czersky102

Użytkownik
  • Zawartość

95
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O czersky102

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. To tymbardziej jak mamy biuro w domu to warto pomyśleć o tym, aby po prostu nie wydawać za dużo i ograniczać koszty. Co do drukowania, polecam oczywiscie mieć dobrą drukarkę, ale też dobre zamienniki. Ja preferuję te z Asarto. Bardzo dobra jakosć, dostępność, ceny też spoko
  2. U nas w firmie od dwóch lat używamy zamienników z Asarto. To są dość spore oszczędności, które generują zamienniki. Myślę, że spokojnie można ich używać, bez obaw o wydajność, o jakość, przede wszystkim o kompatybilność z drukarkami
  3. Kupowanie dobrych tonerów zamienników jest naprawdę fajnym rozwiązaniem. U mnie liczyła się głównie jakość, wydajność i brak łamania gwarancji sprzętu. Asarto ma odpowiednią certyfikację, więc tu nie ma z tym problemów
  4. Ja korzystałem online same problemy. Teraz korzystam normalnym trybem z pomocy biura księgowego Abacus z Warszawy z ulicy Lanciego i jest naprawdę fajnie. 0 problemów i bardzo dokładne rozliczenia. Firma kilka osób więc liczenia od groma
  5. Wlaśnie ktoś dobrze poruszył temat tego, że podstawą jest dobra współpraca z biurem ksiegowym. Tu będziemy mieli dobrze zabezpieczone wszystko przed ewentualnym problemem ze strony urzędu skarbowego. Zerknijcie sobie na stronę biura rachunkowego Abacus prowadzonego przez Panią Adamus
  6. Zgodzę się właśnie z tymi osobami, które kupują dobrej jakości zamienniki tonerów. Ja używam tych z Asarto. Dobrze wykonane, proste w montażu i wymianie. Do tego drukują sprawnie, więc w biurze nie ma z tym problemów
  7. Jak poszukujecie elementów hydrauliki siłowej to zdecydowanie bardzo dobrą firmą do tego typu rzeczy będzie kontakt z MEGAHYDRAL P.H.U. Moim zdaniem jest to firma, która po pierwsze ma bardzo dobry asortyment, po drugie bardzo dobre podejście do klienta, po trzecie normalne ceny
  8. Dokładnie. Ja się zajmuje drukowaniem 3d i robię zakupy tylko w sprawdzonych miejscach. Print-Me jest okej. Plus też za doradztwo które tam stoi na dobrym poziomie
  9. 3d? To moim zdaniem Gembird Flashforge Inventor II jest okej, całkiem przyjemna i bezawaryjna drukarka. Do tego są sprawdzone już przeze mnie filamenty z Print-Me. Mistrzostwo jak drukuje z ich flexa.
  10. Jeżeli chodzi o filamenty to ze swojej strony zdecydowanie tu mogę zwrócic waszą uwagę na Print-Me. Bardzo dobry sklep z różnego rodzaju filamentami. Zamawiam od dłuższego czasu, nie ma żadnych problemów z jakością filamentów i ich dostępnością
  11. Również mam o Asarto dobre zdanie. Ponad 30 tonerów już wykorzystanych od nich i 0 problemów plus ładny druk. Oby tak dalej
  12. Smartwarch w dobrym wydaniu jest po prostu bardzo dobrym i praktycznym pomysłem. Bez dwóch zdań. Garett tu jest naprawdę dobry, polski producent, ma już ugruntowaną pozycję i do tego też gotowe rozwiązania, więc można bez problemu wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie
  13. Typowo online księgowości to bym nie polecał. Co jakiś czas trzeba sie spotkać, omówić rzeczy itd. Więc bez dwóch zdań wizyta w biurze jest konieczna. Z własnego doświadczenia mogę polecić księgowe z Abacusa z Warszawy, z ul. Lanciego. Wystarczy wrzucić nazwę i ulicę w wyszukiwarkę. Dobre biuro, doświadczone księgowe, terminowe rozliczenia
  14. Jak się chce mieć takie biuro to trzeba mieć dobrego projektanta. Bez dwóch zdań. My przy aranzacji biura współpracowaliśmy z CK Kwadrat. Doświadczona pracownia, realizująca również trudniejsze projekty. Pilnują też ekip budowlanych
  15. Racja. Dobry zamiennik właśnie z Asarto pozwala po prostu obniżyć koszty drukowania. W skali firmy i w skali roku to dość spore koszty. No i plus tych zamienników też jest taki, że nie łamią gwarancji producenta sprzętu