annameri

Użytkownik
  • Zawartość

44
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O annameri

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. A znacie produkty firmy GTV ? Kupuję u nich od dawna róznego rodzaju akcesoria meblowe w tym elementy łączeniowe takie jak kątowniki, złącza czy zawieszki. Niedrogie a bardzo dobre gatunkowo produkty. Na ich stronie znajdziecie caly katalog dostępnych produktów.
  2. mam znajomą, która zawodowo zajmuje się produkcją mebli. Troszkę zaraziła mnie tą pasją ale ja stawiam przede wszystkim na renowację i nadawanie drugiego życia meblom :) Tak czy siak obie wybieramy GTV gdzie znajdziesz praktycznie wszystkie niezbędne elementy meblowe takie jak prowadnice, listwy, systemy szuflad czy awet akcesoria do kuchni.
  3. annameri

Tatuaż

jestem jak najbardziej za :) sama mam już 1 tatuaż i w najbliższym czasie zamierzam sobie wykonać kolejny. Jeśli chodzi o dobre studio to dla mnie jest to warszawskie JAH LOVE TATTOO. Bardzo utalentowani ludzie, którzy słuchają klienta i reagują na jego sugestie. Bardzo czysto i sterylnie a wiadomo - kwestia bezpieczeństwa najważniejsza.
  4. moja córka też uczęszcza do przedszkola prywatnego ( Te Vizja w Gdańsku) i uważam, że jest super! Bardzo dobra opieka cioć, mniejsze grupy i ciekawe zajęcia edukacyjne. Dzieci uczą się gotować, poznają tajniki otaczającego ich świata.
  5. myślę, ze pomysł z taką tablicą jest bardzo dobry :) tak naprawdę wszystko zależy od tego czym interesuje się dziecko. Mój 5 letni synek ma na przykład wiele zainteresowań a ostatnio na miejscu pierwszym jest gotowanie :) i to nie takie na niby :) wszystko jest zasługą zajęć organizowanych w przedszkolu, do którego chodzi ( Te Vizja w Gdańsku). Zajęcia kuchcikowo od razu przypadły mu do gustu więc w tym roku jednym z upominków będzie na pewno fartuszek masterchefa juniora z jego wyhaftowanym imieniem :)
  6. to chyba retoryczne pytanie, prawda? Uważam, ze bez względu na czasy czy wiek nalezy studiować, rozwijać siebie i otwierać przed sobą nowe możliwości. Ja zrobiłam magistra z zarządzania kilka lat temu a od pazdziernika tego roku wybrałam się na studia podyplomowe na kierunek zarządzanie prawem medycznym. Wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną ze względu na dobrą renomę, ciekawe zajęcia i doświadczonych wykładowców :)
  7. ja też znam i polecam to wydawnictwo. To co lubię chyba najbardziej to fakt, że odkąd zamawiam u nich ( a trwa to już troszkę czasu ) zawsze jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości i wartości merytorycznej jakie reprezentują te wszystkie publikacje. No i nie oszukujmy się - ceny też są bardzo korzystne.
  8. na pewno tego typu pożyczki trzeba brać z tzw głową.Uważnie czytać umowy i starać się dopasowywać raty tak, by potem nie było problemu z ich regularną spłatą. Jak wiadać takich firm udzielających szybkie pożyczki jest całkiem sporo. Ja ze swojej strony szczerze polecam Kredyt123. Uczciwe warunki, minimum formalności i bardzo szybkie decyzje. Przy kredytcie gotówowym oprocentowanie zaczyna się juz od 5% także bardzo korzystnie.
  9. Ja do tej pory odważyłam się na makijaż permanentny usta, brwi, kreski na górnych powiekach . Dzięki temu że zdecydowałam się na najlepszą linergistkę Dominikę Kossakowską z warszawskiego salony Jest Pięknie mój makijaż wygląda bardzo naturalnie. A to dlatego że Dominika posiada duże doświadczenie, jest bardzo dokładna i rzetelna i to tego niezwykle miła.
  10. a ja polecam od siebie sprawdzoną już przeze mnie wiele razy firmę Kredyt123. Oferują kredyty gotówkowe, pożyczki konsolidacyjne, samochdoowe czy firmowe. Jasne i przejrzyste warunki, szybka decyzja i wypłata środków. Oprocentowanie bardzo konkurencyjne. Na ich stronie można dodatkowo poczytać kilka ciekawych artykułów związanych z pożyczkami, z poradami dla osób zadłużonych itd.
  11. mallvina_1 ja też bardzo lubię hurtownię Mimari i regularnie tam zamawiam. Szczególnie jak coś jest po promocji :) Teraz akurat udało mi się kupić w świetnej cenie wielofunkcyjne urządzenie do modelowania sylwetki Magnifico. Za 2-3 dni będzie już u mnie i nie mogę się doczekać aż go przetestuje :) Już nawet kilka klientek jest chętnych na pierwsze zabiegi :)
  12. mallvina_1 ja też regularnie zamawiam w hurtowni Mimari :) Moim ostatnim zakupem jest rewelacyjny diodowy laser Coolite Pro. Znasz ? Teraz jest w świetnej cenie. Zdążyłam go już użyć kilka razy i efekty są rewelacyjne a sam zabieg bardzo komfortowy i niemal bezbolesny :) Klientki zadowolone a to najważniejsze :)
  13. wszystko wskazuje na to, że od września moja firma znacznie się powiększy i chyba też będę zmuszona by skorzystać jednak z pomocy zewnętrznej firmy, sama tego nie ogarne. Postaram się zadzwonić do tego biura Kasprzyk i Niziołek to może będą w stanie mi w tym pomóc. Jak sądzicie ?
  14. Bekus nie wiem co prawda jaką firmę miała na myśli Aniaa ale my stosujemy produkty marki M'ondunig do tych zabiegów termogenicznych i faktycznie są świetne. Na pewno warto zainteresować się tematem bardziej.
  15. Jestem pewna, że każda kobieta doceni możliwość chociaż chwilowego oderwania się od codzienności i relaksu w przyjaznych okolicznościach :) Proponuję podarować takiej kobiecie voucher upominkowy do salonu COCO-TIME we Wrocławiu :) Solizantka sama wybierze odpowiedni dla siebie zabieg i ustali dogodny termin. Ja sama korzystałam już z tej opcji wiele razy i zawsze się sprawdza :)