verdacon.net

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O verdacon.net

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

394 wyświetleń profilu
  1. Jak to mówią, na każdego przyjdzie czas :D Chciałbym zaprezentować własną działalność, która niedawno "przyszła na świat". Czym się zajmujemy? Sprawiamy, że życie przedsiębiorcy - takiego jak Ty, Ty oraz Ty - staje się prostsze i łatwiejsze! Pomagamy przy prezentacjach multimedialnych, treściach, które mają znaleźć się na stronie internetowej lub sklepie , czy też dbamy o to, aby social media nie były traktowane jako zło konieczne, a jako bonus, dzięki któremu można się rozwijać i zarabiać :D Sprawiamy również, że wszystkie walające się po biurze dokumenty, faktury wskakują w mgnieniu oka do wirtualnej rzeczywistości - i od razu zaznaczamy - tak, można to robić :) No i nie zapominamy również o osobach, które dopiero chcą wejść do "groźnego" świata biznesu. Dla takich osób wykonamy nazwę dla firmy, logo, identyfikację wizualną, a nawet stronę internetową. Oczywiście mógłbym pisać i pisać w nieskończoność, ale nie o to tu chodzi. Wychodzę z założenia, że należy działać konkretnie, tak więc bez zbędnego rozpisywania zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową. Poznajcie szczegóły i sami oceńcie. Pamiętajcie, ja jestem dla Was, a nie Wy dla mnie! Wejdźcie, pobuszujcie i w razie potrzeby pytajcie. Na www znajdziecie również przekierowanie do naszego Facebooka. http://verdacon.net/
  2. Księgowość internetowa bez dwóch zdań. Na początku, przy odrobinie wiedzy, można samemu to wszystko rozliczać, bo faktur (przychodzących i wychodzących) jest mało. Dodatkowo niektóre firmy oferują pomoc za pomocą czatu, więc wszystko Ci wytłumaczą w czasie rzeczywistym. Po prostu wykonujesz krok po kroku, co Ci napiszą. Jeżeli masz więcej faktur lub nie chcesz się tym zajmować, to wybierz sobie księgowość internetową z księgową. Jest to lepsze niż zwykła księgowa z osiedla. Dlaczego? Bo masz na przykład wgląd to wszystkich papierów i możesz wszystko sprawdzić lub kontrolować na bieżąco.
  3. Wszystko zależy od tego jaki biznes będzie prowadzony. Jak masz chęci do pracy i rozwoju, to śmiało próbuj i nie daj się zniechęcić! Wszystko jest do przeskoczenia. Jak będziesz miał jakieś pytania, to daj mi znać na PW. Wymienimy się mailami i podyskutujemy :)
  4. Kursy czy studia? Hmm... dla Klientki/Klienta nie ma to większego znaczenia. Musisz mieć po prostu umiejętności, a więc musisz zadać sobie pytanie, która opcja da Ci więcej :) A chęci to podstawa - bez tego ani rusz :D
  5. Można stworzyć wiele rzeczy, ale kluczowe pytanie to ile kasy możesz na to wydać. Tylko wtedy będzie można coś konkretnego poradzić. Musisz podać też więcej szczegółów (jak np. dokładna lokalizacja :)).
  6. Wiem, że jest wiele blogów o prowadzeniu firmy i tak dalej, ale nie chcę, aby Firmowy Paradise był jak inne :) Dla FP to dopiero start. Jak to mówią, pierwsze koty za płoty. Jak wszystko okrzepnie i powoli się ustabilizuje to planowane są zmiany. Spore zmiany, które zaskoczą z całą pewnością niejednego czytelnika. Na pewno w efekcie końcowym nie będzie to tylko i wyłącznie sam blog. Korzystając z okazji. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich na bloga. To nic nie kosztuje. Wejdźcie, pobuszujcie, poczytajcie i sami oceńcie, bo wtedy będziecie mieć swój własny i niepowtarzalny ogląd sytuacji. Zachęcam też do powrotu za jakiś czas (bądź systematycznego śledzenia, co będzie nagradzane :)). Wiadomo, że czas robi swoje. Z każdym kolejnym tygodniem lista pozycji będzie się wydłużać. Link do bloga: http://verdacon.net/firmowy-paradise/ Link do Twittera: https://twitter.com/firmowyparadise Dobrze, że nawiązałeś do zarobku dodatkowego. Bo o to mi chodzi. Taki właśnie jest między innymi cel tego bloga. Chcę, aby właściciele firm (bez względu na doświadczenie) wzbijali się poprzez rozwój własnego przedsiębiorstwa na wyższy poziom. Stabilnie i do przodu. Czasami nie trzeba wiele, aby biznes rozkwitł i zaczął przynosić większe zyski. Jak to się mówi. Liczą się detale.
  7. Pewnie, że dobry pomysł. Zresztą jest powiedzenie, że jak nie spróbujesz to się nie przekonasz! Podejdź do takiego biznesu nieco inaczej niż konkurencja i na pewno Klientów będziesz miał. Będziesz ubezpieczony od ewentualnych błędów?
  8. Zapraszam serdecznie na bloga dla przedsiębiorców - przyszłych, obecnych. Co prawda stawia on dopiero pierwsze kroki, ale teksty już są :) Na kolejne wpisy trzeba tylko cierpliwie czekać i śledzić profil na Twitterze. Treści będą ukazywały się cyklicznie. Tematyka będzie szeroka, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wpisy będą dotyczyły nie tylko stricte działalności firmy, ale także całego firmowego backgroundu. Największym atutem Firmowego Paradise będzie to, że każdy będzie miał realny wpływ na to, co ukazuje się na blogu. Wystarczy wysłać informację na maila (może ona dotyczyć wszystkiego co łączy się z prowadzeniem firmy - jakieś problemy, dylematy), a ja zajmę się resztą. Osoba, która skorzysta z takiej opcji nie tylko otrzyma wcześniej wiadomość z odpowiedzią, ale również - w późniejszym terminie - link do pełnego tekstu. Oczywiście moje propozycje - i nie tylko - również, a może nawet przede wszystkim, znajdą się na blogu. Gorąco polecam! Stwórzmy coś niespotykanego - społeczność, na której można polegać. Link do bloga: http://verdacon.net/firmowy-paradise/ Link do Twittera: https://twitter.com/firmowyparadise
  9. Sprawa priorytetowa w takim przypadku to przede wszystkim dobrze ogarnięta strona internetowa, bo ona w takim biznesie jest najważniejsza. I nie chodzi mi tylko o wygląd layout. Liczą się także takie elementy jak m.in. konkretne opisy sprzedawanych towarów i kategorii, czy opisy wchodzące w skład późniejszego wyszukiwania. No i nie można zapomnieć o zdjęciach. Towary powinny być zaprezentowane w jakiś nietypowy sposób, dzięki czemu zapadną one Klientowi w pamięć i zachęcą do dalszego przeglądania. Warto także zastanowić się nad czymś ekstra, co dodatkowo przyciągnie Klienta do takiego sklepu. Żeby nie ograniczać się tylko do samej sprzedaży. Innymi słowy, chęć zakupu nie powinna być jedynym bodźcem zachęcającym do wejścia na stronę. Oczywiście nie można również pominąć social mediów i promocji w sieci, ale to nie jest pierwsza potrzeba. Jak to mówią krok po kroku. Ważne jest jednak, aby te kroki stawiać tak jak należy :D W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy - kontakt@verdacon.net - Zapraszam oczywiście na luźną rozmowę i wymianę poglądów :) P.S Oczywiście nad tym wszystkim stoi dobrze wyselekcjonowany asortyment. Radzę unikać sytuacji, że w sklepie jest wszystko i zarazem nic. Konkretne rzeczy, dla konkretnych ludzi :)
  10. Wiadomo, że pomysł na biznes jest ważny, ale nie najważniejszy. Trzeba później zadbać o każdy szczegół i przede wszystkim ścieżkę rozwoju. Wszystko należy przemyśleć krok po kroku. Można mieć kapitalny pomysł, ale wdrożenie pozostałych elementów będzie niepoprawne i mówiąc potocznie, będzie lipa.