nomono

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O nomono

 • Ranga
  Początkujący
 1. Na obraz firmy wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest na pewno identyfikacja wizualna, ale też różnego rodzaju reklamy, które wykorzystują jej elementy. Nasza firma zajmuje się brandingiem i tworzeniem reklam - celem każdego realizowanego przez nas projektu jest zwiększenie rozpoznawalności marki i budowa jej wizerunku. Reklamy, nad którymi pracowaliśmy, można zobaczyć tutaj https://www.nomono.eu/portfolio/produkcja-reklam . Zachęcamy do zapoznania się z nimi i zapraszamy do współpracy z naszym zespołem.
 2. Cześć, zajmujemy się produkcją filmów reklamowych - zarówno dla małych jak i większych biznesów. Nasi klienci twierdzą, że ich emisja na stronie czy w mediach społecznościowych jest skuteczna. Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji na www.nomono.eu/portfolio/produkcja-filmow-reklamowych i kontaktu!
 3. Jeśli rzeczywiście zdecydujesz się na film reklamowy, jesteśmy gotowi Ci pomóc w jego wykonaniu. Zapraszam na naszą stronę https://www.nomono.eu/portfolio/produkcja-filmow-reklamowych , gdzie znajdują się nasze realizacje.
 4. Zapraszamy również do zapoznania się z portfolio Agencji Kreatywnej NOMONO z Wrocławia. Zrealizowaliśmy wiele projektów (animacja produktowe oraz produkcja video, spotów tv). Współpracujemy m.in. z Limango, Polski Lek, Bankier.pl, KinoPolska, czy też SoliPiwko. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 661 667 774 lub wypełnienia krótkiego briefu na stronie http://www.nomono.eu/ . Do zobaczenia! ;)
 5. Witamy wszystkich bardzo serdecznie ;)