bikson

Użytkownik
  • Zawartość

190
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bikson

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Zawsze warto dokładnie sprawdzać, jakie są warunki, aby potem po prostu nie było żadnych problemów. Ja osobiście wolę korzystać ze sprawdzonych metod. Polecam kartę Twisto. Zakłada sie chwilę, możemy płacić za usługi czy produkty, do tego też korzystać z płatności odroczonych
  2. Na ul. Lanciego jest biuro Abacus. Polecam wspołpracę, kompleksowo rozliczają zarówno mniejsze, jak i większe firmy. Współpracuję od roku, wszystko jest OK. Terminowe rozliczenia, pełna pomoc, bardzo dobre doradztwo, jak mam jakiś problem, wszystko mi wyjaśniają
  3. Ogólnie przy Polskim Ładzie to warto zdecydowanie skorzystać z pomocy doświadczonego ksiegowego, który to wszystko ładnie policzy. Polecam współpracę z warszawskim biurem Abacus, mieszczą się na ul. Lanciego. Tu macie do nich telefon 503-109-992
  4. Do standardowego wyposażenia zdecydowanie warto kupić mobilne myjnie parowe Fortador. Czyszczenie parą jest teraz bardzo popularne, głównie ze względu na bardzo dobre efekty, ekologię, brak stosowania specjalistycznej chemii, szybkość czyszczenia. Fortador ma zdecydowanie najbardziej praktyczne myjnie, dzięki nim będziemy mogli pracować w różnych miejscach
  5. Zdecydowanie Wacar. Dobra oferta, kompleksowe wyposażenie serwisu, dużo części na stanie, do tego też uprzejma obsługa. Serwisuję u nich samochód prywatny oraz auta służbowe. Naprawa jest zawsze na czas, z wykorzystaniem właśnie możliwie najlepszych części
  6. Wyposażenie odgrywa bardzo ważną rolę, wiele osób właśnie zwraca uwagę na czystość. Najlepiej, najłatwiej po prostu czyści się parą wodną. Tu sprawdzi sie takie rozwiazanie, jak myjnia parowa. Polecam Fortador, najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania na rynku. Mają sporo różnych modeli, więc bez problemu po prostu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego
  7. Do kompleksowego czyszczenia oraz dezynfekowania nadają się myjnie parowe Fortador. Bardzo dobrej jakości sprzęt, nowoczesny, wydajny i bezawaryjny. Para doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, nawet takimi bardziej trwałymi, dodatkowo ładnie dezynfekuje. Fortador oferuje szerokie wyposażenie, więc praca będzie na pewno o wiele bardziej przyjemna. Można spokojnie czyścić praktycznie każdy element samochodu
  8. Jak zakładamy firmę, zdecydowanie warto zainwestować również we współpracę z dobrym biurem rachunkowym. W Nowym Ładzie kwestie podatkowe są dość ważne, trzeba wiedzieć, jak to rozliczać. Polecam biuro księgowe Abacus z Warszawy. Mieszczą się na ul Lanciego. Na pewno doradzą
  9. Tonery zamienniki? Moim zdaniem Asarto. Polska firma, dość długo obecna na rynku, więc tu nie ma problemu. Mają zamienniki do bardzo różnych modeli drukarek, więc nie powinno być problemu z tym, aby kupić odpowiedni model
  10. Jak dla nie plusem Asarto jest to, że właśnie bez problemu można kupić tonery również do starszych modeli, a jak to sie okazuje, nie jest to taka łatwa sprawa, bo może być problem z kompatybilnością. W przypadku Asarto takiego problemu po prostu nie ma
  11. Dokładnie tak, jak mają sprzęt i trzymają sie projektu, będzie dobrze. Lubię współpracę z takimi firmami, bo potem nie ma problemów montażowych
  12. Polecam kontakt z firmą Spinel. Mają możliwości, aby wykonać dzięki CNC. Dokładnie, według projektu, bez opóźnień
  13. Z tradycyjnych drukarek HP. Miałem 5 drukarek tej firmy i żadna się nie psuła. Pamiętam jeszcze te stare większe modele. Co do zamienników - faktycznie Asarto moim zdaniem najbardziej praktyczne. I mają nalepszą wydajnosć
  14. Bardzo dobrze, że właśnie coraz więcej osób inwestuje w 3d. Moim zdaniem to też bardzo dochodowy i przyszłościowy biznes. Dużo się mówi na przykład o filamentach, które moim zdaniem odgrywają dość sporą rolę. Ostatnio zaryzykowałem kupując materiały print-me, chciałem przetestowac coś nowego i powiem szczerze, bardzo przyjemnie się drukuje z ich materałow. Kupiłem zwykły pla, pla matowy i petg na test. Jestem pod wrazeniem.
  15. Akurat Print-Me jest bardzo dobrym i posiadającym spory asortyment sklepem. Plus taki, że filamenty są dostępne od ręki, nie trzeba czekać nie wiadomo ile na dostawę i do tego też można dopasować filament do tego, co chcemy drukować bez obaw o kiepski efekt