figlezes99

Użytkownik
  • Zawartość

116
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O figlezes99

• Ranga
    Ekspert
  1. W firmie nie może zabraknąć dobrych urządzeń wielofunkcyjnych takich jak drukarki Gdańsk, tonery, kserokopiarki, niszczarki i tym podobne. Tego rodzaju urządzenia można kupić po bardzo atrakcyjnych cenach w firmie znajdującej się w Gdańsku na Chwaszczyńskiego 10.
  2. Ja korzystam od kilku lat z biura rachunkowego u Pań Elżbiety i Darii Muszyńskich w Gostyniu. Biuro rachunkowe oferuję prowadzenie pełnej księgowości dla firm w bardzo przystępnych cenach. Cała oferta usług widnieje na stronie.
  3. Jeżeli ktoś z forumowiczów jest z Warszawy a dokładniej z Mokotowa to polecam skorzystać z oferty biura "Liczydło", które znajduję się na Powsińskiej w bardzo dobrej lokalizacji. Biuro świadczy usługi z zakresu obsługi księgowej, doradztwo finansowe, oraz pełną obsługę kadrowo płacową.
  4. Jeżeli szukacie specjalistów od aut francuskich to polecam kontakt z warszawskim auto serwisem Moto Partner. Kompleksowa oferta duża dostępność części zamiennych, prawidłowa realizacja usług. Dla mnie auto serwis godny polecenia
  5. U nas jest Toyota Pro Ace. Bardzo dobre i komfortowe auto. 0 problemów w trakcie jazdy, bezawaryjność, spora ładowność. Kupilimśy w Carolina Toyota Wola. Polecam salon, fajna oferta i miła obsługa warto się wybrać
  6. Dlatego warto klimatyzację montować no i oczywiście serwisować. Dla każdego to duży komfort wtedy. Wymogiem jest zatrudnienie dobrej firmy, ta firma Klimamika o której pisałem jest okej, ludzie doświadczeni i terminowi
  7. Właśnie podstawą jest zapewnienie sobie dobrej opieki księgowej, bez dwóch zdan. W dzisiejszych czasach przepisy są bardzo skomplikowane. Polecam wam z Warszawy biuro rachunkowe Abacus p. Jadwigi Adamus, mieszczą się na ul. Lanciego.
  8. Tak, Call&Fly oferuje nierozkładowe loty. Dla biznesu to dużo lepsze rozwiązanie. Chodzi mi tu na przykład o takie sytuacje, gdy z jakichś przyczyn odwołano lot albo w ciągu jednego, dwóch dni trzeba być w kilku miejscach.
  9. Bez dwóch zdań przy współczesnym stopniu skomplikowania przepisów na pewno warto, a w zasadzie to trzeba mieć naprawdę dobrą ksiegową (biuro rachunkowe). Bez tego łatwo się pomylić, a potem mieć kłopoty. Ja mogę Wam podsunąć kontakt do sprawdzonego przeze mnie biura Abacus z Warszawy. Mieszczą się na ul. Lanciego. Polecam współpracę, jest kompleksowa i 0 kłopotów
  10. Po używany samochód, ale używany w sensie bardzo dobry, praktyczny, zadbany, serwisowany polecam się udać właśnie do Carolina Toyota Włochy. Odpowiedni salon, bardzo mi się podoba obsługa tam. Można bez problemu w spoko cenie kupić samochód
  11. Na pewno Brother lub Samsung. Mam doświadczenie z tymi dwoma producentami (różne modele). Są bezawaryjne i generalnie dobre. Polecam sobie tylko potem kupić toner zamiennik. Polecam Asarto. Skuteczne, łatwe w montażu, nie łamią gwarancji producenta. No i mają naprawdę bardzo dobrą wydajność
  12. Różne sposoby finansowania i ogólnie bardzo dobrą ofertę aut na firmę (i nie tylko) mają w Carolina Toyota Wola w Warszawie. Jeżeli ktoś z tej okolicy jest warto umówić się na jazdę próbną.
  13. Kilka dni temu odwiedziłem z partnerem biznesowym wyzej wspomniany PanKejk. Przychylam się również do pozytywnej opinii na temat tego miejsca. Drogo nie jest, łatwo dojechać, do tego też jedzenie domowe i nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia
  14. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Elokon, która sprawuje się w opracowaniu procedur związanych z bezpieczeństwem maszyn. Oni działają kompleksowo, tak więc inwestując we współpracę będziemy mieli pewność, że otrzymamy naprawdę fachową pomoc.
  15. Wszystkie drukarki są na podobnym poziomie. Ja akurat mam HP działa bezawaryjnie. Do tego zamiennik tonera marki Asarto. Polecił mi facet ze sklepu z tonerami. Wypróbowałem 1 testowy toner, potem ten Asarto i przy nim już zostanę