krzysiek90210

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O krzysiek90210

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, wkrótce otwieram niewielki sklep z artykułami metalowymi, chemią budowlaną, narzędziami, elektronarzędziami itp. Sprzedaż będę realizował za pośrednictwem programu komputerowego + drukarki fiskalnej. Dzisiaj odwiedziłem kilka firm i w jednej z nich zaproponowano mi taki zestaw: 1. Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E 2. Subiekt GT 3. Czytnik kodów LS 2208 QSI 4. Drukarka kodów kreskowych LP 2824 + 5. Waga z legalizacją 6. UPS do komputera To wszystko za kwotę 6050zł brutto (komputer + Windowsa wezmę z domu) Co sądzicie o takim zestawie? Czy za te pieniądze można kupić coś lepszego?
  2. Dzięki AndyPSV za odpowiedź, wkrótce zaczynam handel ;)
  3. Chciałbym zapytać czy są takie kasy fiskalne które po podłączeniu do komputera mogą działać także jako drukarka fiskalna. Pytam o to dlatego że właśnie wkrótce rozpoczynam sprzedaż a na początku nie chciałbym wydawać tak dużej kwoty żeby kupić komputer+program+drukarkę. Pomyślałem sobie że na początek wystarczyłaby mi kasa fiskalna, a dopiero po jakimś czasie dokupiłbym jeszcze komputer i oprogramowanie. Mam tylko takie pytanie czy są takie kasy które mogą działać jako drukarki.
  4. Wkrótce otwieram sklep i we wszystkich oknach chciałbym zamontować kraty antywłamaniowe. Kraty będą zamontowane po wewnętrznej stronie. Dodam jeszcze że do sklepu jest tylko jedno wejście (nie ma drugiej drogi ewakuacyjnej). Czy w tej sytuacji potrzebne będą jakieś pozwolenia na montaż takich krat?
  5. Witam, chciałbym zapytać czy do rozpoczęcia sprzedaży wymagane są jakieś pozwolenia. Sytuacja wygląda następująco: - mam zaświadczenie o wpisie do ewidencji d.g. - mam przyznane numery identyfikacyjne NIP oraz Regon - jestem tzw. vatowcem - mam ubezpieczenie Sprzedaż będzie obejmowała artykuły metalowe, narzędzia, chemię budowlaną itp. Czy wystarczy już tylko kupić kasę fiskalną, ufiskalnić ją i rozpocząć handel? A może potrzebne są jeszcze jakieś pozwolenia?