czersky102

Użytkownik
  • Zawartość

89
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O czersky102

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jak poszukujecie elementów hydrauliki siłowej to zdecydowanie bardzo dobrą firmą do tego typu rzeczy będzie kontakt z MEGAHYDRAL P.H.U. Moim zdaniem jest to firma, która po pierwsze ma bardzo dobry asortyment, po drugie bardzo dobre podejście do klienta, po trzecie normalne ceny
  2. Dokładnie. Ja się zajmuje drukowaniem 3d i robię zakupy tylko w sprawdzonych miejscach. Print-Me jest okej. Plus też za doradztwo które tam stoi na dobrym poziomie
  3. 3d? To moim zdaniem Gembird Flashforge Inventor II jest okej, całkiem przyjemna i bezawaryjna drukarka. Do tego są sprawdzone już przeze mnie filamenty z Print-Me. Mistrzostwo jak drukuje z ich flexa.
  4. Jeżeli chodzi o filamenty to ze swojej strony zdecydowanie tu mogę zwrócic waszą uwagę na Print-Me. Bardzo dobry sklep z różnego rodzaju filamentami. Zamawiam od dłuższego czasu, nie ma żadnych problemów z jakością filamentów i ich dostępnością
  5. Również mam o Asarto dobre zdanie. Ponad 30 tonerów już wykorzystanych od nich i 0 problemów plus ładny druk. Oby tak dalej
  6. Smartwarch w dobrym wydaniu jest po prostu bardzo dobrym i praktycznym pomysłem. Bez dwóch zdań. Garett tu jest naprawdę dobry, polski producent, ma już ugruntowaną pozycję i do tego też gotowe rozwiązania, więc można bez problemu wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie
  7. Typowo online księgowości to bym nie polecał. Co jakiś czas trzeba sie spotkać, omówić rzeczy itd. Więc bez dwóch zdań wizyta w biurze jest konieczna. Z własnego doświadczenia mogę polecić księgowe z Abacusa z Warszawy, z ul. Lanciego. Wystarczy wrzucić nazwę i ulicę w wyszukiwarkę. Dobre biuro, doświadczone księgowe, terminowe rozliczenia
  8. Jak się chce mieć takie biuro to trzeba mieć dobrego projektanta. Bez dwóch zdań. My przy aranzacji biura współpracowaliśmy z CK Kwadrat. Doświadczona pracownia, realizująca również trudniejsze projekty. Pilnują też ekip budowlanych
  9. Racja. Dobry zamiennik właśnie z Asarto pozwala po prostu obniżyć koszty drukowania. W skali firmy i w skali roku to dość spore koszty. No i plus tych zamienników też jest taki, że nie łamią gwarancji producenta sprzętu
  10. Biznes moim zdaniem jest jak najbardziej przyszłościowy, tylko trzeba po prostu wiedzieć, jak sie do tego zabrać i co kupować, aby druk był komfortowy i po prostu spełniał wymogi klientów. Niestety na polskim rynku nie ma dostatecznie dużo firm, które oferują solidne komponent
  11. Teraz faktycznie są modne nie tylko zegarki klasyczne, ale smartwatche. np. fajnie się prezentuje seria Expert Garetta. Elegancki wygląd, dużo funkcji, bardzo dobra wytrzymałość
  12. Można kupić nowy, można używany, wszystko zależy od potrzeb firmy. Grunt, aby auto było po prostu dopasowane do potrzeb, rozsądne w utrzymaniu, bezawaryjne
  13. Właśne zakup samochodu używanego jest dobrym rozwiązaniem. Polecam też ten salon, dobra oferta
  14. Co do właśnie biura rachunkowego to warszawski Abacus z ul. Lanciego mogę polecić. Kompleksowa pomoc kadrowo-płacowa, rozliczenia terminowe, dokładne. Reprezentacja firmy przez urzędami itd.
  15. Programów do prowadzenia firmy jest teraz bardzo dużo, warto wybierać taki, który po prostu jest intuicyjny, nie wymaga częstych aktualizacji itd. Do kompletu jest potrzebne też dobre biuro ksiegowe, np. Abacus wspomniane wyżej. Wtedy będziemy mieli pewność, że spokojnie można prowadzić biznes