fardo

Użytkownik
  • Zawartość

47
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fardo

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. fardo

Mieszkanie

W Poznaniu na pewno znajdziesz fajne mieszkanie, nawet ja wiem o kilku atrakcyjnych osiedlach. Między innymi warto zwrócić uwagę na osiedle ATAL Warta Towers, bo ma dobrą komunikację w pobliżu i sporo terenów rekreacyjny a t teraz chyba najważniejsze
  2. fardo

Prawnik

Zanim wybierze się odpowiedniego adwokata do współpracy dobrze się najpierw zapoznać tym, jakimi cieszy się opiniami wśród innych klientów i jakie ma doświadczenie z tego typu sprawami. Bardzo dobre opinie ma na przykład kancelaria adwokata Łukasza Węgłowskiego, a warto stawiać na kogoś, kto wykazuje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy.
  3. fardo

Mieszkanie

Ja dopiero mam w planach zakup mieszkania na osiedlu Zacisze Marcelin w Poznaniu, szukałem osiedla z dużą ilością zieleni na osiedlu i wokół niego i w przystępnej cenie, a ono spełnia moje oczekiwania w stu procentach
  4. fardo

Adwokat

Jak w Trójmieście to nie wiem czy znasz adwokata Łukasza Węgłowskiego? On specjalizuje się w prawie rodzinnym, zajmował się między innymi moim rozwodem ale poradzi sobie z każdą inną sprawą, nawet karną.
  5. fardo

Adwokat

Wiem że również na terenie Gdańska działa adwokat który zajmował się moim rozwodem i mogę polecić tego adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, bo wiem że działa na całym wybrzeżu i pomorzu
  6. fardo

Adwokat

Mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego, to jest dobry, skuteczny prawnik, zna się doskonale na prawie rodzinnym więc jeśli czeka Cię trudny rozwód, sprawa o alimenty czy podział majątku po rozwodzie koniecznie idź do niego
  7. fardo

Adwokat

Jak w Gdańsku to polecam adwokata Łukasza Węgłowskiego, on specjalizuje się w prawie rodzinnym ale w zasadzie ze wszystkim można się do niego zwrócić bo to rzetelny i skuteczny prawnik.
  8. fardo

Inwestycja

nie wiem czy znam się na tego typu inwestycjach ale na pewno warto inwestować teraz w ppk bo po roku ci którzy pozostali w programie odnotowali spore zyski
  9. fardo

inwestycja

nie wiem, to chyba nie dla mnie ale jeśli chodzi o inwestowanie na przyszłość to może ppk? czytałem artykuły że ci którzy się nie wypisali sporo na tym zyskali bo stopa zwrotu wyniosła nawet 122%
  10. Krakowska kancelaria prosperitas, reprezentuje frankowiczów w sądach przeciwko bankom. Mailem wysyłasz scan umowy z bankiem którą analizują (bezpłatnie!) i dostarczają raport po którym podejmujesz decyzję czy chcesz wstąpić na drogę sądową z bankiem. Istnieje też możliwość zapłaty honorarium do czasu wygrania sprawy, ale tego już się nie da załatwić mailowo. 🙂
  11. A moja dziewczyna też chodzi na Mokotów, zmieniła lekarza bo okazało się że ma wirusa hpv i chciała trafić do specjalisty który stawia na nowoczesne leczenie bo jej koleżanka dostała od swojego ginekologa żel popilocare który można stosować profilaktycznie a wspomaga in też leczenie zmian wywołanych tym wirusem
  12. Myślałem o tym żeby zainwestować w apartamenty Atala nad morzem, są bardzo atrakcyjnie położone, z widokiem na Zatokę, myślę że sporo tam można zarobić na wynajmie
  13. Skontaktuje się z firmą Wiór Płyt z Wyszkowa. Robią meble na wymiar pod zamówienie klienta. Mogą też zaprojektować czy to kuchnię, czy to łazienkę. Na pewno będziesz zadowolony.
  14. Tak, a jeśli do tego bezawaryjnego i dobrze wyposażonego dodam że chcę żeby było to auto luksusowe? Wiadomo że takie na pewno będzie Porsche które oglądałem w salonie Sopot Auto LELLEK Group
  15. Nowy albo używany ale też z salonu, mają tam różne po pokazowe samochody zwykle w bardzo atrakcyjnych cenach, najlepiej iść do doradcy Sopot Auto LELLEK Group bo tam na pewno podpowiedzą jaka opcja będzie najlepsza i przedstawią korzystne oferty