Czarna_Marzycielka

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Czarna_Marzycielka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Moja mama ma niewielki lokal w Zabrzu (gabinet). Pomagałam jej w rozpoczęciu działalności, zaczynając od napisania biznes planu, a na szukaniu wyposażenia kończąc. Przejrzałam chyba z 30 różnych ofert i w końcu wybrałam meble od Vimexu (http://www.vimexmeble.pl/prodcat/meble-biurowe/). Najbardziej podobała mi się możliwość wykonania przez nich projektu i dostosowania go do moich potrzeb. Jeśli chcesz zobaczyć jak teraz wygląda gabinet, to podrzucę Ci zdjęcia na priv.
 2. Ja Ci mogę zrobić logo i Księgę Znaku. Nie mam firmy, ale zajmowałam się tym w poprzedniej pracy przez 2 lata :)
 3. Inwestycja w grunty zawsze się opłaca. Moi rodzice kupili 10 lat temu działkę za 20 tysięcy a w tym roku sprzedali za 120 tysięcy. Jest zysk?
 4. My w maju zorganizowaliśmy dla naszej firmy imprezę integracyjną w górach. Koleżanka znalazła fajną ofertę noclegów na http://www.visitzakopane.pl/. Przy rezerwacji na 90 osób dostaliśmy zniżkę. Apartamenty były 4-osobowe. Jeśli chodzi o plan imprezy wszystkim zajęliśmy się sami. Jedynie catering został zamówiony na miejsce. We wrześniu nasza firma będzie obchodzić 50-lecie. Może macie jakieś pomysły na zorganizowanie tak dużej imprezy?