fancy

Użytkownik
  • Zawartość

35
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fancy

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Rzeczywiście w sieci jest mnóstwo inspiracji tylko też nie każda będzie odpowiednia akurat do naszego wnętrza i nie każdą uda się później odwzorować... Podrzucam link do inspiracji, które u mnie się sprawdziły http://inspiracje.dre.pl/ Sporo fajnych trików o meblach i dekoracjach do pokoju dziecka. U nas staneło na standardowych mebelkach, ale z oryginalnymi dodatkami. Mała kocha odcień purpury, fioletu, więc nawet i drzwi Vetro D2 w tym kolorze udało się dobrać ;p
  2. Ja staralam się chodzić regularnie do kosmetyczki, ale poki co urodzilam dziecko i jak wiadomo ciezko wygospodarowac chociaz godzine dla siebie ;/ przed porodem kupilam na szczescie u niej zapas kosmetykow regeneracyjnych do pielegnacji dloni i stop, ktore zamawia z kerpro.pl Na tym w sumie najbardziej mi zalezy, bo zima sa doslownie jak drewno - potwornie suche ;/
  3. Skoro w takich prezentahc gustuje to moze dorzuc mu do weekendowego pakietu jakas elegancka piersioweczkę? Na galante.pl maja bardzo eleganckie, nie tłukące sie piersiówki. Taka piersiówka w sumie fajnie wyglada nawet w biurze
  4. My zaczelismy po przeprowadzce od komputerów, telefonow - dokladnie podstawowego wyposazenia kazdego pracownika. Musi przeciez na czyms pracowac. Chcielismy ruszyc jak najszybciej, bo jeszcze zanim zaczelismy - juz byly zlecenia ;) ogolnie - zadbaj koniecznie o dobre łącze, bo my zaliczylismy na starcie wtope. Chyba ze 4 dni czekalismy na podlaczenie i wszystko sie dodatkwo przedluzalo... ostatecznie poszlismy do UPC i wzielismy ten pakiet https://www.upc.pl/internet/bez-zobowiazania/fiber-power-250-standard/ Dla nas jak najabrdziej wystarczajacy! Pewnie maja tez pakiety dla firm - mozna podpytac, ale dla nas idaelnie
  5. Bo nie zawsze tez chodzi o to, zeby przejsc na mega rygorystyczna diete... Takie ciagle odchudzanie sie jest ciezkie do zycia no i do przystosowania sie przez organizm. Najlepiej zwyczajnie zmienic nawyki zywieniowe a wtedy efekty na pewno beda. Moja przygoda ze zmiana myslenia o diecie wlasnie zczela sie od wizyty w macro bios bar bo po swoich eksperymentach dietetycznych stwierdzilam ze czas wreszcie zrobic cos porządnie. Wspolnie wybralismy pakiet diety dobry dla mnie tak zeby nie wyniszczac organizmu i zeby zyc normalnie. Najlepiej wszystko konsultowac ze specjalistami i trzymac sie wytycznych - nie ma szans ze sie nie uda. Mi waga spadla juz 10 kg wlasciwie bez wiekszego wysilku
  6. Dieta cud niby faktycznie nie istnieje, ale jednak dobre nawyki moga zdzialac cuda. Ja jestem na diecie w linii 1500kcal od 8 mscy. Codziennie jem 5 posilkow o okreslonym indeksie kalorycznym. Nie czuje glodu bo tez jedzenie z cateringu macro bios bar jest pelnowartosciowe. Taka dieta nie jest ani wyniszczajaca ani jakos bardzo rygorystyczna. Moje jedyne zadanie to po prostu jedzenie pudełek o okreslonej godzinie ;p
  7. Ja w tamtym roku stwierdzilam ze odpuszczamy tance i hulance, ktore i tak wiadomo jak sie koncza na rzecz wsppolnych zajec, gdzie ludzie naprawde maja mozliwosc sie ze soba komunikowac i szczerze pogadac. Świetnie sie bawilismy tutaj http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/warsztaty-dla-firm/ Kazdy mogl pogadac z kim chcial... nawet graficy dogadali sie z copy co nie jest takie naturalne ;p makrobiotyka wciagnela i facetow i kobitki a na koniec oczywiscie wielkie ucztowanie. Naprawde swietne warsztaty dla wzmocnienia relacji pracowniczych
  8. to zalezy czy ktos szuka pracy z mysla o przyszlosci czy zwyczajnie na szybko koncza i wezmie wszystko. to troche marnowanie swojego czasu. no ale wiadomo ze bywa roznie, chociaz w miedzyczasie mozna rzeczywiscie sie rozgladac za czyms "lepszym". ja w sumie tak zrobilam zaraz po studiach. pracowalam w knajpie jako kelerka a rownolegle korzystalam z uslug doradztwa personalnego Hre i w sumie dzieki wlasciwie juz po 2 mscach mialam prace zgodna z wyksztalceniem, bo jednak po cos czlowiek sie meczyl te 5 lat...
  9. takie profesjonalne meble trzeba by szukac pod konkretna specjalizacje. ja prowadze gabinet podologiczny i wlasciwie cale wyposazenie sciagam od firmy kerpro lacznie z fotelem, szafeczkami, lampami itd... no wiadomo kazda specjalizacja ma swoje szczegolne potrzeby
  10. moj to jest typowy gadżeciacz. czasami az juz mi pomyslow brakuje bo o wiekszosci rzeczy, o ktorych mowi zwyczajnie nie wiem ;) teraz dodatkowo chce wrocic do formy wiec wylicza sobie te wszystkie kalorie no i zapotrzebowanie kaloryczne. takze inteligentna waga mam nadzieje bedzie strzalem w 10. zamowilam z ithings.pl nawet mierzy zawartosc tkanki tluszczowej no i mozna spokojnie zsynchronizowac ze swoim phonem
  11. u mnie bardzo na plus a w porownaniu z tradycyjna ksiegowoscia, z ktorej korzystalam wczesniej to jak niebo a ziemia. ja korzystam z firmy macaccounting i dla mnie porywajacy jest zapal tych ludzi - mloda ekipa z powerem (pomimo ze wciaz mowa o ksiegowosci i podatkach). korzystaja z nowoczesnych narzedzi - zreszta cala dokuemntacje mam dostepna online 24h/24h. zawsze sa mili i dyspozycyjni. bardzo pozytywny oddźwiek i jaka oszczednosc czasu!
  12. a może jednak lepiej na poczatek sprawdzic w ogole swoje predyspozycje... jakies umiejetnosci... nie wiem ale porywac sie z czyms zupelnie nowym dla siebie to jak dla mnie szalenstwo ;/ zreszta teraz mozna swobodnie skorzystac z usług doradztwa personalnego i czegos sie o sobie dowiedziec. ja zreszta tak zrobilam. najpierw wizyta w Hre a pozniej nawet pomogli mi wymyslic pomysl na swoj biznes i wystartowac. bo podstawa to tez uwierzyc w siebie!
  13. fancy

Kołdra naturalna

dla mnie taka z naturalnym pierzem byłaby morderstwem jesli chodzi o goraco... nie znosze gdy w nocy jest mi za ciepło... kupilam na wiosne koldre w salonie agaty zestaw skladajacy sie z dwoch kolder letniej i wiosenno–jesiennej, spiętych napami razem tworzą bardzo ciepłą kołdrę zimową. bardzo praktyczne rozwiazanie. koldra jest lekka i dostosowana do temperatury za oknem, co w moim wypadku jest mega istotne zeby moc spac spokojnie
  14. popatrz sobie na stronkę salonów agaty - maja spory wybor. kupowalam ostatnio powłoczki i widzialam ze maja nawet koldry dla alergikow
  15. mysle ze po pierwsze warto postawic na funkcjonalność mebli, po drugie uniwersalny styl a po trzecie na minimalizm. kazdy z pewnoscia lubi mieszkac w miejscu gdzie czuje sie dobrze i z pewnoscia dodatki to juz to co lokatorzy zrobia po swojemu. dobrze kupic wlasnie podstawowe meble w jasnych sprawdzonych kolorach - duzy wybor mebli dobrej jakosci i w niezlych cenach maja w salonie agaty. sama kupowałam ostatnio komode i przejrzałam multum sklepow, ostatecznie kupialam u nich bo asortyment jest imponujacy, a meble dobrej jakosci