Samantha

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Samantha

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ostatnio przymierzam się do wielkiej wymiany mebli w biurze. Akurat znalazłam fajną stronkę z odpowiednimi siedziskami, o tutaj: https://innamarka.pl/krzesla-do-biura. Tak myślę, by te biuro zaaranżować w czerni i bieli. Dobry pomysł, czy już oklepany?
  2. Ja mam blisko Nałęczowinakę, więc od nich bezpośrednio kupuję:) Ale z tego co wiem, sami nie rozwożą wody do firm.
  3. Cóż, ja - jako przyszły pracownik - wolałam rozmawiać z moim przyszłym przełożonym albo chociaż z kimś z działu HR danej firmy. Często te osoby prowadziły rozmowę razem. Nie mam zaufania do rekruterów zewnętrznych. I nie uważam, że outsourcing w tej branży nie jest gwarantem znalezienia dobrych, lojalnych pracowników.
  4. Lampy ledowe dają światło zbliżone do dziennego. Z mojego doświadczenia wynika, że są też mniej "awaryjne" od zwykłych żarówek. Ja do swojego sklepu kupiłam kilka lamp stąd: https://ocrana.pl/ i jestem z nich zadowolona.
  5. Ja mam nadzieję, że prowadzenie małego sklepu spożywczego to jednak JEST dobry pomysł na biznes... Swój prowadzę od niedawna, konkurencja nie jest duża, bo to mała miejscowość... Mam nadzieję, że się uda :)
  6. Gdy szukałam pracy, to korzystałam z portali pracy typu infopraca.pl, pracuj.pl albo praca.pl. czasem GoldenLine - polecam założyć sobie tam konto :) Ale miejsca, gdzie było mi dobrze, znajdowałam trochę przypadkiem, trochę dzięki szczęściu - a to staż ze środków UE, po którym zostałam zatrudniona (staże z Urzędów Pracy to pomyłka, nie znam nikogo, kto dostałby potem pracę. Ale na początek zarobek jakiś jest). A teraz - z pomocą rodziców - prowadzę mały sklep i narazie dobrze mi z tym :)
  7. Witam wszystkich, jestem z Lubelszczyzny prowadzę sklep wielobranżowy na obrzeżach Nałęczowa - tego od Nałęczowianki ;)