czersky102

Użytkownik
  • Zawartość

72
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O czersky102

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Polecam coś z portfolio Toyoty. Mają naprawdę bardzo fajne auta, każdy w zależności od wielkości rodziny coś dla siebie znajdzie. Możecie bez problemu się udać do Carolina Toyota Wola, dobre doradztwo i różne sposoby funkcjonowania
  2. Podstawą tu jest dobra firma, która montuje klimatyzację. Ja polecam z Warszawy Klimamika - firma specjalizuje sie w montażu. Nie mam zastrzeżeń. Spoko firma, dokładna i przede wszystkim terminowa
  3. Spokojnie jak chodzi o księgowość to można skorzystać z usług warszawskiego biura Abacus. Tu ich oferta adamus.net.pl. Zapewniają kompleksowe wparcie za rozsądne pieniądze. Fachowa pomoc zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych przedsiębiorców
  4. Co do właśnie zamienników tuszy i tonerów polecam Asarto. Mają duzy wybór, można bez kłopotów montować. Z tym też nie ma kłopotów. Dodatkowo jest taki plus, że tonery i tusze nie łamią praw patentowych. NIe łamiemy tym samym gwarancji producenta na drukarkę
  5. Jedną z lepszych hurtowni opon oraz warsztatów samochodowych jest wulkanizacja Gumiś z Warszawy z ulicy Modlińskiej 39A. Polecam, kompleksowa obsługa, bardzo dobra jakość opon. w 100% jestem zadowolony
  6. Rzeczywiście, jak komuś zależy i na prestiżu wśród swoich klientów i kontrahentów, to wynajem samolotu czarterowego jest fajnym pomysłem. Z tego, co czytam to oni nie latają rozkładowo, więc jest to wynajem samolotu "na życzenie" ?
  7. Wiele elementów do maszyn można wykonać z laminatu, przykładem firmy która realizuje tego rodzaju zlecenia jest firma Lamin, ich adres lamin.pl bardzo dobry efekt oraz wykonanie. Warto zlecać, gdy coś jest naprawdę na zamówienie
  8. Rzeczywiście warto zainwestować w dobre wyposażenie jak mamy zakład produkcyjny, tu polecam kontakt z glass-serwis.pl oni specjalizują się w dostarczaniu wyposażenia dla zakładów zajmujących się obróbką szkła. Polecam, firma godna zaufania z dobrą ofertą
  9. Jeśli chodzi o części to namiar do jakiegoś dobrego sklepu jest po prostu wskazany. Polecam Agro Hurt tu adres agro-hurt.pl. Mają wszystko, co jest potrzebne do tego, aby naprawiać na bieżąco maszyny rolnicze. 100% dobra firma, ze sporym asortymentem i asortymentem dobrej jakości
  10. Sporo, ale warto kupować dobre klasy sprzęt, funkcjonalny, niepsujący się, energooszczędny. Polecam kontakt z firmą Probox. Oferują masę rzeczy, można wybierać i przebierać. Kupiłem ostatnio od nich dwie szafy chłodnicze oraz wymieniłem meble gastronomiczne. Wszystko kupione w jednym miejscu, więc oszczędność czasu i pieniędzy.
  11. Właśnie podjęliśmy współpracę z firmą Geanova, która została wymieniona w poście wyżej. Polecam, bardzo dobra współpraca, jestem mega zadowolony. Działają kompleksowo, terminowo, ceny są rozsądne
  12. Można również w przypadku drogich produktów i takich, które wymagają krótkiego czasu dostarczenia korzystać z lotów cargo - lotniczych
  13. Jeżeli właśnie chodzi o sprzęt komputerowy to jak najbardziej dobrze jest kupować markowy sprzęt. Zwraca to się. Co do tych zamienników do drukarek to polecam Asarto. Są proste w montażu, bezawaryjne i wydajne. No i nie łamią praw patentowych
  14. Mieszkanie to najpewniejsza lokata kapitału, zawsze się znajdzie chętny na wynajem, a potem ewentualny zakup. Oczywiście trzeba kupić mieszkanie dobrze zaprojektowane, wykonane z dobrych materiałów, w dobrej lokalizacji. Polecam osobiście w Warszawie osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Trafiona iwnestycja
  15. U mnie się sprawdza VW Crafter. Prowadzę jednoosobową firmę transportową, właśnie posiadam auto ze specjalną zabudową, którą wykonywała firma Intrak z Warszawy. Jak ktoś takiego wyposażenia potrzebuje (a moim zdaniem jest ono konieczne w dzisiejszych czasach) to warto zapisać namiar. Na pewno doradzą.