Franek74

Użytkownik
  • Zawartość

51
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Franek74

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny można zakupić w firmie http://www.polandoptical.pl. To dystrybutor wysokiej jakości sprzętu okulistycznego i optycznego. Posiadają w ofercie sprzęt najnowszej technologii i stale idą z postępem.
  2. Warto zastanowić się nad systemem Pos, który usprawni pracę w restauracji. Takie dobre rozwiązania oferuje firma Intentsales. Terminale pos od nich u mnie sprawdzają się idealnie.
  3. Ja skorzystałem z oferty doradztwa kredytowego firmy www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Pomogli mi w podjęciu odpowiedniej decyzji i dzięki nim kupiłem na dobrych warunkach w leasingu samochód. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
  4. Franek74

BHP w pracy

W kwestii konkretnych i fachowo poprowadzonych szkoleń polecam firmę http://proedu.eu/bhp-p-poz/. Zapewniają profesjonalnych specjalistów ds. BHP. Bardzo kompetentni i wyszkoleni ludzie, na bieżąco doinformowani. Zawsze służą rzetelną poradą.
  5. Do swojego wielohektarowego gospodarstwa zakupiłem ciągnik 400KM w firmie www.kagro.pl. Skorzystałem z oferty zakupu maszyny w leasingu. Solidny sprzęt udało mi się kupić na dobrych warunkach. Zawsze mogę także skorzystać z ich serwisu w razie, gdy zajdzie taka potrzeba. Jestem zadowolony ze współpracy.
  6. W folie pakowne polecam zaopatrzyć się u www.zgrzewaniezfolii.pl. Materiały wysokiej jakości i w bardzo dobrych cenach. Sprzedawca dba o klienta i przygotowuje promocje cenowe dla stałych klientów. Współpraca bez jakichkolwiek problemów.
  7. Porządny rower można dostać u www.e-polbike.pl. Można zaopatrzyć się u nich w świetny markowy rower. Służą doradztwem i mają konkurencyjne ceny. Realizacja zamówienia błyskawiczna.
  8. Przy wyposażaniu restauracji należy pamiętać o urządzeniach gastronomicznych lub meblach. Idealnym wyborem będzie zakup u www.frigosystem.com.pl. Solidna firma z dobrej jakości sprzętem.
  9. Swoją knajpkę urządzałam z www.frigosystem.com.pl. Jeśli szukasz dużego wyboru w szeroko rozumianej ofercie gastronomicznej, to u nich znajdziesz, co potrzeba. Mają korzystne ceny. Obsługa bardzo uprzejma, a realizacja terminowa.
  10. Wózek do przewożenia drewna oraz wszechstronnego zastosowania kupiłem u www.homedirect24h.com. Stalowe koła z oponami pneumatycznymi zapewniają równy tor jazdy, ułatwiają manewrowanie, nie rysują powierzchni oraz dobrze znoszą nierówności terenu. Jestem zadowolony.
  11. Kooperujemy z firmą www.gemini-euro.pl w kwestii zaopatrzenia w artykuły biurowe. Ostatnio zamówiliśmy nadruki na folderach, papierach firmowych i wizytówkach naszej firmy. Usługi poligraficzne są wysokiej jakości. Nadruki wykonano w ciekawych kolorach z wyraźnym wzorem, dokładnie takim, jak zamówiliśmy.
  12. Franek74

Sprzątanie

Firma budowlana oddała nam do użytku nowe budynki oddziałów szpitala. Pacjenci czekali w kolejce na miejsca na tych oddziałach. Dlatego w trybie natychmiastowym zatrudniliśmy niezbyt drogą i uczciwą firmę www.emkaserwis.com.pl. Pracownicy firmy okazali się bardzo sprawni, dlatego zawarliśmy umowę na dłuższy czasu.
  13. Firma www.sprzet-poz.pl oferuje różnorodne artykuły BHP, począwszy od zabezpieczenia głowy, oczu, słuchu, ochrony dróg oddechowych, a skończywszy na ochronie dłoni, stóp oraz całego ciała człowieka. Wszystko w najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie. Obsługa sprawna, wszystko na czas.
  14. Na szeroką skalę z dbałością o najmniejsze detale zapewniające komfort podróży transportem zajmuje się firma www.wynajem-busow.com.pl. Obsługują zarówno przewozy grupowe, jak i indywidualne. Pasażer jest ubezpieczony na czas podróży. Zatrudniają tylko doświadczonych kierowców.
  15. Firma IzoSerwis wyróżnia się na rynku budowy izolacji przemysłowych otwartością na nowe wyzwania oraz trudne projekty. Dlatego w tych kwestiach warto skorzystać z ich usług. Roboty wykonywane są w oparciu o projekty techniczne sporządzone w ramach zamówienia lub dostarczone przez zamawiającego.