figlezes99

Użytkownik
  • Zawartość

135
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O figlezes99

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Na Krakowskim Przedmieściu jest Pankejk. Świetne miejsce do tego, aby zjeść coś dobrego i po prostu fajnie odpocząć
  2. Dla mnie to są bardzo fajne smartwatche i opaski, więc przy normalnym użytkowaniu na dworze po prostu nie powinno być żadnego problemu. Co do modelów to się nie wypowiadam, bo każdy potrzebuje czego innego
  3. Przy bieganiu to właśnie dobry jest nie stoper (to XX wiek), ale smartwatch, ewentualnie opaska sportowa, która mierzy puls, kroki, kalorie, itd. Można monitrować stan organizmu. To przydatne. Garett ma całą linię takich bardzo wygodnych opasek
  4. Ja to szczerze powiem, że właśnie nie wyobrażam sobie pracowania przy wlasnym biznesie bez po prostu bardzo dobrego biura rachunkowego, tym bardziej że np jpk czy inne czynności po prostu wymagają od przedsiębiorcy bardzo dużo czasu. tu polecam z Warszawy bardzo dobre biuro rachunkowe z ul. Lanciego - Abacus
  5. Bardzo dobre biuro rachunkowe. Pełna obsługa i rozsądne ceny jak na Warszawę nawet. Nie ma kłopotów, niedomówień itd. Na takiej współpracy każdemu zależy
  6. Od klimatyzacji jest Klimamika. Firma z Warszawy. Bardzo dobry montaż, terminowa robota, 0 problemów podczas montażu i uruchomienia
  7. Dokładnie Tak Tomekmarzec. Takie opaski mają sporo ciekawych funkcji i do tego idealnie nadają się na mniejszy i większy trening
  8. Co do właśnie samochodów to polecam Toyota. Pełny komfort prowadzenia samochodu. do tego bezawaryjność i ogólnie brak kłopotów. Można zajrzeć do Carolina Toyota Wola
  9. Dokładnie. Przychylam się do opinii, którą napisałeś. Ostatnio testowałem różne opcje z Allegro, niestety jakość nie jest zadowalająca,zwłaszcza jeśli chodzi o stabilność średnicy, koloru czy fatalne nawinięcie, a to się przekłada od razu na gorszy efekt druku. Co do Print-Me to właśnie chcę spróbować, dobrze że jest sklep www więc można zamówić. Wybór faktycznie spory i w jednym miejscu to ogranicza koszty.
  10. Są odpowiednie rozwiązania dla tego rodzaju obiektów. Najlepiej moim zdaniem sprawdza się tu styropian. Dobre parametry, dobra izolacyjność, lekkość, prostota montażu. Nie jestem fanem wełny, jakoś ten materiał do mnie nie przemawia.
  11. Rzeczywiście Asarto ma porządne zamienniki. Nie ma kłopotów podczas montażu, wymiany, użytkowania. Są bardzo wygodne w obsłudze nie powodują błędnego działania drukarek. W biurze taki komfort ma dość spore znaczenie
  12. Co do właśnie dekoracji ścian to ja bym polecał zastosować coś eleganckiego, ale też podnoszącego prestiż pomieszczenia. Proponuję płytki klinkierowe King Klinker - super rozwiązanie
  13. Mają fajne dobrze wykonane męskie smarty, osobiście mam Garett Sport 17 od jakiegoś czasu i sprawuje się bardzo fajnie. Jest wygodny, nie psuje się, ma sporo przydatnych fnkcji
  14. To prawda bezawaryjne samochody. Plus też taki tego salonu, że bardzo szybko można się umówić na jazdę próbną
  15. Również polecam Pankejk. Rodzinne miejsce dla osób, które mają np. 2,3 dzieci. Pankejki na słodko są przepyszne, zdecydowanie warto przyjść i spróbować