annameri

Użytkownik
  • Zawartość

84
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O annameri

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. annameri

Okulsta

bardzo dobrego okulistę ( i lekarza medycyny pracy w jednym) znajdziecie też w warszawskiej przychodni Medivita. ja leczę się u nich od dawna, robię tu badania krwi, chodzę do stomatologa czy do okulisty właśnie 🙂 sympatyczna obsługa, szybkie terminy, brak kolejek.
  2. ja jakiś czas temu byłam w Magicznej Klinice na powiększaniu i modelowaniu ust. Jestem zachwycona naturalnym efektem 🙂 generalnie salon zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, pani doktor najpierw przeprowadziła konsultację i wywiad by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. na plus indywidualne podejście do pacjenta i bardzo atrakcyjne ceny zabiegów 🙂
  3. ja postawiłam na designerskie i robione na wymiar meble w stylu industrialnym 🙂 jestem zachwycona, wiem, zę są niepowtarzalne i nikt innych takich nie ma 🙂 skorzystałam z oferty polskiego producenta firmy George Azzar 🙂 polecam, bardzo sprawnie realizują zamówienia, meble są zrobione starannie, z dbałością o każdy detal. Na plus niewysokie ceny i aż 100 lat gwarancji na produkty.
  4. Medycyna estetyczna faktycznie daje spore możliwości i moim zdaniem jak najbardziej warto z nich korzystać 🙂 sama regularnie odwiedzam Magiczną Klinikę 🙂 Cenię sobie wiedzę i doświadczenie ich lekarzy oraz fakt, że działają mobilnie i przyjmują pacjentów w wielu różnych miastach w Polsce. Dodatkowo ceny zabiegów są tu wyjątkowo atrakcyjne 🙂
  5. a gdyby ktoś z Was szukał w Warszawie przychodni, gdzie można w błyskawicznym tempie a do tego w miłej atmosferze wykonać badania medycyny pracy to zdecydowanie polecam Medivitę na ulicy Rejtana 15 ( Mokotów). Konsultacja może się odbyć w placówce lub online co jest według mnie mega wygodą dla pacjenta. Lekarz medycyny pracy jest też okulistą więc zwykle wystarczy wizyta tylko w jednym gabinecie. Psychotechnikę też można tu bez problemu zrobić.
  6. też pracuję w tym zawodzie już kilka dobrych lat 🙂 wyjeżdzam do Niemiec z agencją Dolce Vita i szczerze tą firmę polecam. Zapewniają komfortowe warunki pracy, wysokie zarobki, premie za pracę w okresie świątecznym. Jest też umowa więc praca jest jak najbardziej bezpieczna i legalna 🙂
  7. też w tym roku robiliśmy generalny remont mieszkania, zmienialiśmy meble, podłogi i drzwi 🙂 tym razem zdecydowałam się na takie wykonane z litego drewna 🙂 zamówiłam je bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi. polecam bo jakość wykonania jest bardzo solidna a przy tym ceny mają bardzo przyzwoite 🙂
  8. annameri

Kosmetyki

najbardziej skuteczne a przy tym bezpieczne są kosmetyki naturalne i wegańskie i takich tez używam 🙂 jeśli chodzi o konkretną markę to bardzo lubię Muldream, można je dostać albo w ich e-sklepie albo w drogeriach Douglas 🙂 tu znajdziecie wszystko co niezbędne do pielęgnacji twarzy - krem, serum, mgiełki czy ampułki, znajdzie się coś do każdego typu skóry.
  9. annameri

praca z domu

ja pracuje zdalnie już od ponad roku, nie myślę nawet o powrocie do biura 🙂 wiadomo, ze musiałam sobie stworzyć miejsce pracy - kupiłam nowe biurko, wygodne krzesło i zadbałam o dostęp do stabilnego i szybkiego internetu. Mieszkam w Białymstoku i korzystam tu z oferty dostawcy ELPOS. Duzy wybór pakietów, atrakcyjne ceny, pomocna obsługa klienta.
  10. ja mieszkam w Białymstoku i tu korzystam z oferty lokalnego dostawcy usług firmy ELPOS. Polecam, ofertę mają bardzo konkurencyjną, duży wybór pakietów a do tego korzystne ceny. to co dla mnie najważniejsze to fakt, ze internet jest stabilny i szybki co jest mega istotne gdy pracuje się zdalnie 🙂
  11. też pracuje zdalnie już dłuższy czas i jestem zachwycona 🙂 w życiu nie zamienię tego na etat w biurze 🙂 Wiadomo, ze przy pracy zdalnej trzeba zadbać o szybki internet, jak mieszkacie w Białymstoku to warto zerknąć na ofertę Elpos. Stabilne usługi, szybka aktywacja, pomocna i sympatyczna obsługa klienta. Mam u nich nie tylko TV ale i internet 🙂
  12. wszystko zależy od tego czym interesuje się solenizant, jakie ma marzenia 🙂 mój mąż od dawna wspominał, ze chce sobie zrobić tatuaż więc podarowałam mu voucher do studia Jah Love Tattoo w Warszawie 🙂 super miejsce, doświadczeni tatuatorzy, tatuaże jak żywe 🙂
  13. annameri

BHP w pracy

ja też ostatnio szukałam placówki w Warszawie, gdzie mogłabym na szybko wykonać badania do nowej pracy. z polecenia znajomej trafiłam do przychodni Medivita na ulicy Rejtana 15. Zaskoczyło mnie to, ze termin został wyznaczony w zasadzie z dnia na dzień 🙂 Przesympatyczny lekarz, który jest jednocześnie okulistą, rzetelne badanie i przystępna cena.
  14. a może jest tu ktoś z Białegostoku ? Jesli tak to z ręką na sercu polecam ofertę lokalnego dostawcy, firmy Elpos. Ja mam u nich internet ( światłowód), kablówkę i telefon stacjonarny - pełny pakiet 🙂 bardzo duża ilośc pakietów do wyboru, umiarkowane ceny i przede wszystkim stabilne usługi bez awarii i przerw w dostawie.
  15. annameri

OKna

akurat jeśli chodzi o drzwi to warto zdecydować się na solidne, dobre gatunkowo drewno. Takie drzwi są funkcjonalne i praktyczne :) Ja zamawiałam je u producenta, w firmie Kris Drzwi. Szybki czas realizacji zamówienia, rozsądna cena, dobry kontakt.