Kasiula1986

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kasiula1986

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jeżeli nie masz kontaktu to uważam, że jedyne o czym powinniśmy pamiętać to - higiena - co niektórzy o tym niestety zapominają....
  2. Hmm.. jak nie chcesz tracić na kosztach manipulacyjnych to polecam kryptowaluty
  3. Witam,interesuje mnie stworzenie sklepu internetowego na zasadach dropshippingu.Czy ktoś może mi coś doradzić? Ewentualnie podesłać jakieś stronki, książki, artykuły na ten temat??Z góry dziękuję!
  4. Mojemu facetowi ciężko dogodzić. Przeglądam Wasze propozycje i nic z tego chyba bym nie wybrała ;/ Ciężki typ. A za rok ma okrągłą 30stkę... Jak tu go zaskoczyć? Może ktoś podpowie?
  5. Ja osobiście posiadam konto firmowe w deutsche bank. Poleciła mi jakaś znajoma. Aczkolwiek słyszałam, że są lepsze oferty. Najlepiej zapoznać się z kilkoma i znaleźć to co nam najbardziej odpowiada :)
  6. od zusu się chyba nie da uciec. Chociaż chętnie poczytam jeśli ktoś ma jakiś pomysł?
  7. zus- nie komentuję... mam same złe doświadczenia z nimi.
  8. Na pewno można szukać dofinansowania w urzędzie pracy. Ale trudno się zakwalifikować. Warunki otrzymania takiej dotacji są dość restrykcyjne. Jeśli się nie uda można szukać jak najbardziej korzystnej pożyczki/kredytu w banku. Odradzam jednak zapożyczania się w parabankach czy chwilówkach.
  9. Pomysł dobry ale ja pomyślałabym zdecydowanie o większej miejscowości. Obecnie ogromną popularnością cieszy się portal Arnib, dzięki któremu można wynając mieszkania w róznych miastach. Największy popyt jest na designerskie małe apartamenty. Goście zjeżdżają się nawet z zagranicy. Jeżeli byłoby to duże miasto- gości masz zagwarantowanych przez cały rok :) A wówczas koszty na pewno po jakimś czasie się zwrócą.
  10. Zgadzam się z przedmówczynią. Kobieta może robić naprawdę, praktycznie wszystko. Ważne, żeby było to co lubisz i się w tym spełniasz. Praca musi być przyjemnością. Inaczej się wypalisz a biznes nie przyniesie Ci korzyści.