Marlena

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marlena

• Ranga
    Początkujący
  1. Za mną od rana chodzi coś słodkiego, upiekłam sobie czekoladowe muffiny i teraz zajadam 😄
  2. Jak jeszcze było ciepło w połowie października, mieliśmy integrację na świeżym powietrzu. Jedzenie dowiózł catering blue z Mokobód koło Siedlec, potem były gry terenowe, off road, jazda konna albo warsztaty kulinarne - do wyboru, a wieczorem wspólne ognisko i %%
  3. Zwykle biore oe delfi na ipartsie ale czasem też w innych sklepach, zależy kto ma aktualnie taniej bo nie jestem z tych co przepłacają.
  4. W ten weekend mamy piknik rodzinny który będzie organizować firma Amer Event. Szef już kolejny raz korzysta z ich pomocy więc na pewno będzie mnóstwo rozrywek i dobre jedzonko. Rok temu były dmuchane zabawki dla dzieci i malowanie twarzy. Ciekawe czym w tym roku nas zaskoczą 🙂
  5. Ostatnio mężowi odzież ochronną z glovex zamawiałam. Koleżanka mówiła że dobrej jakości asortyment mają. Jak na razie mąż też sobie chwali. Mówi że ubrania wygodne i przewiewne są. Musimy jeszcze buty domówić bo ostatnio rozmiaru nie było.
  6. U nas sprawdził się fotelik cartero bardzo funkcjonalny jest, szczególnie duża wygoda, że siedzisko się obkręca. Ma 3 stopniową regulację nachylenia, żeby dziecku jak najwygodniej się siedzialo. Cena znośna
  7. U nas na imprezie firmowej jedzenie dostarczał Blue Catering. Jedzenie było bardzo dobre, wszystko czego próbowałam mi smakowało. Ładnie jedzenie wyglądało, wzięłam kontakt do nich, bo niedługo będę organizować małe przyjęcie rodzinne, a catering w miarę tani jest więc uznałam, że bardziej się kalkuluje wynając firmę niż samemu przygotowywać.
  8. Ja akurat najlepszą reklamę dla swojej firmy znalazłam na remadays w nadarzynie. Jeżdżę tam co roku by nie wypaść z tematu i by zawsze móc trafić do jak największej liczby potencjalnych klientów.
  9. Też uważam że nie ma sensu wydawać kasy jeśli takie koszulki po kilku praniach nie będą się do niczego nadawać. Ludzie z pr w mojej firmie wybrali świetną firmę będąc na targach remadays chyba jakoś w lutym. Nawet szefuncio nie wstydzi się jej na siłkę założyć i stwierdził że w tym roku też się wybiera do Ptak expo by znaleźć coś dodatkowo tylko dla pracowników
  10. Dużo zależy od zainteresowań. Mnie akurat moda kręci, więc otwieram swój butik z ubraniami, torebkami, biżuterią, zegarkami itp. Dodatki będą wyeksponowane w takich gablotach stojących http://www.batr.com.pl/produkt-52-witryna_stojaca__jednodrzwiowa.html. Z czasem jak interes się rozkręci pomyślę o dobrych gatunkowo butach, skórzanych szpilkach itp.
  11. Ciekawe pytanie, podbijam, bo też mnie to interesuje ;)
  12. Ja widziałam ostatnio fajne wino musujące z drobinkami, rewelacyjnie to w lampkach wyglądało. Ale już nie pamiętam co to za firma.
  13. Teraz to ferie trzeba planowac, corke wysylam z kochamwakacje tym razem na zimowisko do Zakopca, w wakacje byla z nimi w Bulgarii. a sami z mezem zostajemy w domu
  14. Jeśli chodzi o biżuterię to ja wolę na żywo obejrzeć.
  15. Ja bym takim kalkulatorom nie wierzyła... Najlepiej przejść się do dietetyka i nauczyć się jeść zdrowo. Albo pudełkowa. Tutaj odradzam