bikson

Użytkownik
  • Zawartość

177
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Bardzo dobrze, że właśnie coraz więcej osób inwestuje w 3d. Moim zdaniem to też bardzo dochodowy i przyszłościowy biznes. Dużo się mówi na przykład o filamentach, które moim zdaniem odgrywają dość sporą rolę. Ostatnio zaryzykowałem kupując materiały print-me, chciałem przetestowac coś nowego i powiem szczerze, bardzo przyjemnie się drukuje z ich materałow. Kupiłem zwykły pla, pla matowy i petg na test. Jestem pod wrazeniem.
  2. Akurat Print-Me jest bardzo dobrym i posiadającym spory asortyment sklepem. Plus taki, że filamenty są dostępne od ręki, nie trzeba czekać nie wiadomo ile na dostawę i do tego też można dopasować filament do tego, co chcemy drukować bez obaw o kiepski efekt
  3. Faktycznie elewacja wykonana dobrym tynkiem w dobrym systemie, jeżeli ktoś lubi ten właśnie rodzaj wykończenia to będzie zadowolony. Pod warunkiem zastosowania odpowiednich materiałów, jak np. systemy Foveo Tech. Dobra ekipa też jest dziś na wagę złota jak ktoś nie ma możliwości wykonania fasady metodą gospodarczą
  4. bikson

Eleganckie okna

Fakro ma bardzo dobre okna, w sam raz do nowoczesnego domu, gdzie przede wszystkim liczy się wytrzymałość i estetyka. Dla mnie właśnie dwa najważniejsze parametry Innoview. Czas leci, warunki atmosferyczne bardzo trudne, a okna wyglądają tak samo jak 1 dzień po montazu
  5. No niestety tak czasem jest i trzeba toner zwrócić a to dodatkowy czas. Asarto jest też bardzo dobrze dostępne. Sam toner do mojej drukarki mam już nie wiem który i drukuje się tekst i tabele, wykresy bardzo fajnie
  6. Faktycznie dekoracja ma spore znaczenie, nikt nie chce chodzić tam, gdzie nie jest ładnie. Ze swojej strony mogę polecić płytki klinkierowe King Klinker, zwłaszcza kolekcje Old Castle i Dream House.
  7. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego materiału na elewację to moim zdaniem w podjęciu decyzji pomoże ten film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q
  8. W tym momencie to drukarnia 3d. Bardzo dobry pomysł i stabilny biznes, bo akurat mam wrażenie, że przez te zawirowania branża dużo nie straciła. Oczywiście ważne jest to, co robimy, na czym drukujemy, jaki sprzęt mamy
  9. O nowoczesności biura świadczy przede wszystkim dekoracja ścian. Jak ma być trwale i estetycznie i nowocześnie to polecam płytki klinkierowe King Klinker
  10. Też bym się tu zgłosił zdecydowanie do firmy Rodozja, która w swojej ofercie ma bardzo dobre i różnorodne środki pozwalające na odtłuszczanie i antykorozyjne zabezpieczenie stali. Myślę, że przy konstrukcjach stalowych to bardzo ważna rzecz
  11. Zdecydowanie właśnie warto uwzględnić to, aby mieć dobre biuro rachunkowe, jak Abacus z Warszawy (z ul. Lanciego), aby nie zderzyć sie z urzędem skarbowym w pierwszym okresie działalności. Księgowa zdecydowanie pomoże uniknąć kłopotów.
  12. Ja używam tonerów z Asarto do drukarki Samsunga. Jestem bardziej zadowolony niż z typowego oryginalnego toneru, który nie dość że sporo kosztuje to jeszcze czasem są problemy np. z niejednorodnym drukiem
  13. Jak szukacie w Warszawie specjalistów od samochodów francuskich to polecam Moto Partner. 100% bezproblemowy auto serwis i dodatkowo posiadający bardzo dużą ilość auto części, więc naprawa automatycznie idzie o wiele szybciej
  14. Faktycznie też o jakości drukarki stanowi toner. Tu ja używam zamienników z Asarto i szczerze polecam jak ktoś nie chce mieć kłopotów ze sprzętem i wydajnością
  15. Można kupić dobrej klasy drukarkę przemysłową za 10k. Nie widzę tu problemów. Natomiast zgadzam się w 100% że podstawą są dobre filamenty. Przetestowałem z 10 dostawców, są naprawdę duże różnice w jakości. Print Me dla mnie spoko jakość i co najważniejsze powtarzalność