mamba

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mamba

• Ranga
    Początkujący
  1. Jakoś nie wróżę wielkiej kariery temu projektowi. Moim zdaniem Nasza klasa jest już skończona i Śledzik tego nie zmieni. Szczególnie,że teraz ogromną popularnością cieszy się facebook. Niemal wszyscy mają tam konta i nie jest to, jak w przypadku powyższych, obciach.
  2. Jeśli możesz sobie na to pozwolić to wynajmij osobę lub firmę zewnętrzną, która się tym zajmie. Trzeba naprawdę mieć doświadczenie i przygotowanie psychologiczne, by dostrzec potencjał w ludziach i nie dać się rożnemu rodzaju manipulację( są przecież specjalne kursy an których ludzie uczą się jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej)
  3. Nie wiem czy jakieś testy są skuteczne, to bardzo dyskusyjna sprawa- przecież ktoś zawsze mógł mieć gorszy dzień, prawda? Na pewno jednak warto motywować pracowników, dzięki temu ich praca będzie bardziej efektywna. Po prostu będą się bardziej starać. Dobrym pomysłem są różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Bardzo dużo można się na nich dowiedzieć o konkretnych ludziach . Który pracownik nie chciałby pojechać na taką wycieczkę http://www.wyjazdydlafirm.pl/
  4. Prawda jest taka,że najwiecej w tej tematyce ma do powiedzenia Joe Vitale. Przede wszystkim jego wiedza i można śmiało stwierdzić nauka podparta jest praktykę. O czymś to świadczy,ze najwięksi biznesmeni tego świata szkolą się u niego, prawda? A tak na marginesie to można juz dostać materiały za jego szkolenia jakie miało miejsce w Warszawie wc czerwcu
  5. Z tego co słyszałam to te szkolenie było bardzo ciekawe. Niestety nie mogłam osobiście się o tym przekonać:( Jest jednak możliwość zakupienia materiałów ze szkolenia i jeśli zarobi się zamówienie już teraz to cena będzie niższa. Na pewno jest to jakiś substytut spotkania z Joe Vitale. Jedyny minus( nie tak znowu duży) to to,że trzeba będzie na przesyłkę poczekać około miesiąć
  6. Na pewno bym się cieszyła:) kupiłabym jakiś super apartament w Warszawie i Krakowie i mniejszą , skromniejszą kawalerkę pod wynajem. Resztę pieniędzy dałabym na lokatę i spokojnie czekała aż znowu mi się uzbiera fortuna. Bardzo miła perspektywa:) A może wygram w totka:)
  7. Praca jak każda inna. jeśli nie ma się lepszej perspektywy( oczywiście tylko tymczasowo) to moim zdaniem powinnaś spróbować. Nic nie ryzykujesz a możesz sporo zyskać. Pieniądze, może nie są jakieś ogromne,ale chyba lepsze one niż żadne. Każde doświadczenie zawodowe jest ważne. Idź i zarabiaj:)
  8. Myślę,że nauka języka jest bardzo ważna. Sprawne posługiwanie się na przykład językiem angielskim może bardzo ułatwić kontakty w biznesie. Ważne jest jednak by wybrać odpowiednią szkolę językową. Słyszałam,że Axon ma bardzo ciekawą ofertę edukacyjną. Co o tym sądzicie> Może macie jakieś inne sugestie?
  9. mamba

Firma kurierska

To fakt- AIN ma naprawdę bardzo fajne ceny. W tym momencie chyba najkorzystniejsze na rynku. To się nazywa "mocny argument za":)Jestem zdania,że na korzystaniu z usług kuriera wychodzi się naprawdę dobrze.Paczki przychodzą na czas , ceny przystępne-same plusy. No i nie czeka się w kolejkach jak na przykład na PP
  10. Co sądzicie o takim biznesie? Mieszkam w rejonie gdzie jest mnóstwo skał i bliskie sąsiedztwo gór. Wspinam się od piętnastu lat i mam wszelkie uprawienia jakie są tylko możliwe. Zastanawiam się jakie trzeba spełnić warunki by połączyc przyjemne z pożytecznym. Myślicie,że to dobry pomysł?
  11. Też mi się tak wydaje. Nie wystarczy skończyć jakiś "przyszłosciowy" kierunek. Jeśli nie jest się dobrym w danej dziedzinie to i tak będzie się miało problemy ze znalezieniem pracy. Jest lepszy wybitny filolog niż mierny inżynier. W życiu tak naprawdę liczy sie pasja i umiejętnośći,. bez względu na to co się kończy
  12. To bardzo fajny pomysł. Myślę,że dzięki temu atmosfera będzie po prostu bardziej wyjątkowa. To na pewno będzie niezapomniane wydarzenia dla uczestników. Aż im zazdroszczę. Znaleźć się tak blisko Joe Vitale:) Chciałoby się
  13. Czepiasz się:) słyszałam jakiś czas temu taką historię- pewien człowiek poszedł do sklepu z zabawkami i mówi do sprzedawczyni: potrzebuję jakiejś zabawki dla siostrzenicy, która ma osiem lat. Co pani zaproponuje? Tylko proszę żeby to nie było nic chińskiego. pani w sklepie mówi-proszę pana w tym sklepie tylko ja i pan nie jesteśmy z Chin. Nic dodać nic ująć.
  14. Może się znajdzie:) To jednak nie będzie to samo, chciałabym poznać Joe Vitale osobiście, bardzo mnie fascynuje:) Może będę miała szansę w przyszłym roku...Byłoby fantastycznie znaleźć się chociaż w odległości dwóch metrów od takiej osoby.
  15. Chciałabym,bo bardzo podziwiam Joe Vitale i jestem pewna,ze dużo można się od niego nauczyć,ale niestety nie pasuje mi ten termin:( Jeśli jednak ktoś będzie miał wtedy czas to powinien się koniecznie wybrać. Takiej okazji nie można przegapić:) Jestem pewna,ze warto