bikson

Użytkownik
  • Zawartość

172
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Faktycznie dekoracja ma spore znaczenie, nikt nie chce chodzić tam, gdzie nie jest ładnie. Ze swojej strony mogę polecić płytki klinkierowe King Klinker, zwłaszcza kolekcje Old Castle i Dream House.
  2. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego materiału na elewację to moim zdaniem w podjęciu decyzji pomoże ten film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q
  3. W tym momencie to drukarnia 3d. Bardzo dobry pomysł i stabilny biznes, bo akurat mam wrażenie, że przez te zawirowania branża dużo nie straciła. Oczywiście ważne jest to, co robimy, na czym drukujemy, jaki sprzęt mamy
  4. O nowoczesności biura świadczy przede wszystkim dekoracja ścian. Jak ma być trwale i estetycznie i nowocześnie to polecam płytki klinkierowe King Klinker
  5. Też bym się tu zgłosił zdecydowanie do firmy Rodozja, która w swojej ofercie ma bardzo dobre i różnorodne środki pozwalające na odtłuszczanie i antykorozyjne zabezpieczenie stali. Myślę, że przy konstrukcjach stalowych to bardzo ważna rzecz
  6. Zdecydowanie właśnie warto uwzględnić to, aby mieć dobre biuro rachunkowe, jak Abacus z Warszawy (z ul. Lanciego), aby nie zderzyć sie z urzędem skarbowym w pierwszym okresie działalności. Księgowa zdecydowanie pomoże uniknąć kłopotów.
  7. Ja używam tonerów z Asarto do drukarki Samsunga. Jestem bardziej zadowolony niż z typowego oryginalnego toneru, który nie dość że sporo kosztuje to jeszcze czasem są problemy np. z niejednorodnym drukiem
  8. Jak szukacie w Warszawie specjalistów od samochodów francuskich to polecam Moto Partner. 100% bezproblemowy auto serwis i dodatkowo posiadający bardzo dużą ilość auto części, więc naprawa automatycznie idzie o wiele szybciej
  9. Faktycznie też o jakości drukarki stanowi toner. Tu ja używam zamienników z Asarto i szczerze polecam jak ktoś nie chce mieć kłopotów ze sprzętem i wydajnością
  10. Można kupić dobrej klasy drukarkę przemysłową za 10k. Nie widzę tu problemów. Natomiast zgadzam się w 100% że podstawą są dobre filamenty. Przetestowałem z 10 dostawców, są naprawdę duże różnice w jakości. Print Me dla mnie spoko jakość i co najważniejsze powtarzalność
  11. Dokładnie tak. Głównie tu chodzi o to, aby średnica takiego filamentu była określona głównie z normą. Bo jak jest różna w jednym opakowaniu to dramat na druku sie robi, np. brak przyczepności. Faktycznie filamenty ze sklepów są lepszym rozwiazaniem
  12. Bardzo dużą oszczędność dają faktycznie tonery zamienniki do drukarek. Ja u siebie w biurze zamawiam zamienniki z Asarto i jestem zadowolony. Komfortowe drukowanie, wszystkie zamienniki dobrze działają, jest deklarowana przez producenta wydajność
  13. Tu warto rzeczywiście mieć kontakt do dobrej firmy. Przewozem międzynarodowym zajmuje się firma Holub-Travel z Torunia. Łatwo ich znaleźć w sieci. Do tego mają bardzo fajne busy i konkurencyjne ceny
  14. bikson

Tusze i tonery

figlezes99 Asarto 100% kompatybilne z drukarkami. Nie sprawiają kłopotów podczas drukowania różnych rzeczy, a przecież każdemu kupującemu zamienniki do drukarek przecież o to chodzi
  15. Tonery z Asarto są moim zdaniem w 100% dobre, po prostu pasują idealnie do drukarek, nie ma z nimi kłopotów, drukowanie jest w dobrej jakości i ode mnie plus też za wydajność sprzętu