Alicja

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Alicja

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Hej, mogę polecić firmę, z której my korzystaliśmy, robiąc instalację PV - PGM Fotowoltaika. Najpierw przeprowadzili audyt fotowoltaiczny i dopiero na tej podstawie dobrali moc instalacji, poszczególne komponenty itp. Usługa wykonana solidnie, a kontakt z wykonawcą bardzo dobry.
 2. Jeśli Was interesują trasy międzynarodowe, polecam firmę Cargo Transport. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zdecydowanie polecam.
 3. My współpracujemy z firmą Cargo Transport w zakresie transportu międzynarodowego do Niemiec, Belgii i innych państw UE. Firma spisuje się na medal, transport zawsze dociera w terminie, bez problemów. Polecam.
 4. Polecam firmę Cargo Transport. Współpracujemy z nimi - transport do Niemiec, Belgii, Holandii. Współpraca bez zarzutu, terminowo, solidnie i profesjonalnie.
 5. Lepiej zainwestować więcej w wizytówki, jeżeli klient jest zadowolony, zawsze może przekazać kontakt do nas swojemu znajomemu jak będzie okazja. Lepiej też zamówić coś bardziej oryginalnego niż biały papier i po prostu nasze dane. Ja mam coś takiego jak tutaj : http://www.amb.net.pl/zamow_wizytowke.php?card_id=64
 6. no a może jakieś ciekawe nadruki na koszulkach, które przyciągną uwagę? Już po otwarciu lokalu, gdyby tak znaleźć grupkę ludzi promujących w ten sposób to na pewno wyszłoby to pizzeri na dobre. No i też podstawa, by sami pracownicy chodzili w takich nadrukowanych uniformach. Dodatkowo możnaby też pomysleć o jakiś gratisach do zakupu o określonej cenie, ot zwyczajny kubek dla entuzjastów naszej pizzy. No i podstawa to ulotki albo jakieś wizytówki zostawione w różnych miejsach. Polecam przykładow odwiedzić stronę fotopomysly.pl i zapytać administrację czy nie byłoby zniżek dla Ciebie jeśli korzystałbyś z wielu rodzajów i usług. Wtedy to mogłoby być tańsze niż myślimy.
 7. Szukasz pomysłu na własny biznes? Chcesz rozwinąć swoją działalność gospodarczą? Zapoznaj się z naszą ofertą współpracy dla Licencjobiorców i Franczyzobiorców MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży stanowiących grupę LINGUA TEAM European Language Program. Szkoła została wyróżniona przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez MEN tytułem MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczynia się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży. Dodatkowo szkoła posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? • Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell. Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami – poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię i tym samym zachęca je do efektywnej nauki. • LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla młodzieży wdraża autorską metodę nauczania dla młodzieży w wieku 13 – 15 oraz 16-18 lat. Metoda LINGUA TEENS SPACE realizację swoją opiera o pojęcie autonomii dla młodzieży na lekcjach języka obcego, czyli odpowiedzialności ucznia za własne uczenie się i możliwość współdecydowania o formie i kontekście zajęć – TEENS CHOICE. Wykorzystanie multimediów i innych innowacyjnych technik pracy na zajęciach odpowiada na potrzeby i zainteresowania młodzieży. Rozwijając sieć franczyzową poszukujemy Partnerów / Kandydatów na: • Licencjobiorców, zainteresowanych wykorzystywaniem metody MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej nauczania języków obcych; • Franczyzobiorców, zainteresowanych prowadzeniem jednej lub kilku własnych placówek / punktów MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE; • Masterfranczyzobiorców = Szefów Regionów, zainteresowanych prowadzeniem jednej lub kilku własnych placówek / punktów szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, odpowiedzialnym za zarządzaniem działaniami marketingowymi i sprzedażą we wszystkich placówkach w ramach sieci w regionie, ekspansją sieci w regionie, na terenie Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.malalingua.com.pl/franczyza/
 8. Przez ostatnie lata zrobiło się głośno o ekologii ogólnie... Ja natomiast zaczęłam się nią interesować pod kątem wdrożeń w firmie i tego, jak to może wpłynąć na finanse... Na blogu http://www.odnawialnecieplo.pl spotkałam się z artykułami, w których pisano o przeróżnych przypadkach firm, które postawiły na ekologię i nie straciły. Oczywiście nie chodzi mi o jakieś ogromne inwestycje, ale czy np. solary mogą się opłacić jako system ogrzewania siedziby firmy? Macie jakieś inne pomysły?
 9. Głównie skupiamy się na języku angielskim. Organizujemy kursy o różnym stopniu zaawansowania, zarówno będące formą nauki codziennej dostosowanej do potrzeb dziecka jak i standardowe cykle przygotowawcze do egzaminów pozwalających uzyskać certyfikaty z języka. Mamy także ofertę dla przedszkoli i rodziców naszych młodych uczniów, jesteśmy kreatywni pod tym względem i ciągle działamy - dla potrzeb naszych klientów :) Oczywiście, że mamy stronę internetową, wystarczy w google wpisać naszą nazwę Mała Lingua & Lingua Teens Space :) tam znajduje się dużo więcej przydatnych informacji na nasz temat :)
 10. MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE jest ogólnopolską siecią szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży stanowiących grupę LINGUA TEAM European Language Program. Szkoła promuje autorską metodę nauki języków obcych, dostosowaną do preferencji i potrzeb każdego ucznia. Dzięki stosowaniu różnorodnych metod nauczania, pomaga dzieciom i młodzieży łatwo i skutecznie zdobywać wiedzę. Obecnie poszukujemy partnerów na terenie Szczecina i okolic, zainteresowanych prowadzeniem własnej szkoły językowej. Dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Więcej informacji pod adresem: www.malalingua.com.pl/Franczyza
 11. hej mam pytanie czy ktoś zna sklep AMB, który oferuje sprzedaż pieczątek, mam swoją firmę i potrzebuje takich rzeczy a wiadomo, że przez internet zamawiać to szybko i wygodnie .
 12. Do faktur u nas w firmie używamy CRM www.esme.pl jest on użwamy od jakiegoś czasu, jest ok
 13. ja korzystam z http://caffeprint.eu/ . działają bez zarzutu;)
 14. Moim zdaniem przyszłościowe studia to takie, które przede wszystkim będą zgodne z naszymi zainteresowaniami. Jeżeli będziemy realizować siebie w tym co robimy - na pewno będzie nam łatwiej. Moim zdaniem warto pójść w kierunku oryginalności - może jakaś nietypowa filologia? Mam kolegę, który chce robić studia podyplomowe z administrowania warsztatem detektywa w KrK na Apeironie i uważam, że to fajny pomysł. Trzeba znaleźć coś, co będzie nam sprawiać satysfakcję.