Karola56

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Karola56

 • Ranga
  Początkujący
 1. Niee, mam bardzo fajną prace, w miłej i przyjaznej atmosferze. Nikomu się nigdzie nie śpieszy i każdy jest dla każdego wyrozumiały. Taka praca jak dobra dla kobiet, które nie powinny się stresować. Polecam każdemu pracę asystentki stomatologicznej http://www.infodent24.pl/newsdentpost/czy-warto-ksztalcic-sie-w-zawodzie-asystentki-stomatologicznej,107819.html może ktoś się zainteresuje.
 2. A jak tam z makijażem u was w pracy? Macie jakieś problemy jak pomaluje się mocnej? Ja odkąd mam nową pracę to nie mam żadnych problemów, w poprzedniej było nieco gorzej. Ogólnie polecam mój zawód - higienistkę stomatologiczną. Można poczytać o tym: https://www.gazeta-mosina.pl/2017/higienistka-stomatologiczna-perspektywa-zatrudnienia/ Praca w miłej atmosferze, z ludźmi. Ja jestem bardzo zadowolona, jest to idealna praca dla kobiet.
 3. A może przerobić te pomieszczenia na gabinety dietetyczne. Takie coś nie powinno zabrać dużo czasu. A mówi się, że dietetyk to zawód przyszłości: https://portal.abczdrowie.pl/zawod-przyszlosci-dietetyk Wystarczy ładnie wyremontować i znaleźć najemce.
 4. Jeżeli to małe miasto to może warto rozglądnąć się i sprawdzić, czy funkcjonuje w mieście gabinet dietetyczny. Jeżeli nie to warto spróbować. Pozyskanie odpowiednich kwalifikacji nie powinno stanowić problemu. Polecam poczytać: https://portal.abczdrowie.pl/zawod-przyszlosci-dietetyk