figlezes99

Użytkownik
  • Zawartość

140
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O figlezes99

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Co do tonerów to zdecydowanie zamienniki, np. z Asarto. Cena dobra, jakość też, nie ma kłopotów z drukiem tak więc to też ważne. Dla mnie OK jest też to, że nie łamie praw patentowych producenta sprzętu
  2. Dokładanie tak. Asarto na rynku z tego co wiem jest już dość długo i dla mnie też bardzo duży plus, że jest dobra dostępność tych tonerów zamienników o czym też warto napisać
  3. Abacus z ul. Lanciego, zdecydowanie polecam, za kontakt, ceny, rozlciczenia dokładne i na czas. Dzieki temu nie ma problemów z podatkami itd
  4. Carolina Toyota jest okej. Ja akurat korzystałem z usług salonu na Woli, z którego jestem zadowolony, bo ceny rozsądne, a też oferta dobra zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Do tego fajne sposoby finansowania, więc nie trzeba od razu wydawać całej kasy
  5. Dokładnie. Kupując np. z niższej półki co dostawę miałem innej jakośći filamenty. I potem jak masz zamówienie na większą ilość jakiś komponentów to wychodzi, że są różnice w jakości wykonania. Niedopuszczalna sprawa. Osobiście uważam, że Print Me to jeden z obecnie najlepszych producentów
  6. Na Krakowskim Przedmieściu jest Pankejk. Świetne miejsce do tego, aby zjeść coś dobrego i po prostu fajnie odpocząć
  7. Dla mnie to są bardzo fajne smartwatche i opaski, więc przy normalnym użytkowaniu na dworze po prostu nie powinno być żadnego problemu. Co do modelów to się nie wypowiadam, bo każdy potrzebuje czego innego
  8. Przy bieganiu to właśnie dobry jest nie stoper (to XX wiek), ale smartwatch, ewentualnie opaska sportowa, która mierzy puls, kroki, kalorie, itd. Można monitrować stan organizmu. To przydatne. Garett ma całą linię takich bardzo wygodnych opasek
  9. Ja to szczerze powiem, że właśnie nie wyobrażam sobie pracowania przy wlasnym biznesie bez po prostu bardzo dobrego biura rachunkowego, tym bardziej że np jpk czy inne czynności po prostu wymagają od przedsiębiorcy bardzo dużo czasu. tu polecam z Warszawy bardzo dobre biuro rachunkowe z ul. Lanciego - Abacus
  10. Bardzo dobre biuro rachunkowe. Pełna obsługa i rozsądne ceny jak na Warszawę nawet. Nie ma kłopotów, niedomówień itd. Na takiej współpracy każdemu zależy
  11. Od klimatyzacji jest Klimamika. Firma z Warszawy. Bardzo dobry montaż, terminowa robota, 0 problemów podczas montażu i uruchomienia
  12. Dokładnie Tak Tomekmarzec. Takie opaski mają sporo ciekawych funkcji i do tego idealnie nadają się na mniejszy i większy trening
  13. Co do właśnie samochodów to polecam Toyota. Pełny komfort prowadzenia samochodu. do tego bezawaryjność i ogólnie brak kłopotów. Można zajrzeć do Carolina Toyota Wola
  14. Dokładnie. Przychylam się do opinii, którą napisałeś. Ostatnio testowałem różne opcje z Allegro, niestety jakość nie jest zadowalająca,zwłaszcza jeśli chodzi o stabilność średnicy, koloru czy fatalne nawinięcie, a to się przekłada od razu na gorszy efekt druku. Co do Print-Me to właśnie chcę spróbować, dobrze że jest sklep www więc można zamówić. Wybór faktycznie spory i w jednym miejscu to ogranicza koszty.
  15. Są odpowiednie rozwiązania dla tego rodzaju obiektów. Najlepiej moim zdaniem sprawdza się tu styropian. Dobre parametry, dobra izolacyjność, lekkość, prostota montażu. Nie jestem fanem wełny, jakoś ten materiał do mnie nie przemawia.