fardo

Użytkownik
  • Zawartość

31
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fardo

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Dajcie sobie luz z tymi pożyczkami w parabankach. W banku Raiffeisen jest pożyczka na zero procent rozłożona na 24 raty. Rrso wynosi 2,88% i wynika z prowizji którą trzeba odprowadzi do banku.
  2. W banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent. Nie jest za darmo bo trzeba zapłacić prowizję w wysokości 2,99% od pożyczonej kwoty, ale za to można ją spłacać prez 2 lata.
  3. Każdy oczekuje czegoś innego więc trudno polecić to a nie inne konto. Ja mam konto w Raiffeisen Polbank i jestem zadowolony. Darmowe prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów, darmowy pakiet przelewów i bankowość mobilna. podpowiem tylko, że zakładając tam konto można zyskać nawet 550zł w ciągu roku.
  4. Blisko centrum to masz Motostart przy Pl. Politechniki niedaleko metra Politechnika, tam masz dobre rzetelne kursy i bardzo fajnych instruktorów
  5. Takie mieszkanie kupowane pod wynajem musi spełniać określone warunki żeby było opłacalne, więc jeśli się nie znasz zwróć się do dobrej agencji nieruchomości, np tej przy Lekkiej 3 którą prowadzi Joanna Lebiedź
  6. Można też zamiast szukać u deweloperów zlecić to dobrej agencji nieruchomości np przy Lekkiej w Warszawie, pani Joanna Lebiedź jest w stanie każdemu znaleźć idealne mieszkanie
  7. Zgadzam się, jeśli się nie znacie na tym to lepiej faktycznie zwrócić do agenta nieruchomości, np tego przy Lekkiej 3, jeśli chodzi o Warszawę i okolice to Pani Joanna Lebiedź nie ma sobie równych
  8. Nie wiem, na to pytanie nie odpowiem bo korzystałem z pomocy pani Joanny Lebiedź z biura nieruchomości przy ul. Lekkiej3 i wiem że ona na pewno pomoże sprzedać albo kupić każdą nieruchomość w mieście
  9. Ja bym nie wiedział gdzie chciałbym zamieszkać ale od tego są agencje nieruchomości takie jak ta przy Lekkiej 3 Pani Joanny Lebiedź, jak podasz jej jaki masz budżet i oczekiwania to błyskawicznie Ci wyszuka odpowiednie oferty
  10. Mnie już trochę zmęczyło to szukanie na własną rękę, zleciłem to Pani Joannie Lebiedź z biura nieruchomości przy Lekkiej 3, znajomym znalazła bardzo szybko wymarzone mieszkanie więc może i dla mnie coś znajdzie, ona się lepiej zna na nieruchomościach w stolicy niż ktokolwiek inny
  11. O kredyt na zakup środka transportu można się starać w banku Raiffeisen. Mimo, że bank finansuje samochody nowe i używane to uważam że nowy to zawsze nowy.
  12. Tak mniej więcej też znalazłem Parisel Palace w Klimkach, jak zobaczyłem ten uroczy budynek wiedziałem że mi się tam spodoba a to blisko Siedlec i Łukowa więc jeśli się tam w okolice wybieracie musicie zajrzeć chociaż na obiad bo i kuchnia tam jest wyśmienita
  13. Ja polecam kurs w szkole nauki jazdy w Motostart na Racławickiej, niedawno tam zrobiłem prawo jazdy miałem super instruktora i muszę powiedzieć, że ma fantastyczne podejście do młodych ludzi. Wszystko bardzo fajnie mi wytłumaczył i nauczył wielu ważnych rzeczy i dzięki temu egzamin zdany za 1 razem!
  14. Też lubię aktywnie spędzać czas podczas urlopu ale odrobina leżenia na plaży też jest potrzebna, tym razem odwiedziliśmy Chorwację z AGA Travel z Bielska-Białej a w przyszłym roku planujemy Albanię i też z tym biurem bo jesteśmy zadowoleni z poprzedniego pobytu
  15. Tym razem byłem w Chorwacji z AGA Travel z Bielska Białej, trafiłem tam na świetne last minute za naprawdę zaskakująco niewielkie pieniądze aż miałem obawy co do zakwaterowania ale wszystko było ok, noclegi czyste,ładne z klimą tak jak w ofercie