kazo1992

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kazo1992

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć Wam :) Zastanawiam się nad wyborem jakiejś fajnych i solidnych opon do auta. Czy jesteście w stanie coś dobrego mi poradzić? Zastanawiam się czy np. taka opona pirelli cinturato p7 dałaby sobie radę? Co o tym sądzicie?
 2. Zasadniczo się zgadzam, ale należy pamiętać o jednej rzeczy. Mam na myśli to, że większość osób nigdy takich zapytań nie dostanie. Nie wiem, może źle stawiam sprawę, ale takie jest moje zdanie.
 3. Poważnie mówisz z tą liczarkę bilonu? Jeżeli mam być całkowicie szczery to pierwszy raz o czymś takim słyszę. Nie mówię, że to na pewno złe, ale nie mam przekonania.
 4. Moim zdaniem można spróbować. Niemniej, należy pamiętać o tym, że nigdy wszystkim się nie dogodzi. Można powiedzieć, że to taka zasada, od której nie ma wyjątku.
 5. kazo1992

  Nizszy ZUS

  Po prostu nic dodać, nic ująć. Niemniej sami jesteśmy sobie trochę winni. Rozumiecie mnie? W końcu cały czas wybieramy tych samych polityków.
 6. Pomysł na pewno jest dobry. Należy jednak pamiętać, że kluczową rolę odgrywają umiejętności. Jeżeli nie ma umiejętności to nie ma i Ciebie.
 7. Patrząc na cenę i jakość pamiętajmy, aby większą uwagę zwracać na jakość. Jakość jest znacznie ważniejsza od ceny. Można powiedzieć, że tak było, jest i zawsze będzie.
 8. W pewnym sensie na pewno inspirujące. Pamiętajmy jednak, że potrzebne jest szczęście. Jeśli nie ma szczęścia to nie ma sukcesu. Jest to brutalne, ale na pewno prawdziwe.
 9. Myślę, że są szanse na powodzenie. Jeżeli chodzi o szczegóły to niestety się nie orientuję. Podsumowując, życzę powodzenia!