bikson

Użytkownik
  • Zawartość

163
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Można kupić dobrej klasy drukarkę przemysłową za 10k. Nie widzę tu problemów. Natomiast zgadzam się w 100% że podstawą są dobre filamenty. Przetestowałem z 10 dostawców, są naprawdę duże różnice w jakości. Print Me dla mnie spoko jakość i co najważniejsze powtarzalność
  2. Dokładnie tak. Głównie tu chodzi o to, aby średnica takiego filamentu była określona głównie z normą. Bo jak jest różna w jednym opakowaniu to dramat na druku sie robi, np. brak przyczepności. Faktycznie filamenty ze sklepów są lepszym rozwiazaniem
  3. Bardzo dużą oszczędność dają faktycznie tonery zamienniki do drukarek. Ja u siebie w biurze zamawiam zamienniki z Asarto i jestem zadowolony. Komfortowe drukowanie, wszystkie zamienniki dobrze działają, jest deklarowana przez producenta wydajność
  4. Tu warto rzeczywiście mieć kontakt do dobrej firmy. Przewozem międzynarodowym zajmuje się firma Holub-Travel z Torunia. Łatwo ich znaleźć w sieci. Do tego mają bardzo fajne busy i konkurencyjne ceny
  5. bikson

Tusze i tonery

figlezes99 Asarto 100% kompatybilne z drukarkami. Nie sprawiają kłopotów podczas drukowania różnych rzeczy, a przecież każdemu kupującemu zamienniki do drukarek przecież o to chodzi
  6. Tonery z Asarto są moim zdaniem w 100% dobre, po prostu pasują idealnie do drukarek, nie ma z nimi kłopotów, drukowanie jest w dobrej jakości i ode mnie plus też za wydajność sprzętu
  7. bikson

Zakup samochodu

Fakt, jeżeli chodzi o samochody używane to według mnie jak najbardziej jest to najlepszy salon sprzedaży jeżeli chodzi o Warszawę. Wybór aut zawsze jest sporuy i do tego też ceny są rozsądne
  8. Są OK - Print Me. Mają wg mnie dwa super filamnety: Swift PETG i Smooth ABS. Do tego faktycznie pomagają wybrać to, co najlepsze, a nie naciagają na jakieś tam droższe rozwiązania
  9. Są różne sposoby finansowania, trzeba się wybrać taką, która jest najbardziej odpowiednia. Osobiście polecam salon Carolina Toyota Włochy w Warszawie
  10. Spokojnie nawet i nowe auto można kupić w dobrej cenie. Grunt to właśnie znaleźć dobry salon
  11. Również rekomenduję biuro rachunkowe Abacus w Warszawye. Dobrze się z nimi współpracuje, rozliczenia są na czas, nikt się nie czepia. Firma ma dobrą ksiegowość, więc US nie ma uwag
  12. Zdecydowanie warto odwiedzić PanKejk. To moje ulubione miejsce. Menu ciekawe, placki, naleśniki i pankejki dobrze przygotowane, porcje odpowiednie
  13. Krakowska Sakana jest super. Organizują świetne warsztaty sushi, więc oprócz jedzenia można też się czegoś nauczyć. Nie ma u nich też kłopotów z zarezerwowaniem nawet większej ilości stolików w krótkim czasie
  14. Jak szukacie dobrych i niedrogich noclegów, ale z dobrym wyposażeniem to polecam wynająć pokoje w Kołobrzegu w MS Probiznes. Świetne miejsce na odpoczynek i dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta
  15. Co do biura rachunkowego to jak najbardziej polecam tu kontkat z warszawskim biurem Abaus adamus.net.pl. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej mieć wsparcie profesjonalnej ksiegowej