bikson

Użytkownik
  • Zawartość

150
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jak szukacie dobrych i niedrogich noclegów, ale z dobrym wyposażeniem to polecam wynająć pokoje w Kołobrzegu w MS Probiznes. Świetne miejsce na odpoczynek i dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta
  2. Co do biura rachunkowego to jak najbardziej polecam tu kontkat z warszawskim biurem Abaus adamus.net.pl. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej mieć wsparcie profesjonalnej ksiegowej
  3. Tak, to wiadomo auto musi być zawsze zadbane bo to świadczy też o firmie. Co do marki i tak dalej to będę dalej podtrzymywał opinię, że Toyota jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto sie udać do Carolina Toyota Wola
  4. bikson

Tusze i tonery

Moja firma przeszła z oryginalnych Brotherów na tonery Asarto i zmiana jest bardzo pozytywna. Jakość drukowania nie spadła, spadły natomiast koszty i o to nam chodziło
  5. Jeżeli chodzi o Kraków to jak najbardziej ze swojej strony mogę polecić Sakanę. Restauracja sushi (obecnie to bardzo popularny temat), świetne jedzenie, ładny wystrój. Do tego bogata oferta drinków i tak dalej, to na plus. Można praktycznie od ręki wynająć większą ilość stolików, co w krakowskich knajpach często jest dość sporym wyzwaniem
  6. Jeżeli chcemy bezawaryjne auto i do tego właśnie w dobrym wyposażeniu i przy optymalnym sposobie finansowania to polecam salon Carolina Toyota Wola
  7. Mają też auta dla biznesu, np Pro Ace. Więc można kupić i coś prywatnie dla siebie i coś na firmę
  8. Na Włochach jest właśnie bardzo dobry salon sprzedaży. Polecam też się wybrać, bo oferta jest całkiem spoko
  9. Ja polecam biuro księgowe Abacus. Mieszczą się na ul. Lanciego. Bardzo dobre i terminowo działające biuro, dokładnie wszystko rozliczają, ksiegowe są miłe i kompetentne
  10. Jeśli ma być coś na elegancko (ale bez zbędnego przesadyzmu) to polecam się wybrać do restauracji sushi Sakana. Kuchnia znana, szczegółów przedstawiać nie trzeba. Jedzenie 5/5. Co do atrakcji to oferują warsztaty sushi i to jest świetna rzecz, bo dużo osób sushi je, ale niedużo potrafi je same przygotować. Wszystko się odbywa w ekstra atmosferze. Prowadzą osoby, które maja doświadczenie i poczucie humoru
  11. Fakt, jeżeli klimatyzacja to zdecydowanie tu polecam warszawską firmę Klimamika. Zajmują się instalacjami od A do Z, więc współpracujemy z jednym fachowcem. Jakość usług naprawdę na poziomie, klima działa bezawaryjnie i to najważniejsze
  12. Według mnie jednak najbardziej bezpiecznym sposobem jest jednak korzystanie z usług sprawdzonego bura rachunkowego. Jak ktoś jest z Warszawy, polecam z ul. Lanciego biuro Abacus. Ich strona adamus.net.pl można się ze wszystkim zapoznać.
  13. Co do taksówek w Krakowie to polecam taxi.krakow.pl rozsądne ceny i jakość obsługi pasażera również, tak więc pełne zadowolenie. Jak jestem w Krakowie to zawsze z ich pomocy korzystam
  14. Do mebli są potrzebne elementy z tworzyw sztucznych – niezbędne do wykończenia mebli. Tu firma Abiplast jest taką firmą, która ma taką specjalizację i takie elementy wykonuje. Ze swojej strony mogę ich jak najbardziej polecić. Współpraca na poziomie, bez dwóch zdań
  15. Teraz właśnie między innym ze względu na RODO bardzo dużą popularnością cieszą się np. kasy pancerne i sejfy. Tu jak potrzebujecie takiego wyposażenia to polecam współpracę z szb.com.pl. Działają kompleksowo, produkty są atestowane i ogólnie bardzo dobrej jakości