Kruszyna

Użytkownik
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kruszyna

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To jest bardzo trudne, jak druga osoba tego nie chce. Czasami pomaga takie postawienie, radykalne postawienie granic. W sensie zostawienie tej osoby w rowie albo na ulicy mowiąc wprost... teen ktoś musi sam zorientować się, co robi ze swoim życiem.
 2. 🙂 Wiem, jak to jest, jak nie możesz się oderwać od ksiażki;D ostatnio czasu mało, ale wracam do czytania.
 3. Chyba najlepiej w ogóle pracować firmie zagranicznej.
 4. Ja uważam, że do ogrodu świetnie się sprawdzą meble ogrodowe z technorattanu, warto poczytać m. in. o konserwacji takich mebli tutaj: https://www.meblobranie.pl/porady/jak-utrzymac-w-czystosci-biale-meble-ogrodowe-technorattan-czy-biale-meble-do-ogrodu-to-dobry-pomysl. Choć z tego, co wiem, takie meble są bardzo proste w obsłudze.
 5. No właśnie też miałam o to zapytać.
 6. I jak, udało się coś znaleźć?
 7. Ja też pomyślałam o panelach drewnianych:D
 8. Kruszyna

  Nawoz

  Będę próbowac biohummusu, może ktoś z was też miał do czynienia?
 9. ja polecam olej z ostropestu, świetnie działa na wątrobę.
 10. Ja z kolei wszystkim Frankowiczom przygotowującym się do rozprawy z bankiem polecam przeczytać najpierw tekst o tym, czy się różni kredyt indeksowany, a czym kredyt denominowany do franka: https://oszczedzanienaetacie.pl/kredyt-indeksowany-a-kredyt-denominowany-we-frankach-szwajcarskich-czym-sa-czym-sie-roznia. Sposób skonstruowania umowy z bankiem dużo zmienia!
 11. Tylko teraz totalnie nie opłaca się otwierać swojej działalności gospodarczej.
 12. Najlepiej szukajcie niemieckich agencji, wiele polskich oszukuje, czytajcie opinie. Polecam Otto, ale nie wiem, czy w NIemczech działają.
 13. Jeśli ktoś zaczyna działalność może to być dobre rozwiązanie, warto też wiedzieć, gdzie szukać ogłoszeń dla rolników. Można zerknąć tutaj: http://rolniczeforum.pl/darmowe-ogloszenia-dla-rolnikow-gdzie-kupic-sprzedac-produkty-rolne może będzie to dla kogoś jakaś podpowiedź.