nugget

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O nugget

• Ranga
    Początkujący
  1. zamierzam zalozyc strone www polegajaca na ogladaniu filmikiow i glosowaniu na nie po wczesniejszej rejestracji aby zachecic do glosowania chcialbym po przez losowanie nagrodzic uzytkownikow gadzetami typu aparat fotograficzny etc. czy musze jakos zarejestrowac swoja strone jako dzialalnosc aby moc zawierac umowy sponsorskie jak wyzej??? pozdrawiam
  2. nugget

video blog

mam jeszcze pytanko ktory hosting wybrac dodam tylko ze chce zalozyc stronke z filmami video powiedzmy o laczniej wielkosci ok 300mb (na poczatek gdyz domniemam ze serwisy oferuja duzo wieksza pojemnosc) i jaki transfer danych gdyz ogladanie filmow przez duza rzesze ludzi wiaze sie z zapotrzebowaniem na dosc duzy transfer (wiem ze firmy oferuja mozliwosc zwiekszenia limitu ale jaki by mi starczyl na poczatek??) czy sa jakies wymagania sprzetowe abym mogl updatowac stronke codziennie u siebie w domu czy to zalezy tylko od hostingu a lacze i pc na jakim bede to obslugiwal nie jest istotne??
  3. widze sporo osob reklamuje tu swoje www mam pytanko ktory hosting wybrac dodam tylko ze chce zalozyc stronke z filmami video powiedzmy o laczniej wielkosci ok 300mb (na poczatek gdyz domniemam ze serwisy oferuja duzo wieksza pojemnosc) i jaki transfer danych gdyz ogladanie filmow przez duza rzesze ludzi wiaze sie z zapotrzebowaniem na dosc duzy transfer (wiem ze firmy oferuja mozliwosc zwiekszenia limitu ale jaki by mi starczyl na poczatek??) czy sa jakies wymagania sprzetowe abym mogl updatowac stronke codziennie u siebie w domu czy to zalezy tylko od hostingu a lacze i pc na jakim bede to obslugiwal nie jest istotne??
  4. nugget

video blog

a jesli jest to stronka tylko reklamujaca dane produkty?? jak skusic producentow aby reklamowali sie wlasnie u mnie jesli stronka jeszcze nawet nie istnieje?? czy jesli wspolprac wiaze sie nieodplatnie jest szansa aby spisac jakas umowe partnerska ktora okresla na jakiej zasadzie reklamy sa prezentowane ??? btw: dzieki za odzew
  5. nugget

video blog

a to juz sie wiaze z wiekszym kosztem po za tym sama stronka i jej utrzymaniae (sklep) wiaze sie chyba z nieco wieksdsymi kosztami niz 3tys ponaglam pytanie czy aby zawiazywac drobne umowy parterskie strona www musi byc jakos zarejestrowana???
  6. nugget

video blog

dobrze a skad brac towar do sklepu?? sklep to jednak mozolna praca nieco reklama charakteryzuje sie dynamika lub jej brakiem albo cos sie trafi albo nic proste mam jeszcze pytanko czy jest jakis sposob zeby zarejestrowac swoja stronke jako firme aby miec prawo autorskie na podstawie ktorych beda zawiazywane umowy partnerskie??
  7. nugget

video blog

chcialbym zarabiac na reklamie :P i mysle ze zysk nie bylby mniejszy niz ze sklepu ktorych i tak jest juz mnostwo bardziej mnie ciekawi jak dotrzec do potencjalnych klientow :)
  8. nugget

video blog

witam chcialbym zalozyc swoj pierwszy ebiz zaznaczajac na poczatku z niskiego pulapu... na start w chwili obecnej to 2/3 tys. zl myslaem o video blogu ktory prezentowalby video komercyjne o jakiejs okreslonej tematyce z ewntualna opcja komentowania glosowania etc. czy aby umiescic film na swojej stronie wystarczy zgoda autora(wlasciciela)? nie ukrywam ze reklama ewentualne pozycjonowanie video klientow na mojej stronce bylby glownym/potencjalnym zrodlem zysku jak sie na to zapatrujecie czy warto sprobowac??jak zbadac rynek?? ankiety, mailing?? licze na pomoc gdyz jestem zielony :PP