karolcia78

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O karolcia78

• Ranga
    Początkujący

Profile Information

1. Ja wolę zdrową żywność, swoją z ogródka, warzywa i owocowe i dużo świeżego powietrza i na pewno się uda dotrzeć do celu w dobrej figurze bez problemu. Taka zdrowa żywność, na tym tle żywienie wspomoże taki proces.
  2. Ja takie zakupy przeważnie wykonuje przez internet, mogę na spokojnie poczytać na ten temat , wybrać co chce, kiedy chce i do tego wszystkiego mieć przywiezione prosto do domu.
  3. Ja mam na cele te i te. Bardzo dobrze sprawdza się pod wieloma względami takie uprawianie. Odpoczynek wśród kwiatów i drzewek też jest rewelacyjny. Warto szukać ciekawych rozwiązań na małe i duże ogrody.
  4. U nas przez okres lata jest wiele warzyw, a więc wybrałam dietę stosowną do jedzenia warzyw i owoców, ponieważ tego mam pod dostatkiem, a zawsze odchudzam się w czasie lata.
  5. Mi się podobają takie meble ratanowe, są one kosztowne, ale na długie lata. Sprawdzają się rewelacyjnie pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś dla SIebie fajnego i praktycznego. Wydaje mi się, że warto szukać ciekawych takich rozwiązań dla ogrodu i nie tylko. Wiele osób nie wie co wybrać, aby sprawdzało się a jednak kto szuka ten nie błądzi. Taki odpoczynek w ogrodzie wśród kwiatów to super sprawa.
  6. karolcia78

Ogród

Mi się podobają różne ogrody, zwłaszcza te piękne, zadbane. Ja mam nie dużą działkę, ale mam i jest ona praktyczna i zawsze uporządkowana. Kwiaty, krzewy i drzewka sprawdzają się w ogrodzie najlepiej na każdą okazję. U mnie dzieci uwielbiają te owocowe, a kwiaty co kwitną, bo lubią je zrywać.
  7. Mi się podobają ogrodowe huśtawki drewniane lub takie typowo zwisające miękkie w kształcie kokonu. Jednak tego typu huśtawki są kosztowne. Może kiedyś sobie taką kupię, bo takiej nie mam jeszcze.
  8. My często kupujemy na promocjach różnego rodzaju. Do tego wszystkiego często na wiosnę sadzimy nasiona warzyw, mamy swój sad, a więc mamy trochę swoich warzyw i owoców, a w sezonie jednak nie raz są owoce i warzywa drogie. My mamy na szczęście własne.
  9. Mi się podoba wiele ładnych donic do kwiatów. Teraz na naszym rynku jest ich bardzo duża ilość. Ciężko jest się zdecydować co tak naprawdę wybrać, aby sprawdziło się doskonale w ogrodzie czy na balkonie. A ceny niektórych kosmos. Warto wtedy szukać ciekawych propozycji w sieci, gdzie zawsze coś znajdziemy.
  10. ja kocham owoce zwłaszcza w sezonie letnim, gdy mogę robić soki warzywno-owocowe z swoich upraw. Taka wyciskarka lub sokowirówka to super sprawa. Każda powinna taką mieć w domu jak się ma koło domu drzewka owocowe czy warzywniak. Darmowe źródło witamin.
  11. U nas ogród jest pełen niespodzianek dla Dzieci. Domek, zjeżdżalnia, piaskownica, trampolina, huśtawki i do tego mnóstwo poziomek, truskawek , malin i drzewek owocowych i jak lato przychodzi to mają co na przekąski w okresie zabawy.
  12. Jak masz w nowym mieszkaniu balkon, to też pomyśl o balkonowym mini ogródku. Możesz sprawić , że mały balkon będzie pełen zieleni, a do tego przydatnych ziół i przypraw do obiadu, gdzie do sklepu nie będziesz musiał biegać za każdym razem. Myślę, że każdy o takim czymś marzy.