bikson

Użytkownik
  • Zawartość

143
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Na Włochach jest właśnie bardzo dobry salon sprzedaży. Polecam też się wybrać, bo oferta jest całkiem spoko
  2. Ja polecam biuro księgowe Abacus. Mieszczą się na ul. Lanciego. Bardzo dobre i terminowo działające biuro, dokładnie wszystko rozliczają, ksiegowe są miłe i kompetentne
  3. Jeśli ma być coś na elegancko (ale bez zbędnego przesadyzmu) to polecam się wybrać do restauracji sushi Sakana. Kuchnia znana, szczegółów przedstawiać nie trzeba. Jedzenie 5/5. Co do atrakcji to oferują warsztaty sushi i to jest świetna rzecz, bo dużo osób sushi je, ale niedużo potrafi je same przygotować. Wszystko się odbywa w ekstra atmosferze. Prowadzą osoby, które maja doświadczenie i poczucie humoru
  4. Fakt, jeżeli klimatyzacja to zdecydowanie tu polecam warszawską firmę Klimamika. Zajmują się instalacjami od A do Z, więc współpracujemy z jednym fachowcem. Jakość usług naprawdę na poziomie, klima działa bezawaryjnie i to najważniejsze
  5. Według mnie jednak najbardziej bezpiecznym sposobem jest jednak korzystanie z usług sprawdzonego bura rachunkowego. Jak ktoś jest z Warszawy, polecam z ul. Lanciego biuro Abacus. Ich strona adamus.net.pl można się ze wszystkim zapoznać.
  6. Co do taksówek w Krakowie to polecam taxi.krakow.pl rozsądne ceny i jakość obsługi pasażera również, tak więc pełne zadowolenie. Jak jestem w Krakowie to zawsze z ich pomocy korzystam
  7. Do mebli są potrzebne elementy z tworzyw sztucznych – niezbędne do wykończenia mebli. Tu firma Abiplast jest taką firmą, która ma taką specjalizację i takie elementy wykonuje. Ze swojej strony mogę ich jak najbardziej polecić. Współpraca na poziomie, bez dwóch zdań
  8. Teraz właśnie między innym ze względu na RODO bardzo dużą popularnością cieszą się np. kasy pancerne i sejfy. Tu jak potrzebujecie takiego wyposażenia to polecam współpracę z szb.com.pl. Działają kompleksowo, produkty są atestowane i ogólnie bardzo dobrej jakości
  9. Faktycznie np. ręczne przenoszenie rzeczy to średniowieczna metoda, zwłaszcza w przypadku cięższych produktów. Lepiej zainwestować np. w systemy podciśnieniowe. Zobaczycie, jak zwiększy się komfort pracy. Tu polecam szczególnie zajrzeć na stronę firmy Premar poleconej wyżej. Skorzystaliśmy z ich usług. Opracowują koncepcję i wdrażają takie rozwiązania. Wszystko dokładnie i terminowo
  10. Właśnie w kwestii tonerów do drukarek to według mnie najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem są zamienniki. Sam stosuję Asarto. Nowoczesne, wydajne, zapewniające dobrą jakość druku. Do tego nie łamią praw patentowych, a więc tym samym gwarancji producenta drukarki. Można dzięki nim w prosty sposób obniżyć koszty druku w firmie
  11. Bardzo dobry dealer, porządne i bezawaryjne samochody. Na pewno jeżeli chodzi o stolicę warto tu przyjechać
  12. Rzeczywiście z moich obserwacji wynika, że coraz więcej osób, głównie przedsiębiorców korzysta z powietrznych taksówek. Organizując podróż służbową warto mieć na uwadze, że powrót do domu tego samego dnia, to oszczędność bezcennego czasu a w konsekwencji pieniędzy
  13. To prawda. W mojej firmie zarząd regularnie korzysta z Call&Fly. Chodzi głównie o to, że w krótkim czasie można być w kilku miejscach. Podróż po Polsce pociągiem albo samochodem często obarczona jest dużym ryzykiem wystąpienia opóźnień. A jednak przy spotkaniach biznesowych, punktualność jest kluczową sprawą.
  14. Wiele osób bardzo trafnie zwraca uwagę na to, że oszczędność czasu jest kluczem do sukcesu. Mało kto może sobie pozwolić na długie podróże służbowe. Ciekawym rozwiązaniem jest air taxi, np. z Call&Fly. Loty biznesowe są bardzo komfortowe, mają indywidualny charakter, nie jesteśmy uzależnienie od rozkładu lotów. Ktoś może również korzystał?