piotrr

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O piotrr

• Ranga
    Początkujący
  1. Warto sobie zadac pytanie czego tak wlasciwie oczekujesz od konta. Duze znaczenia ma tez tutaj rozmiar biznesu jaki chcesz prowadzic .. wiesz do mikro dzialalnosci nie trzeba jakichs specjalnych kont. Wiele razy juz sie przekonalem w zyciu, ze nie warto oszczedzac na takich kwestiach jak konto bankowe. W mniej znanych miejscach niestety kuleje dosc mocno sam kontakt z bankiem .. czasami nawet nie ma zadnego portalu online gdzie moznaby za jego posrednictwem zalatwic podstawowe sprawy. Przeciez w dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu na jezdzenie co chwile na miejsce. Natomiast w wiekszych bankach tez nie zawsze znajdzie sie rozwiazania kierowane bezposrednio ku klientom biznesowym. Jednym z wyjatkow moze byc DeutscheBank https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi.html W ofercie maja wlasciwie wszystko czego moze potrzebowac osoba pragnaca otworzyc konto z mysla o biznesie. Zawsze tez warto zwrocic uwage na mozliwosci pomnazania swojego kapitalu .. w DB jest ich dosc sporo, a to dobra wiadomosc dla ludzi z wiekszym kapitalem.
  2. Wszystko co najwazniejsze zostalo powiedziane.
  3. Firma zajmujaca sie uslugami zwiazanymi z budownictwem to dobry pomysl. Oczywiscie mozna zobaczyc w sieci jakies projekty domow drukowanych w 3D jednak to jest odlegla przyszlosc .. przez najblizsze kilkanascie dobrych lat ludzie dalej beda stawiac domy w tradycyjny sposob. Sam zastanawiam sie nad otworzeniem firmy zajmujacej sie robieniem przylaczy wodno-kanalizacyjnych do obiektow oraz jakichs wiekszych napraw. W mojej okolicy ludzie kupuja co raz wiecej dzialek budowlanych co wrozy bardzo dobrze dla mojego planu :) Co do roboty papierkowej to znam osobe ktora moglaby sie wszystkim zajac .. gorzej bedzie z zakupem odpowiedniego sprzetu ciezkiego - mam tutaj na mysli koparki. Na poczatek nie moge sobie pozwolic na zakup nowych, takze trzeba bedzie szukac czegos na gieldach. Macie moze jakies sprawdzone serwisy z duzym wachlarzem opcji? Do tej pory najwiecej udalo mi sie znalezc tutaj: https://www.mascus.pl/budownictwo/uzywane-koparki Jakiemu producentowi powinienem zaufac? Szukam czegos maksymalnie 10 letniego. Zalezy mi na niskich kosztach ewentualnych napraw, a najlepiej zredukowaniu ich do minimum. Bede wdzieczny za dobre rady. Pozdrawiam