jakus

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jakus

• Ranga
    Początkujący
  1. Lepie jest dobrze zaplanować taką inwestycję bo są to duże koszty a hala ma być przecież na lata, a nie na chwilę :). Wiem, że bardzo dobre konstrukcje stalowe hal robi http://bud-blach.pl/konstrukcje-stalowe/. Oni stawiają na jakość i mają spore doświadczenie.
  2. To bardzo fajny pomysł, ale wcale nie jest tak łatwo realizować projekty badawczo-rozwojowe. Trzeba mieć plan i specjalistów na pokładzie.
  3. Co to znaczy "nikomu nie potrzebne"? Najwyraźniej jednak komuś są potrzebne, skoro są kupowane.
  4. Światło może Ci się zapalić nawet jak lis wejdzie na teren. I co wtedy zrobisz? Będziesz biegł żeby sprawdzić czy to nie złodziej? Czujnik ruchu i światło to dobry pomysł, ale o ile masz też monitoring i możliwość błyskawicznego obejrzenia terenu bez 300 metrowej przebieżki :).
  5. Zdecydowanie Ptak. Masz tam bardzo duży wybór odzieży i producentów.
  6. Ja mam świetny pomysł na biznes dla kobiety! Rodzenie i wychowywanie dzieci... A tak na serio, to niby w jaki sposób powodzenie w biznesie ma zależeć od "kobiecości" branży albo jej "męskości"? Rób to w czym jesteś dobra, a nie wymyślaj sobie tylko kobiece branże.