JulianMistrz

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JulianMistrz

• Ranga
    Początkujący
  1. Też ich polecam, oznakowanie na hali mamy od nich właśnie. Szybko, są słowni i dobrze się współpracuje.
  2. Nie znałem ich wcześniej, dzięki za polecenie! Rzeczywiście mają, jakość jest bardzo zadowalająca. :)
  3. Hej, potrzebuje instrukcji BHP po rosyjsku - jak w temacie. Gdzie takie znajdę?
  4. W takiej gotowej hali szalenie istotne jest BHP - odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenia. Jeśli szukałbyś kiedyś znaków, akcesoriów BHP to polecam www.znaki-tdc.com - wszystko w jednym miejscu i pomocna obsługa.
  5. Nie należy zapominać o właściwym oznaczeniu ewakuacyjnym takiego miejsca - szczególnie jeśli chcemy je udostępniać dużym grupom. Oznakowanie dla takiej sali możecie znaleźć np. na https://www.znaki-tdc.com/ - najbardziej odpowiednie będą znaki w technologii SYSTEM TD, bo są najłatwiejsze w montażu i najbardziej estetyczne.
  6. Znaków drogowych nie można sobie stawiać wedle życzenia, ale bardzo dobry efekt dają takie znaki tzw na życzenie, nawet to TDC które linkujesz je ma. Po prostu będzie to tabliczka przypominająca znak zakazu na której możesz napisać "proszę nie zastawiać wjazdu". Ludzie i takie tabliczki, jesli dobrze widoczne, traktuję powaznie i przestrzegają ich.
  7. Jeśli chodzi o szafy i zabudiwy biurowe na wymiar to szczerze mogę polecić INDECO oddział Wybrzeże. Mam zarówno zabudowe biurową jak i piękną wnękową szafę w domu. Nic im nie brakuje - nowoczesne i solidne meble, a cenowo o wiele lepiej wypadają niż konkurencja!
  8. Tu jest dom podobny do mojego - http://itodesign.pl/portfolio/27-dom-energooszczedny-piaseczno ta sama firma mi go realizowała. Jest energooszczędny, w miarę szybko zbudowany. Już po pierwszej zimie odczułem większy komfort mieszkania ze względu na ogrzewanie, usytuowanie system grzewczy. Również wykorzystano w nim materiały ekologiczne, ale nie było to głównym celem. myślę, że takie rozwiazanie jest lepsze. dom musi pasować do właściciela.
  9. Część mebli do biura możesz na pewno zamówić na wymiar u jakiegoś stolarza - tu mówię, o biurkach czy szafkach. Ba - nawet kupić w IKEI i będą równie dobre. Ale pod ciężkie segregatory do archiwum polecam zaopatrzyć się w regały lepszej jakości, najlepiej z gwarancją i normami bezpieczeństwa. Szczególnie, że jak mówisz - dużo dokumentów będziecie przechowywać. Kupcie coś, co wytrzyma długie lata. Ja ostatnio urządzałem warsztat i takie metalowe, magazynowe regały zamówiłem z www.abrack.pl . Maja naprawdę szeroką ofertę i dobre ceny jak na taki porządny sprzęt. I tak teraz patrzę to i takie typowe archiwalne półki mają, ale i takie biurowe, niższe - wydaje mi się, że te drugie bardziej Cię zainteresują. Polecam w każdym razie : )
  10. teraz modne są takie ekologiczne opakowania z nadrukami :) sam lubię dostawać w nich różne zakupy i zawsze mio wspominam firmę, która chociaż w takim storpniu przyczynia się do ochrony środowiska
  11. A można zrobić tak jak w przypadku robienia różnych małych prac podczas kilkustopniowej rekrutacji? Że zastrzegasz sobie prawo do realizacji tego pomysłu w takiej formie?
  12. ja bym postawił na ulotki w skrzynkach na osiedlach, na których najprawdopodobniej mogą mieszkać Twoi potencjalni klienci :)
  13. Zależy od specyfiki branży i grupy docelowej. Do młodych lepiej trafia reklama internetowa, a do starszych tradycyjny przekaz reklamowy.
  14. oooj, przez ostatnie lata tyle się zmieniło i jest taki duży dostęp do przydatnych informacji w Internecie, że myślę, że coraz więcej osób radzi sobie tej materii sama.
  15. Wydaje mi się, że to fajny pomysł, szczególnie jeśli to miejsce byłoby zlokalizowane, np. przy jakimś hotelu, który takich usług nie ma, bo klienci na wakacjach korzystaliby z tych udogodnień u Ciebie :)