t.rodak.t

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O t.rodak.t

 • Ranga
  Początkujący
 1. A nie lepiej postawić na trwałe wypożyczanie auta? Znam idealną wręcz firmę z Wrocławia, która umożliwia długotrwałe wypożyczenie, ceny nie są zbyt wysokie, a spada odpowiedzialność za uto, OC i inne duperele :) http://speedrental24.pl/ Polecam zdecydowanie, sam non stop wypożyczam auto i finansowo wychodzę na tym lepiej.
 2. A ja szczerze tego nie rozumiem. Sam mam od niedawna działalność i sądziłem, że leasing może być dobrym rozwiązaniem. Znajomy mi podpowiedział, że skoro i tak na co dzień mało się przemieszczam autem, to trochę szkoda pieniędzy. Dlatego od czasu do czasu decyduję się na wypożyczenie autka. Dzień-dwa pojeżdżę, pozałatwiam najważniejsze sprawy i oddaję. Tfu, sami odbierają spod domu. http://speedrental24.pl/ jest świetnym miejscem, działają 24/7 i mają bardzo konkurencyjne ceny. Nie doliczają za kilometry, dbają o klienta :)
 3. W Poznaniu nie znam żadnej dobrej wypożyczalni, ale gdyby ktoś chciał kawałek do Wrocławia podjechać, to trafi na perełkę. http://speedrental24.pl/ jest świetnym miejscem, działają 24/7 i mają bardzo konkurencyjne ceny. Nie doliczają za kilometry, dbają o klienta :)