morgom

Użytkownik
 • Zawartość

  352
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O morgom

 • Ranga
  Ekspert
 1. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej kancelarii adwokackiej, która zajmuje się reprezentowaniem firm to polecam wam zgłosić się do www.duks.pl Znają się na prawie bardzo dobrze i potrafią to wykorzystać. Ich siedziba znajduje się w Gdańsku.
 2. Świetną kancelarią adwokacką, która podejmuje się reprezentacji prawnej firm jest www.duks.pl Kancelaria ta znajduje się w Gdańsku. Moja firma z nimi współpracuje, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
 3. Zajmując się obróbką metali można podjąć współpracę z firmą, która zajmuje się skupowaniem złomu. Jeżeli mieszkacie w Olsztynie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do www.galazkarecykling.pl Sam z nimi współpracuję.
 4. Fajnym ośrodkiem wypoczynkowym, w którym rzeczywiście można wypocząć jest ośrodek Zalesie Mazury na mazurach. Ośrodek ten ma specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Dzieci mają zapewnioną masę atrakcji a rodzice mogą wypocząć w SPA, które się tam znajduje. Polecam wam zapoznać się z ofertą tego ośrodka.
 5. Prowadzę własną stację benzynową i mogę wam powiedzieć że jest to opłacalny biznes. Stacja benzynowa oczywiście nie utrzymuje się tylko ze sprzedaży paliwa dlatego pomyślałem o innych dodatkowych usługach. Ostatnio na przykład zakupiłem odkurzacz parowy Grean Steam do prania tapicerki w samochodach. Klienci mojej stacji często z niego korzystają. Polecam wam również poszerzyć oferty waszych stacji benzynowych.
 6. Jeżeli poszukujecie czegoś na rodzinny wyjazd to polecam wam udać się na mazury do ośrodka wypoczynkowego Zalesie Mazury. Miejsce to jest idealne na rodzinny wyjazd. Dzieci mają zapewnione sporo atrakcji a rodzice mogą trochę odetchnąć ;)
 7. Każde okulary mają inną cenę, więc nie da się określić jednej. Ja swoje okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV zakupiłem w salonie optycznym Fielmanna. Sprzedają świetne okulary przeciwsłoneczne w bardzo dobrych cenach, więc polecam wam wybrać się do jednego z ich salonów.
 8. Co do firm zajmujących się transportem zwierząt to od siebie mogę wam polecić www.brt-transport.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Oferują transport krajowy i międzynarodowy.
 9. Jeżeli macie jakieś wynalazki i chcielibyście je opatentować to polecam wam zgłosić się do firmy www.rzecznicypatentowi.eu Pomagają w patentowaniu wynalazków oraz w wielu innych sprawach spornych związanych z wynalazkami i prawami do nich.
 10. Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo opłacalne. Polecam wam podjąć współpracę z biurem nieruchomości, które pomoże wam w zakupie odpowiednich mieszkań oraz zarządzaniu nieruchomościami. Od siebie mogę wam polecić http://www.wronarentals.com/ Sam z nimi współpracuję I jestem zadowolony z jakości usług przez nich świadczonych.
 11. Prowadząc własną restaurację tego typu, trzeba znaleźć odpowiedniego dostawcę jedzenia. Osobiście polecam wam zgłosić się do www.agnes.waw.pl Jest to producent wyrobów garmażeryjnych. W ich ofercie znajdziecie pierogi, kopytka i inne dania tego typu.
 12. Jeżeli jesteście na etapie budowy hali produkcyjnej to polecam wam pomyśleć o jej odpowiednim wyposażeniu. Sam nawiązałem współpracę z firmą www.artpoltech.com.pl, która oferuje ciekawe rozwiązania dla firm produkcyjnych. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.
 13. Systemy sygnalizacji pożaru oraz zabezpieczenia techniczne budynków wykonuje firma www.bmsinstall.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę polecić ich również wam. Siedziba tej firmy znajduje się w Warszawie.
 14. Ja zdecydowałem się na zwykłe opakowania kartonowe, na które naklejam taśmy opakowaniowe z nadrukiem. Wtedy też wiadomo że opakowanie pochodzi od mojej firmy. Co do kartonów to zamawiam je od www.crosspack.pl Jest to producent kartonów i materiałów opakowaniowych.
 15. Jeżeli mieszkacie w Olsztynie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy www.debo.pl Sam zakupiłem od nich okna drewniane do swojego domu i jestem zn ich bardzo zadowolony. Oferują bardzo solidne produkty w niezłych cenach.