Kruszyna

Użytkownik
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kruszyna

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Różnie to bywa, zależy, ile masz długu. Ale ogólnie nie polecam czekać na przedawnienie, lepiej jest spróbować ogarnąć upadłość konsumencką. Polecam przeczytać ten tekst: https://echowarszawy.pl/20210119336838/upadlosc-konsumencka-i-pomoc-w-sprawie-upadlosci-w-warszawie, może akurat taka wiedza się przyda.
 2. Różnie to bywa, zależy, ile masz długu. Ale ogólnie nie polecam czekać na przedawnienie, lepiej jest spróbować ogarnąć upadłość konsumencką. Polecam przeczytać ten tekst: https://echowarszawy.pl/20210119336838/upadlosc-konsumencka-i-pomoc-w-sprawie-upadlosci-w-warszawie, może akurat taka wiedza się przyda.
 3. Ja bym uważała z takimi lekami. Lepiej skonsultować je z lekarzem. Samemu można coś źle dobrać i zwyczajnie zrobić sobie krzywdę.
 4. Może kiedyś będzie mnie stać i częściej będę mogła odwiedzać takie gabinety. Na razie pozostaje to w sferze marzeń.
 5. Dobór odpowiednich suplementów lepiej przegadać z lekarzem albo farmaceutą. Samemu lepiej nie eksperymentować.
 6. Zdrowie jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy się przekroczyło 50. Wtedy dodatkowo należy zadać o odpowiednią aktywność fizyczną dostosowaną do możliwości, wieku i ewentualnie przebytych chorób. Jak to zrobić opisano tutaj https://si-mi.pl/jakie-cwiczenia-dla-seniora-jakie-sporty-moga-uprawiac-seniorzy/ gdzie powinni zajrzeć wszyscy którym zależy na zdrowiu oraz bezpieczeństwu.
 7. Kruszyna

  bóle brzucha

  No pewnie, że tak. To może oznaczać dosłownie wszystko, a zwlekanie tylko pogarsza sprawę.
 8. Ja żałuję, że nikt z moich znajomych ani z rodziny nie ma własnego gabinetu medycyny estetycznej, bo tak to bym miała zniżki na jakieś zabiegi 😛
 9. Mnie to się kojarzy z ciemnozielonym albo takim popielatym. Ale mogę się mylić.
 10. Wbrew pozorom wybór bielizny na konkretną okazję wcale nie jest taki prosty. Sama nie raz borykałam się z problemami wynikającymi ze źle dobranej bielizny. Dlatego jeśli chcecie uniknąć takich przypadłości przeczytajcie porady zawarte w tym artykule https://polowki.pl/jaka-bielizne-zalozyc-na-randke-ze-sniadaniem/ dzięki czemu uda wam się dobrze dobrać bieliznę i dowiecie się, gdzie szukać korzystnych ofert.
 11. A czy takie agencje są w ogóle godne zaufania? Wiele się na ten temat dzisiaj słyszy.
 12. Ale ceny są kosmiczne. Nie każdy sobie może na coś takiego pozwolić, zwłaszcza w obecnych czasach.
 13. Dzisiaj to zawód bardzo przyszłościowy. Każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej, więc jest zapotrzebowanie na takie usługi. Problemem jest tylko duża konkurencja.
 14. Każdy, zwłaszcza ten, kto mieszka w bloku, marzy o własnym ogrodzie. Nie musi być wcale duży, aby robił wrażenie i cieszył oczy. O sposobach na zagospodarowanie niewielkiego terenu pod ogródek napisano tutaj https://www.odomach.pl/jak-urzadzic-maly-ogrod-przy-domu/ gdzie powinien zajrzeć każdy, kto stoi przed takim problemem lub zwyczajnie nie ma pomysłu na aranżację.
 15. Ale tu chodzi o zęby, czy o co? Bo tak z kontekstu to nic nie wynika.