MonikaN

Użytkownik
  • Zawartość

37
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O MonikaN

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

830 wyświetleń profilu
  1. Ja jako mama , zaproponować bym mogła albo nianie elektryczną ( u mnie się sprawdziła rewelacyjnie) , nosidełko, krzesełko do karmienia. można tez postawic na prezent da mamy :) zdecydowanie polecam spa dla mamy :)
  2. Zapraszam do firmy Ekspert Południe - drukują nie tylko na torbach papierowych, ale również torbach papierowych, taśmach i reklamówkach foliowych.
  3. sposobów jest wiele.... reklama w lokalnym radio promocyjne ulotki z zniżką kupony rabatowe na profilu firmy na fb bilbord Wszystko zależy od branży ....
  4. Polecam zajęcia z painballem :) świetna zabawa
  5. Ja czuję się podenerwowana i zniesmaczona reklamami środków higienicznych ( podpaski i tampony) , reklamy te wyświetlane sa np. między bajkami.
  6. Aby coś utkwiło w pamięci mysi być niebanalne.
  7. Takie opakowania można również kupić na www.ekspertpoludnie.pl lub kontakt telefoniczny 572 350 112.... Ceny producenta- dodatkowo możesz na takim opakowaniu nadrukować swoje logo :)
  8. Sądzę, że w dużej mierze zależy od charakteru działalności firmy. Czym sie Państwo zajmują - coś podpowiemy :)
  9. ja wybierałam zespół po nagarniach z innych wesel na YT i na stronie zespołu. Dodatkowym atutem było potwierdzeni od znajmonych, że zespół jest super :)
  10. Nie wiem czy temat aktualny.... ale ostatnio siłownia z która współpracuje wprowadziła do swojej oferty posiłki fit :) w wersji damskiej i męskiej do 45 minut dojeżdżają na siłownie z wybranym posiłkiem- u nich był to strzał w 10!
  11. Klienci kupują oczami.... ulotki, długopisy, notesy... wszystko co jest gratis cieszy klienta :) Moim zdaniem ważne jest też opakowanie sprzedawanego produktu. Coraz więcej osób zwraca uwagę za torby i reklamówki. Szczególnie jeśli torba jest wykonana ładnie, esetycznie i ładnym nadrukiem. Dlatego polecam ekspertpoludnie.pl zajmują się nadrukami nie tylko na torbach....
  12. Nie mam wiedzy fachowej, ale wypowiem się jako klient. Jestem kobieta pracującą z dorobkiem domu, męża i 6-letniego dziecka :) Mieszkamy na peryferiach, więc każde zakupy sprzętowe i zabawkowe są skrupulatnie planowane. Przeglądamy opinie innych użytkowników na temat produktu, który nas interesuje, filmy na YT itp. Z doświadczenia wiem, że do mnie najbardziej "przemawiają" opinie innych użytkowników- szczególnie te, które nie sa pozytywne- ponieważ wiem jakie ewentualnie wady ma oferowany produkt.
  13. HMMM ... pudło i to klapowe bez nadruku? Nie wydaje mi się aby to była dobra reklama. Jeśli już to pudło fasonowe i z mega ładnym nadrukiem- tylko aby to było opłacane to trzeba zamówić około 1000szt ... co do toreb sportowych- niby ok, ale nie każda firma zareklamuje się na torbie sportowej bo przecież, wszytko zależy od jej profilu działalności. Uniwersalnym rozwiązaniem ( w moim mniemaniu) jest torba papierowa lub foliowa z nadrukiem. I jak moim poprzednicy polecają firmy to i ja to zrobię ekspertpoludnie.pl
  14. Wydaje mi sie, że wszystko zależy od klienta- bo jeśłi działasz na rynku lokalnym i sprzedajesz lokalne produkty to tradycyjna reklama bedzie ok ( czyli ulotki, reklama w radio ). Jeśli chcecie działać na rynku ogólnopolskim to raczej internet i dobre pozycjonowanie, fb i blog.