gabik1980

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O gabik1980

 • Ranga
  Początkujący
 1. ja się nie bawiłem i po prostu kupiłem nową w firmie Turbolux z miejcowości Borowa. Jak dla mnie to dużo wygodniejsze, bezpieczniejsze i komfort prowadzenia samochodu bez dwóch zdań. A sama firma oferuje naprawdę dobre turbosprężarki, więc bez kłopotu można sobie wybrać do własnego samochodu. Tu macie do nich adres http://www.turbolux.pl/
 2. Projekt, wykonanie, nadzór i serwis można zlecić firmie http://www.unterschuetz.pl/. Doświadczona, na rynku już sporo lat i za sobą dużo wykonanych zleceń. Przy tego rodzaju zleceniach warto współpracować z takimi fachowcami, co już nie jeden nie dwa ciągi technologiczne projektowali.
 3. Motywują różnie, ale motywują i to jest pocieszające. U nas w firmie (branza IT) najczęściej dają kasę, ale są tez fajne metody pozakasowe (np. zamawiają nam soki i owoce z take a fruit). Każdy ma swój „przydział”. Fajna sprawa, bo za free i nie trzeba samemu kupować. Takie „prezenty” mogą zastąpić też niezdrowe obiady.
 4. https://www.takeafruit.pl/ mogę potwierdzić jakość soków i owoców z take a fruit. Bardzo mi smakują ich soki jabłkowe oraz owoce (różne). Jak dla mnie super alternatywa dla biurowego jedzenia i taka skuteczna forma pozafinansowej motywacji.
 5. Przy specjalistycznych instalacjach ważne są tak zwane zawory bezpieczeństwa – wszelkiej maści. Dlatego warto mieć namiar do firm, które specjalizują się w ich dostarczaniu. Tu mam dla was namiar - http://www.arko.com.pl/ w sam raz. Bardzo dobra jakość oraz różnorodność.
 6. Dobrą ofertę dotyczącą na przykład samochodów ciężarowych ma firma http://www.systemyhamulcowe.com/ oni oferują między innymi zaciski hamulcowe, czyli części, które bezpośrednio odpowiadają za bezpieczeństwo wszystkich pasażerów i kierowcy.
 7. Do budowy hal potrzebne też są oczywiście wyroby stalowe z http://wyrobyhutniczejanow.pl/ to bardzo dobra firma, która specjalizuje się w dostarczaniu na różne budowy takich rzeczy, jak pręty, profile, blachy, kształtowniki. Wszystko różnorodne i dobrej jakości.
 8. Taką ofertę mają właśnie takie firmy, jak http://www.konsmetal-sejf.com.pl/ oferta jest bardzo różnorodna, do tego te produkty mają po prostu wysoką jakość. Do domu, do biura właśnie warto sobie coś takiego zainstalować, bo wiadomo że trzyma się różnego odzaju rzeczy w domu i ktoś może je ukraść.
 9. Profesjonalną budową obiektów przemysłowych i nie tylko zajmuje się firma Przembud, tu macie ich adres http://www.przembud.com/ w tej branży najważniejsze jest odpowiednie zaplecze techniczne i oczywiście doświadczenie. Oczywiście ta firma (współpraca przy budowie kilku hal) spełnia te wymogi.
 10. Z dwa tygodnie temu miałem problem z gasnącym ciągle samochodem, a byłem na spotkaniu biznesowym w Lublinie. Namiar od klienta swojego dostałem do auto serwisu https://www.sabat.lublin.pl/ naprawa na szczęście okazała się niezbyt trudna, ale miłomi było, bo fachowcy zajęli się temate poza kolejnością.
 11. Potwiedzam. Mam w biurze kilka drukarek Lexmark w nich tonery Asarto. Jakość druku na poziomie bdb a ceny niższe. Można zaoszczędzić.
 12. Ktoś transportował rzeczy samolotem? Takie cargo air taxi?
 13. Ale to do samolotu spokojnie zmieści się taki towar, np. części do maszyn, części samochodowe itd.?