Kriss

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kriss

 • Ranga
  Początkujący
 1. Blog firmowy najlepiej dodać do swojej strony. Czyli trzeba mieć hosting np. w netbomb.pl, domenę (adres, nazwę strony) i na tej domenie można z powodzeniem zamieścić bloga. Jeśli blog będzie prowadzony systematycznie, wpisy będą interesujące to przyciągnie potencjalnych klientów.
 2. Ja polecam konto hostingowe w netbomb.pl. Hosting można bez opłat przetestować, ceny są przystępne, możliwość korzystania z certyfikatów Let's Encrypt, wygodny panel do dodawania maili, subdomen itd. a do tego serwery w Polsce.
 3. Warto prowadzić bloga, tylko musi to być systematycznie. Nie jest to specjalnie skomplikowane. Wystarczy dobry hosting np. netbomb.pl, WordPress i ktoś piszący ciekawe artykuły. To powinno na początek wystarczyć.
 4. Sprawdź sobie tą ofertę https://www.netbomb.pl/hosting - nawet najmniejszy pakiet bez problemu pozwoli na utrzymanie dwóch stron. Wszystko działa szybko i stabilnie. No i można przez 14 dni za darmo testować usługę.
 5. Czasem skorzystanie z drogiego hostingu jest podyktowane specjalnymi wymaganiami. Ale w większości przypadków pod zwykłą stronę internetową, blog, sklep itd. wystarczy hosting współdzielony. Ja używam netbomb.pl bo i szybko działa i cena przystępna.
 6. Zawsze warto przetestować usługę. Jest to o tyle łatwiejsze, że niemal każdy hostingodawca to umożliwia. Więc decydując się na konkretne rozwiązanie, możemy je przetestować. I to jest bardzo wygodne. ________________________________________ Hosting dla ciebie https://www.netbomb.pl/hosting
 7. Pożyczka na remont to średni pomysł. Ale kto co lubi :)
 8. Czasem warto rozważyć hosting w mniejszej firmie takiej jak netbomb.pl. Mniejszej, ale obecnej na rynku od 10 lat. Mniejsi bardziej się starają i często mają lepszą ofertę. Umożliwiają używanie darmowych certyfikatów SSL od Let's Encrypt, mają serwery w Polsce itd. No i są tańsi od gigantów.