ingape

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ingape

• Ranga
    Początkujący
  1. Moim zdaniem warto postawić na reklamę w Internecie. Jak połączysz działania wokół firmowej strony i pozycjonowanie + działania social media to zaczniesz tworzyć świetny wizerunek firmy. Napływ klientów będzie miłym 'skutkiem ubocznym'. Oprócz tego jakieś działania lokalne - reklama w gazecie lokalnej bądź na lokalnych portalach internetowych. Wracając - zaczęłabym od strony WWW - nowoczesna, funkcjonalna i przyciągająca oko to absolutna podstawa. Jeśli nie potrafisz takiej stworzyć, zdecydowanie doradzam zlecić stworzenie takowej jakiejś solidnej firmie. Z czystym sercem mogę polecić Interfeo .
  2. Najnowsze trendy w biznesie zmierzają zdecydowanie ku promocji w Internecie. Social media - facebook, instagram, aplikacje dla klientów, content marketing. To jest to w co naprawdę warto inwestować, by zapewnić sobie szansę na rozwój. Standardem stały się z kolei strony internetowe i to absolutny 'must have' obecnie. Strona musi być atrakcyjna wizualnie, przejrzysta, nowoczesna i responsywna. Jeśli nie masz umiejętności - warto zlecić stworzenie takiej strony profesjonalnej firmie. Zdecydowanie mogę polecić firmę Interfeo - mają duże doświadczenie w tworzeniu świetnych stron WWW, które świetnie działają i wyglądają.
  3. Zgadzam się z przedmówcą - postaraj się dopasować sposób w jaki się reklamujesz na targach, do branży w której działasz. Mimo wszystko uważam, że warto zadbać o materiały reklamowe i informacyjne wysokiej jakości, merytoryczne przygotowanie do rozmów z potencjalnymi klientami a także świetne stoisko. Gadżety, hostessy czy inne sposoby przykucia uwagi, to raczej tylko dodatek.
  4. Zgodzę się z przedmówcami - warto podać więcej szczegółów na temat tego czego oczekujesz od strony WWW i do czego jej potrzebujesz. Ceny mogą się dość mocno wahać, w zależności od wymagań. Sama ilość podstron nie generuje aż takich kosztów a stopień ich skomplikowania i różne inne udogodnienia. Zwykła wizytówka nie jest dużym wydatkiem, ale na przykład skomplikowany portal to już kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli masz pomysł, najlepiej zgłosić się do firmy zajmującej się tworzeniem stron, poprosić o wycenę i podjąć decyzję. Jeśli nie znasz żadnej solidnej firmy, to z chęcią polecę Ci Interfeo - Profesjonalne strony Internetowe.
  5. Jeśli potrzebujesz estetycznej i profesjonalnej strony, ale z możliwością samodzielnej edycji podstron, to zdecydowanie polecam firmę Interfeo - skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę.
  6. W przypadku hostingu, prócz pojemności i transferu liczy się również niezawodność. Po różnych perypetiach w przeszłości, zdecydowałam się zaufać firmie która stworzyła mi również stronę internetową - Interfeo. Wszystko działa bez zarzutu.
  7. Jeśli poszukujesz oprogramowania dla swojego hotelu oraz systemu rezerwacji online z prawdziwego zdarzenia, to polecam firmę Interfeo . Moim zdaniem branża hotelarska jest na tyle wymagająca, że darmowe lub gotowe rozwiązania to niezbyt dobry pomysł. Najlepiej zadbać o oprogramowanie dostosowane do naszych potrzeb i w pełni skalowalne. Zdecydowanie pochwalam pomysł wyposażenia hotelu w system rezerwacji online - obecnie to właściwie wymóg. Wracając do tematu - jeśli poszukujesz solidnej firmy, która stworzy Ci oprogramowanie i system rezerwacji, dodatkowo będzie służyła radą i wsparciem technicznym również po wdrożeniu - to polecam Interfeo.
  8. Zrób dobre rozeznanie - zbadaj rynek, podejrzyj konkurencję. Zadbaj o unikalny i różnorodny towar, bo to jest jeden z głównych czynników, jaki będzie przyciągał do Ciebie klientów na początku - tak samo cena. Kolejnym czynnikiem jest dobra i funkcjonalna platforma sprzedażowa - w końcu to główny element sprzedawania online. Możesz uciec się do darmowych rozwiązań, jednak nie są one tak elastyczne jak dedykowane. Gdy zlecisz stworzenie e-sklepu profesjonalistom otrzymasz funkcjonalny i podatny na modyfikacje sklep, a kiedy coś przestanie działać, lub będziesz potrzebował pomocy - wsparcie techniczne masz niejako w pakiecie. Wybór należy do Ciebie. Ja zdecydowałam się na zlecenie zaprojektowania i stworzenia platformy solidnej i sprawdzonej firmie Interfeo - wszystko wygląda i działa świetnie. Klienci są zadowoleni z funkcjonalności sklepu, a my ze wzrostu sprzedaży.
  9. Zakładanie własnego sklepu internetowego w dzisiejszych czasach rzeczywiście nie jest trudne. Po analizie rynku i konkurencji a także po zadbaniu o towar, warto zainteresować się sercem e-sklepu, czyli samą platformą a także oprogramowaniem. Wiele gotowych rozwiązań ma swoje wersje próbne lub darmowe - ja jestem jednak zdania, że kiedy bierzemy się za coś, to należy robić to dokładnie. Dlatego współpracuję z firmą IT, która specjalizuje się w dedykowanych rozwiązaniach dla biznesu. Stworzyli nam świetną platformę tradingową, oprogramowanie dla naszego sklepu, które jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Jeśli nie znasz sprawdzonej i solidnej firmy, to mogę Ci ich polecić - to Interfeo. Są komunikatywni i profesjonalni - efekt współpracy będzie w 100% zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
  10. Musisz podać więcej szczegółów - w tej chwili nie da się odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Koszt stworzenia strony to bardzo zróżnicowana kwestia - można stworzyć darmową stronę, lecz można również stworzyć rozbudowany portal dla kilkuset tysięcy wejść dziennie, który będzie kosztował kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ambicji i planów na przyszłość. Podstawowa strona z kilkoma podstronami to nie jest duży wydatek, a daje już jakieś podstawy - zachęca klientów, daje podstawy do zlecenia pozycjonowania itd. Strony z kreatorów lub darmowe strony to moim zdaniem nietrafiony pomysł, w perspektywie czasu zupełnie się to nie opłaca. Jeśli nie znasz solidnej firmy, która stworzy Ci stronę, to polecam firmę Interfeo, tworzą świetnie wyglądające strony WWW, mają bogatą ofertę, którą można dopasować do swoich potrzeb.
  11. Najważniejsze jest nawiązanie współpracy z dostawcą - hurtownią odzieżową, firmą która produkuje ubrania, może z krawcowymi. Im więcej różnorodnego towaru, tym lepiej. Z sieciówkami i tak nie da się konkurować na tym etapie, więc różnorodność to duża przewaga. Oprócz reklamy na Facebooku i w lokalnych mediach warto zadbać o profesjonalną stronę internetową, połączoną z platformą sprzedażową. Na rynku jest wiele gotowych rozwiązań, ja uważam jednak że warto zainwestować w stworzenie własnej platformy, dostosowanej do naszych potrzeb, według indywidualnego projektu. Prócz rozpoznawalności zyskujemy również wsparcie techniczne i możliwość rozbudowy - a to rzeczy nie do przecenienia. Mój sklep stworzyła firma Interfeo - platforma działa świetne, klienci są z niej bardzo zadowoleni, tak jak my ze współpracy z tą firmą.
  12. Hosting musi być niezawodny, dlatego moim zdaniem najlepiej postawić na hosting u którejś ze sprawdzonych i solidnych firm IT - takiej jak Interfeo. Mam u nich stronę, hosting, a w przyszłości myślę o sklepie internetowym.
  13. ERP w firmie produkcyjnej to obecnie absolutna podstawa. Narzędzie dopasowane do naszych potrzeb i skalowalne ma olbrzymi wpływ na rozwój firmy. Nie powinno się korzystać z gotowych rozwiązań - nie bierze pod uwagi specyfiki branży, ale i profilu firmy. Najlepszym wyjściem jest wybranie dedykowanych rozwiązań. W tej kwestii mogę polecić firmę z która współpracujemy już od jakiegoś czasu - Interfeo. Mają olbrzymie doświadczenie na rynku rodzimym, ale i zagranicznym. na pierwszym miejscu stawiają komunikację z klientem, co sprawia że oprogramowanie spełnia nasze potrzeby w 100%. Skontaktuj się z nimi: http://interfeo.com/kontakt
  14. Musisz podać więcej szczegółów - o jakie konkretnie oprogramowanie Ci chodzi, jakie ma spełniać funkcje, czy ma być połączone z innymi działami. Inna kwestią jest wybór sprawdzonej firmy, która zajmie się wykonaniem dla nas takiego oprogramowania. Nie polecam gotowych rozwiązań - każda firma jest inna i najlepsze rozwiązania to te dedykowane. Jeśli nie znasz żadnej solidnej firmy IT, to z chęcią polecę Ci Interfeo. Tworzyli dla naszej firmy oprogramowanie, które sprawdza się świetnie i ma realne przełożenie na rozwój firmy. Wejdź na www.interfeo.com i skontaktuj się z nimi.
  15. Oczywiście, że program do zarządzania firmą to dobry pomysł. Oprogramowanie dopasowane do potrzeb firmy, z możliwością rozbudowy i wsparciem technicznym to coś w co warto zainwestować - czas i i pieniądze. Ważnym czynnikiem jest poszerzenie wiedzy i niejako przygotowanie się do całego procesu, który jednak jest dość czasochłonny. Inną sprawą jest wybór firmy, która przeprowadzi wdrożenie. Ważne jest, aby miała ona duże doświadczenie i była kompetentna. Jeśli nie znasz jakiejś konkretnej firmy, to z chęcią polecę Ci firmę Interfeo Sp. z o.o , są bardzo profesjonalni a komunikację stawiają na pierwszym miejscu.