kasiazaleta

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kasiazaleta

• Ranga
    Początkujący
  1. Kuba, a powiedz dlaczego jest lepsza niż adwords? Mnie się wydaje, że jednak googla nikt nie przebije.
  2. Koleżanko :) a jak ktoś ma własne zdjęcia to może już zupełnie za free sobie takie coś zorganizować. Tylko domena i serwer, czyli za jakieś 200 zł rocznie. Przykładowy sklep tego rodzaju tutaj
  3. Ja podchodzę do tego mniej pragmatycznie, choć kto wie, może właśnie pragmatyzmu w mojej propozycji będzie najwięcej. Jak klienci wchodzą do nowego biura, to co robią? Widzą w pierwszej kolejności ładny wystrój. Przykładowo takie fototapety do biura. Zobaczcie jak to samo biuro może się zmienić w zależności od naklejonej fototapety. Może być bardziej biurem architekta lub biurem nieruchomości. Fototapeta na ścianie może zmienić wszystko.
  4. Mój pomysł na biznes rozpoczął się 5 lat temu. Widziałam, że są sklepy, które oferują fototapety i obrazy na wymiar. Wzorki - zdjęcia pobierane są przez klucz api z fotolii, a klient ogląd je w moim sklepie. Niezbędna do tego celu jest domena - czyli adres sklepu. Ja swój nazwałam http://www.dekoracjenawymiar.pl Drukowała i nadal drukuje mi zamówienia jedna z drukarni. Odbywa się to w ten sposób. Klient wyszukuj sobie w moim sklepie ładną fototapetę - wpisuje swoje wymiary i klika do koszyka. Ja dostaję maila z zamówieniem i zlecam wydrukowanie. Później wysyłka. Niczego nie mam na magazynie. Wszystko odbywa się poza siedzibą firmy. Mnie pozostaje jedynie obsługa. Uważam, że ten typ działalności jest idealny dla kogoś kto zaczyna. Małe koszty na początku, a później tylko obsługa i niczego nie trzeba kupować zanim się nie sprzeda.