aga88

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aga88

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Hej, ja również polecam markę Lenovo, od lat korzystam z tej marki. obecnie najwięcej korzystam z Lenovo Joga 14" łączy w sobie funkcje tableta oraz jest idealny do pracy domowej oraz w podróży. Jest bardzo poręczny oraz wygodny. Wspomniany przez Ciebie Lenovo Think Pad również mam w posiadaniu już do bardziej zaawansowanej pracy, jest to model dla profesjonalistów, głownie przeznaczony dla biznesu. Przy wyborze kieruj się dużą pojemnością RAM około 16GB . Są też sklepy, gdzie podczas zakupu możesz rozbudować ten model o lepsze parametry części, np. wybrać lepszy dysk SSD lub większą ilość RAM niż ma wbudowaną. Dlaczego o tym piszę: po okresie gwarancyjnym niestety mój Lenovo think nie radził sobie z obsługą nowo zakupionego programu. W dodatku podczas podróży uległ awarii, gdzie po włączeniu był tylko sygnał alarmujący, serwis gwarancyjny już nie wchodził w grę. Na ratunek przyszła mi firma z mojego miasta naprawa laptopów Warszawa - zawsze będę ich rekomendować. Myślę, że te nowe sprzęty po okresie gwarancyjnym lubią się psuć, dlatego warto poszukać firmy profesjonalnej. W przypadku mojego Think Pada awaria była nie wielka, ale skorzystałam z rady fachowca i dołożyliśmy pamięci RAM z 8 GB na 16GB, gdzie program, który wcześniej nie współpracował zaczął śmigać jak burza.