mustynia

Użytkownik
  • Zawartość

309
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mustynia

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jeśli chodzi o auto to my w maździe Klimczak w Czestochowie kupilismy nowe, nie dużo formalności, dobra cena - da się naprawdę wszystko szybko pozałatwiać i mają wiele modeli do wyboru
  2. My z polecenia trafiliśmy na firmę Ol-car - to bardzo dobra firma. Nam zależało na tym żeby firma transportowa miała kierowców z uprawnieniami ADR (nie każda firma o to dba więc zwróćcie sobie szczególną uwagę na to) No i jesteśmy zadowoleni z tej współpracy
  3. My jakiś czas już korzystamy z usług firmy Ol-car i naprawdę mogę polecić. Są bardzo rzetelni, profesjonalne podejście na każdym kroku. Wywiązują się ze wszystkiego terminowo
  4. Fajnym rozwiązaniem w tym stylu ale trochę łatwiejszym i raczej tańszym w wykonaniu jest ta farba betonowa od Primacol Decorative. Ona po nałożeniu i wyschnięciu daje właśnie wrażenie surowego betonu na ścianie. No i jest dostępna w kilku odcieniach szarości
  5. Terapia jest najlepszym rozwiązaniem, to naprawdę może pomóc. Mam w rodzinie osobę która korzystała z terapii w ośrodku Tratwa w Wiśle i teraz jest w porządku, jasne alkoholikiem się jest do końca życia. Ale da się nie pić, tylko trzeba chcieć to rzucić i dać sobie pomóc
  6. A mazdy brałeś pod uwagę? My mamy w Częstochowie niedaleko siebie salon Klimczak - tam własnie kupiliśmy, świetne auta, a obsługa na pewno dokładnie podpowie co będzie dobre. A swoją drogą bez problemu też pojedziecie sobie na jazdę próbną
  7. A firma Ready to Go w Jabłonnej? Przedzwoń sobie do nich, bardzo porządna firma.
  8. My to ostatnio szukalismy takich regalow drewnianych do biura. W koncu udalo sie znalezc odpowiednie w salonie agata i to w fajnej cenie. Od razu zamawialismy ;)
  9. mustynia

meble

My mamy meble z salonu agata i jestem z nich mega zadowolona. Naprawde porzadnie wykonane, fajnie sie prezentuja. Ja jestem tez bardzo zadowolona z obslugi i realizacji zamowien w agacie - wszystko zawsze bez problemow.
  10. A markę Bruk-bet znacie? Oni mają świetne kostki, na ich stronie bruk-bet.pl są zdjęcia i wszystkie wzory pokazane
  11. Slyszałam że coraz więcej firm stosuje Drukarki 3D w takim przemyśle bo umozliwiają drukowanie części zamiennych do maszyn na liniach produkcyjnych . My sami wdrażamy takie technologie od firmy 3dphoenix
  12. Zależy, jeśli chodzi o takie części mechaniczne to zwykle jak się da to biorę używane, ale nie zawsze. A jeśli chodzi o jakieś akcesoria samochodowe to zawsze nowe. Na przykład zainwestowaliśmy niedawno w nowe kamerki samochodowe, maż wybrał już porządne modele - Xblitz trust, które wykorzystują technologię kondensatorów dzięki czemu posiadają znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne
  13. A znasz sklep Bestcena? są bardzo dobre ceny u nich, możesz kupić dobry smartfon a nie wydawać na niego dużo
  14. Teraz Xiaomi ma bardzo dobre smartfony, chyba wysuwają się na prowadzenie bo naprawdę korzystną ofertę mają, a jeszcze w tym sklepie Bestcena widziałam te telefony w świetnych cenach
  15. Ja mam w planie kupić mojemu nowego smartfona, ciągle marudzi że stary już kiepsko działa i że jest slaby. A znalazłam taki sklep Bestcena - w sumie to znajomy mi polecił a nie znalazłam, i tam mają praktycznie wszystkie telefony a ceny bardzo konkurencyjne