bikson

Użytkownik
  • Zawartość

155
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Są różne sposoby finansowania, trzeba się wybrać taką, która jest najbardziej odpowiednia. Osobiście polecam salon Carolina Toyota Włochy w Warszawie
  2. Spokojnie nawet i nowe auto można kupić w dobrej cenie. Grunt to właśnie znaleźć dobry salon
  3. Również rekomenduję biuro rachunkowe Abacus w Warszawye. Dobrze się z nimi współpracuje, rozliczenia są na czas, nikt się nie czepia. Firma ma dobrą ksiegowość, więc US nie ma uwag
  4. Zdecydowanie warto odwiedzić PanKejk. To moje ulubione miejsce. Menu ciekawe, placki, naleśniki i pankejki dobrze przygotowane, porcje odpowiednie
  5. Krakowska Sakana jest super. Organizują świetne warsztaty sushi, więc oprócz jedzenia można też się czegoś nauczyć. Nie ma u nich też kłopotów z zarezerwowaniem nawet większej ilości stolików w krótkim czasie
  6. Jak szukacie dobrych i niedrogich noclegów, ale z dobrym wyposażeniem to polecam wynająć pokoje w Kołobrzegu w MS Probiznes. Świetne miejsce na odpoczynek i dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta
  7. Co do biura rachunkowego to jak najbardziej polecam tu kontkat z warszawskim biurem Abaus adamus.net.pl. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej mieć wsparcie profesjonalnej ksiegowej
  8. Tak, to wiadomo auto musi być zawsze zadbane bo to świadczy też o firmie. Co do marki i tak dalej to będę dalej podtrzymywał opinię, że Toyota jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto sie udać do Carolina Toyota Wola
  9. bikson

Tusze i tonery

Moja firma przeszła z oryginalnych Brotherów na tonery Asarto i zmiana jest bardzo pozytywna. Jakość drukowania nie spadła, spadły natomiast koszty i o to nam chodziło
  10. Jeżeli chodzi o Kraków to jak najbardziej ze swojej strony mogę polecić Sakanę. Restauracja sushi (obecnie to bardzo popularny temat), świetne jedzenie, ładny wystrój. Do tego bogata oferta drinków i tak dalej, to na plus. Można praktycznie od ręki wynająć większą ilość stolików, co w krakowskich knajpach często jest dość sporym wyzwaniem
  11. Jeżeli chcemy bezawaryjne auto i do tego właśnie w dobrym wyposażeniu i przy optymalnym sposobie finansowania to polecam salon Carolina Toyota Wola
  12. Mają też auta dla biznesu, np Pro Ace. Więc można kupić i coś prywatnie dla siebie i coś na firmę
  13. Na Włochach jest właśnie bardzo dobry salon sprzedaży. Polecam też się wybrać, bo oferta jest całkiem spoko
  14. Ja polecam biuro księgowe Abacus. Mieszczą się na ul. Lanciego. Bardzo dobre i terminowo działające biuro, dokładnie wszystko rozliczają, ksiegowe są miłe i kompetentne
  15. Jeśli ma być coś na elegancko (ale bez zbędnego przesadyzmu) to polecam się wybrać do restauracji sushi Sakana. Kuchnia znana, szczegółów przedstawiać nie trzeba. Jedzenie 5/5. Co do atrakcji to oferują warsztaty sushi i to jest świetna rzecz, bo dużo osób sushi je, ale niedużo potrafi je same przygotować. Wszystko się odbywa w ekstra atmosferze. Prowadzą osoby, które maja doświadczenie i poczucie humoru