Plamka

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Plamka

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chcąc wybudować solidny dom z ekipą mającą na swym koncie wiele realizacji proponuję wybrać Natur Eko Dom. Specjalizują się oni w domach z bali, które są całoroczne, a ich budowa traw niespełna trzy miesiące.
 2. Kupowałam do swego domu okna plastikowe renomowanej firmy Oknoplast. Znalazłam je w ich salonie premium Sampre, która ma wspaniałą załogę pomagajacą w doborze jak i pobierająca pomiar na budowie i zajmującą się montażem. Rewelacyjnie tak znaleźć wszystko w jednym miejscu.
 3. Tak, zwróciliśmy się do zewnętrznej firmy Semcore z Poznania. Oni przyjrzeli się dotychczasowym naszym działaniom i zaproponowali dalsze poczynania, które mają wspierać rozwój naszych działań.
 4. Koszty budowy domu warto sprawdzać u źródła czyli u firm, które takie domy budują i są na bieżąco z cenami materiałów budowlanych. My budowaliśmy z Natur Eko Dom dom drewniany z bali i to oni robili nam kosztorys budowy. Budowa trwała niespełna trzy miesiące więc szybko mogliśmy sie wprowadzać do domu z naszych marzeń.
 5. Oczywiście, ze wszystko się da zrobić. Z odpowiednim wsparciem i budżetem. Nie ukrywajmy że to jest prosta sprawa. Wszystko zależy od branży, samej strony i tego co już było zrobione. U nas w firmie borykaliśmy się podobną sytuację. Poszliśmy do firmy która w tym się specjalizuje i przeprowadzili cały proces optymalizacji sklepu i jego promocji.
 6. Co do ekipy dekarskiej to nie pomogę gdyż nie wiem z jakiego rejonu jesteś. Natomiast co do materiałów potrzebnych na stworzenie solidnego, wytrzymałego dachu to polecam materiały od Creaton. Dzięki nim twój dach zyska piękny wygląd, wiem coś o tym gdyż sama postawiłam na ich dachówkę ceramiczną Titania Finese w czarnym glazurowanym wydaniu. Dach wygląda przepięknie i ma ponad czasową, klasyczną formę.
 7. Marzycie o zwiedzaniu Azji to proponuję zacząć od Uzbekistanu. Najlepszą opcją będzie wybranie się na wycieczkę objazdową gdyż wówczas można zobaczyć dużo i poznać historię zwiedzanych miejsc dzięki przewodnikowi, który towarzyszy nam podczas podróżowania. Taki wyjazd polecam z Wytwórnią Wypraw czyli warszawskim biurem podróży, które organizuje znakomite wyprawy.
 8. Gdzie wypocząć? Obecnie chyba wato szukać miejsca gdzie jest ciepło by załapać troszkę słońca co jak wiadomo świetnie wpływa na nasze samopoczucie. Warto taki wypoczynek połączyć ze zwiedzaniem, a idealnym kierunkiem takiego wyjazdu będzie propozycja Wytwórni Wypraw i wyjazd do Iranu. Mnóstwo atrakcji, zwiedzania ciekawych miejsc oraz zapoznania się z ich zwyczajami i kulturą.
 9. U mnie Smart Kid Belt też się sprawdza. W końcu bez żadnych problemów mieszczę trójkę dzieciaczków na tylnej kanapie. Podróżują bezpiecznie i komfortowo. Mnie do kupna tego urządzenia przekonali znajomi i to, ze posiada homologację i atesty.
 10. Smart Kid Belt sprawdza się u mnie znakomicie. Stosuję go co prawda jako dodatkowe urządzenie ale za każdym razem sprawdziło się idealnie czy to w taksówce czy wrzucone do tornistra syna gdyż wcześniej nie zdążyliśmy podwieź fotelika dziadkom, a oni go awaryjnie odbierali ze szkoły. Łatwo go zamontować, a waga 120 gram nie obciąża tornistra.
 11. My jak co roku pojedziemy na narty. Nie wyobrażam sobie innego spędzania ferii jak właśnie aktywnie na stoku. Nasze dzieci podłapały naszą fascynację i z roku na rok widać postępy jakich dokonują. Wyjazdy zawsze bukujemy w Wytwórni Wypraw, która organizuje świetne wyjazdy. Zastanawiamy się tylko jeszcze, który kierunek wybrać Bukowel czy Kopaonik bo oba te kurorty zrobiły na nasz bardzo dobre wrażenie i świetnie tam odpoczywaliśmy.
 12. Wynajmuję mieszkanie z DJN we Wrocławiu. Znakomity mam z nimi kontakt są szybcy w działaniu i mieszkanie zawsze ma swych lokatorów. Zabezpieczenie przed wszelkimi dewastacjami przez najemców jest poprzez obowiązkowe OC, do wykupu którego są zobligowani w umowie. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie gdyż w końcu nie muszę zmagać się z niesfornymi lokatorami.
 13. Mąż zaczął już przeglądać dostępne napędy w Hormann więc mam nadzieję, że już niebawem będę korzystać z tego luksusu.
 14. W trakcie budowy garażu zakupiliśmy bramę uchylną z oferty Hormanna. Brama znakomicie się sprawuje, najmniejszego problemu lecz niestety nie mamy napędu. Byłoby nam znacznie wygodniej, lecz mąż jakoś nie był przekonany do jego zakupu. Jednak po ostatniej ulewie, która go zmoczyła doszczętnie sam zaczął temat i muszę kuć żelazo póki gorące by dokonać tej inwestycji,
 15. Córka wyrosła z obecnego fotelika i muszę wybrać się na zakupy. Z tego co przeglądałam internet dzieci w jej wieku (6 lat) podróżują na podstawkach. A Wy w co zainwestowaliście, macie jakieś alternatywne rozwiązania dla podstawek?