fardo

Użytkownik
  • Zawartość

37
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fardo

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. A moja dziewczyna też chodzi na Mokotów, zmieniła lekarza bo okazało się że ma wirusa hpv i chciała trafić do specjalisty który stawia na nowoczesne leczenie bo jej koleżanka dostała od swojego ginekologa żel popilocare który można stosować profilaktycznie a wspomaga in też leczenie zmian wywołanych tym wirusem
  2. Myślałem o tym żeby zainwestować w apartamenty Atala nad morzem, są bardzo atrakcyjnie położone, z widokiem na Zatokę, myślę że sporo tam można zarobić na wynajmie
  3. Skontaktuje się z firmą Wiór Płyt z Wyszkowa. Robią meble na wymiar pod zamówienie klienta. Mogą też zaprojektować czy to kuchnię, czy to łazienkę. Na pewno będziesz zadowolony.
  4. Tak, a jeśli do tego bezawaryjnego i dobrze wyposażonego dodam że chcę żeby było to auto luksusowe? Wiadomo że takie na pewno będzie Porsche które oglądałem w salonie Sopot Auto LELLEK Group
  5. Nowy albo używany ale też z salonu, mają tam różne po pokazowe samochody zwykle w bardzo atrakcyjnych cenach, najlepiej iść do doradcy Sopot Auto LELLEK Group bo tam na pewno podpowiedzą jaka opcja będzie najlepsza i przedstawią korzystne oferty
  6. Wiem że jeśli stosujesz według zaleceń antykoncepcję hormonalna to w zasadzie nie ma ryzyka wpadki, my nie byliśmy zmuszeni do awaryjnej antykoncepcji czy do szukania jakiś poronnych tabletek, bo tabletki antykoncepcyjne vines są wyjątkowo skuteczne, nawet badania to potwierdzają
  7. fardo

Pożyczka- gdzie?

Dajcie sobie luz z tymi pożyczkami w parabankach. W banku Raiffeisen jest pożyczka na zero procent rozłożona na 24 raty. Rrso wynosi 2,88% i wynika z prowizji którą trzeba odprowadzi do banku.
  8. fardo

Wybór pożyczki

W banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent. Nie jest za darmo bo trzeba zapłacić prowizję w wysokości 2,99% od pożyczonej kwoty, ale za to można ją spłacać prez 2 lata.
  9. Każdy oczekuje czegoś innego więc trudno polecić to a nie inne konto. Ja mam konto w Raiffeisen Polbank i jestem zadowolony. Darmowe prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów, darmowy pakiet przelewów i bankowość mobilna. podpowiem tylko, że zakładając tam konto można zyskać nawet 550zł w ciągu roku.
  10. Blisko centrum to masz Motostart przy Pl. Politechniki niedaleko metra Politechnika, tam masz dobre rzetelne kursy i bardzo fajnych instruktorów
  11. Takie mieszkanie kupowane pod wynajem musi spełniać określone warunki żeby było opłacalne, więc jeśli się nie znasz zwróć się do dobrej agencji nieruchomości, np tej przy Lekkiej 3 którą prowadzi Joanna Lebiedź
  12. Można też zamiast szukać u deweloperów zlecić to dobrej agencji nieruchomości np przy Lekkiej w Warszawie, pani Joanna Lebiedź jest w stanie każdemu znaleźć idealne mieszkanie
  13. fardo

Nieruchomości

Zgadzam się, jeśli się nie znacie na tym to lepiej faktycznie zwrócić do agenta nieruchomości, np tego przy Lekkiej 3, jeśli chodzi o Warszawę i okolice to Pani Joanna Lebiedź nie ma sobie równych
  14. Nie wiem, na to pytanie nie odpowiem bo korzystałem z pomocy pani Joanny Lebiedź z biura nieruchomości przy ul. Lekkiej3 i wiem że ona na pewno pomoże sprzedać albo kupić każdą nieruchomość w mieście
  15. Ja bym nie wiedział gdzie chciałbym zamieszkać ale od tego są agencje nieruchomości takie jak ta przy Lekkiej 3 Pani Joanny Lebiedź, jak podasz jej jaki masz budżet i oczekiwania to błyskawicznie Ci wyszuka odpowiednie oferty