krzysiek23

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O krzysiek23

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Miałem kiedyś świetna wycieczkę interakcyjną - regaty żeglarskie, przejazdy na skuterach wodnych :) Dobra zabawa połączona z aktywnością fizyczną. Organizowała to agencja eventowa http://www.wodoaktywni.com/
  2. Ciekawy pomysł :) Nie spotkałem się z tym jeszcze :) Fajna inicjatywa, popieram! :)
  3. Nie są niezbędne. Mam wrażenie, że mało kto zwraca na to uwagę :)
  4. Fototapety są atrakcyjnie, ozdobne maty.... Przynajmniej dodatkowo chronią ścianę. Osobiście podobają mi się odcienie zieleni. Można dzięki nim stworzyć leśny klimat :)
  5. Napisz coś więcej - czym interesuje się twój mąż, co lubi robić w wolnym czasie?
  6. Szczególnie do mnie przemawiają meble robione z metalu. Maja swój niepowtarzalny urok. Poszukuje właśnie takich, ale póki co nie trafiłem na nic wartego uwagi...
  7. Mam takie u siebie już od dwóch lat z moimi fotografiami krajobrazowymi. W końcu mam obrazy tematycznie do miesięcy ;), bo o to było ciężko w sklepach ;)
  8. To zależny od Ciebie, jak Ty sie będziesz czuł przy takim stole :) Dla kogo to miało by być ryzyko? ;)
  9. Może po prostu wynajmiesz te pomieszczane? Jak nie masz doświadczenia, wiedzy to podejrzewam, że więcej miałbyś strat niż zysków.