ivey22

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ivey22

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja kiedyś dzwoniłem ale jednak gdzie indziej i ostatecznie tak jak to na bdswiss: https://xbinop.com/pl/opinia/bdswiss/, ryzyko trzeba podejmować z głową bo inaczej rzeczywiście różnie to może być. Dzięki serdeczne za Wasze pozytywne wskazówki.
  2. Cześć! Macie jakieś ulubione stronki, na których lubicie spędzać czas, grając w różnego rodzaju gry? Wiecie, co to jednoręki bandyta za darmo albo innego rodzaju tytuły pokrewne? Jak się zapatrujecie na różnego rodzajui gry MMO i stare ale jare gry flashowe bądź na Amigę?
  3. Cześć! Od dłuższego czasu szukam dobrego pośrednika finansowego albo inaczej: brokera. Sporo czytałem jakie są aktualne topoption opinie i z tego co widzę to dość zaufana marka, na której właściwie można polegać. Chciałbym jednak zapytać o wasze subiektywne odczucia, jak widzicie tą sprawę? Pozdrawiam!
  4. Do kogo lepiej iść po poradę? Do radcy czy do adwokata? Rozważam czy nie skorzystać z usług Bartosz Janecki kancelaria adwokacka ale z drugiej strony może radca prawny jest lepszy? Co myślicie?
  5. Kosmetyczka to nie jest zły zawód, ale moim zdaniem dużo bardziej przysłużysz się ludziom, jeżeli zostaniesz stomatologiem. Podam ostatni przykład - dentysta Wałbrzych. Byłam niesamowicie zadowolona z obsługi przez Panią doktor, miła, szybka, a co najważniejsze - bezbolesna wizyta i natychmiastowa ulga! Oczywiście, żeby wykonywać zawód na takim poziomie trzeba się było uczyć, a następnie ustawicznie doszkalać latami, ale zadowolenie klienta jest chyba tego warte? To takie moje skromne trzy grosze dorzucone do tej interesującej dyskusji, pozdrawiam wszystkich!
  6. Bulionowe monety? A jak jest z ich trwałością, w sensie, jak dobrze znoszą próbę czasu jako przedmiot do przechowania wartości? Nie będzie przypadkiem tak, że za rok czy dwa, powiedzmy, będą już nieco... bezużyteczne, np. poprzez inflację? Ja wolałbym już pieniądze powierzyć jakiemuś brokerowi w stylu iq option bo te bulionówki mnie najzwyczajniej w świecie nie przekonują.