Asia

Użytkownik
  • Zawartość

60
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Asia

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Jak chcesz rozwojowa prace gdzie masz duza droge awansu to studia sa konieczne. Spojrz na wymogi w ogloszeniach na wysokich stanowskich: min wyzsze wyksztalcenie magisterskie. Co do uczelni lepiej wybrac prywatna. Poziom nauczania w szkolach panstwowych dramatycznie spadl, wykladowcy strajkuja, olewaja wyklady. Uczelnie panstwowe zrobily sie ultra polityczne. Jedne proPIS, drugie proKOD. Jesli chcesz sobie darowac politycznych pierdow sfrustrowanych profesorow idz na prywatna. Tam przynajmniej bedziesz uczyl sie przedmiotu a nie sluchal jadu przez 1/2 wykladu. Ja studiuję na Akademii Polonijnej w Częstochowie pielęgniarstwo i jestem zadowolona.
  2. Seksuolog - Anna Bielecka - Psychologgia Kobieta jest konkretna - nie owija
  3. Osobiście mogę polecić apartament Solatium Booking na ulicy Marszałkowskiej 140. Byłam tam pół roku temu. Blisko stamtąd do centrum i do metra.
  4. Myślę, ze Apartament Solatium Booking nie jest drogi i mają tam dobry standard
  5. ja polecam Apartament Solatium Booking na Marszałkowskiej - niedrogo.
  6. W Warszawie jest sporo wypożyczalnii, ja najbardziej lubię BZIUK
  7. Z moich obserwacji wynika że wypożyczalnie w Warszawie podniosły ceny.Wcześniej było taniej.To smutne bo mają wiecej klientów więc i tak by zarobili.Ale w Bziuk ceny nadal są najlepsze.
  8. hej byliśmy pół roku temu w Warszawie i przed wyjazdem wyszukiwalismy noclegi z dobrą lokalizacją i nocowaliśmy w apartamencie Solatium Booking. Udało nas się wynająć tam nocleg przy Marszałkowskiej i wówczas zapłaciliśmy dosc mało w apartamencie 4 osobowym. Pokoje oki, widok z okiem ok i blisko metra więc polecam.
  9. Byliśmy w Warszawie na szkoleniu na początku grudnia tego roku. Relację mogę zdac :) Nie łatwo jest znalesc wolny nocleg w centrum lub blisko w dobrej cenie. Nam udało się znaleźć apartament Solatium Booking w necie blisko centrum i metra. Koszt dla 4 osób bardzo dobry, co było najtaniej wtedy, powodzenia Asia
  10. Byłam w tych niektórych miejscch, ale apartament Solatium Booking jest lepszy.
  11. Warszawa.. wspomnienia.. apartament Solatium Booking.. marzenia..Mamy rezerwację na walentynki już. Narazie musimy czekać.
  12. Ja znam raczej przypadki osób, które poszły na uczelnię prywatną nie dlatego, że gdzieś się nie dostały, ale dlatego, że tylko na danej uczelni istniał stosowny kierunek, lub stosowna kadra - dotyczy to zwłaszcza podyplomówek. Ja studiowałam podyplomowe na Akademii Polonijnej w Częstochowie i jestem bardzo zadowolona.Podejście typu "nie dostał się na państwową, to idzie na prywatną" występuje może na poziomie maturzystów i pierwszoroczniaków, gdy jeszcze świat jest jeszcze czarno-biały.
  13. Asia

Studia

Kończyłam częstochowską Akademię Polonijną i nie mam żadnych zastrzeżeń. Moja akademia starala się zatrudniać najlepszych wykladowców, do dziś ich dobrze wspominam.
  14. Apartamnet Solatium Booking na Marszałkowskiej jest doskonały na odpoczynek. Obsługa w recepcji znakomita. Hotel, pomimo, że jest w Warszawie to jakoś jest odizolowany od hałasu, apartament z osobną kuchnią.