorzystaliśmy w tym celu nawet z porady prawnej od windykacja opole. Niestety, ale kwota jest na tyle wysoka, że zagraża to płynności finansowej przedsiębiorstwa. Pozdrawiam!
  4. Hej! Stoję przed prawdziwym wyzwaniem. Chciałbym zorganizować osiemnastkę swojego brata, który już w połowie grudnia wkracza w dorosłość. Jak na razie zamówiłem już tort z https://e-torty.pl/produkt/TRT_27/Tort-na-osiemnastke. Rozglądam się jednak za dobrym lokalem we Wrocławiu oraz cateringiem. Czy podrzucicie mi jakieś interesujące propozycje?
  5. Dowiedz się na czym polega palenie kawy - zajrzyj na stronę internetową Etno Cafe. Odwiedź jedną ze stylowych kawiarni w Polsce, w których zaznasz głębi smaku kawy Etno. Delektuj się pyszną kawą na miejscu... Lub po prostu zabierz ją ze sobą i pozwól jej umilać każdy kolejny dzień. Zajrzyj również do sklepu internetowego gdzie zamówisz dostępne produkty Etno Cafe. Pozdrawiam serdecznie! Maciek W.
  6. Polecam sprawdzić oprogramowanie z ifirma.pl, jak i ich usługi rachunkowe. W swojej ofercie posiadają między innymi darmowy program do fakturowania, o bardzo przyjaznym interfejsie. Prócz tego znajdziecie także program do rachunków, generatory wniosków, darmowy CRM czy też program magazynowy.
  7. Nie tylko na sprzęt, ale i oprogramowanie warto zwrócić szczególną uwagę. Od tego zależy jak sprawnie pracownicy będą mogli wykonywać swoje zadania. Możesz na przykład wdrożyć do firmy darmowy crm albo dobry pakiet typu mała księgowość. To z pewnością wpłynie na optymalizację procesów w firmie.
  8. Jeśli obawiasz się problemów... zwróć koniecznie uwagę na wniosek ceidg - ten często potrafi przysporzyć problemów, których skutkiem jest później na przykład negatywna weryfikacja ze strony urzędu. Dlatego dobrze jest wykorzystać dobry generator wniosku ceidg-1. Znajdziesz je bez problemu w internecie. Miedzy innymi iFirma posiada taki na swojej stronie internetowej. Ja korzystałem właśnie konkretnie z niego i polecam. Pozdrawiam!
  9. Na przykład dla nas odpowiedni jes https://www.ifirma.pl/program-do-rachunkow . W calości pozwala na obsługę firmy od strony wystawiania dokumentów Prócz tego jedyne nasze oprogramowanie to Windows i pakiet Office. Zdecydowanie polecam takie oprogramowanie, znacznie ułatwia współpracę z księgowością. Pozdrawiam serdecznie!