vvaldi

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O vvaldi

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam Jestem nowy na forum wiec najpierw chciałbym was wszystkich przywitać. Jakiś czas temu w mojej głowie pojawił się pomysł na firmę, jako że polskie duże miasta są w czołówce zakorkowanych miast w europie, pomyślałem że fajnie by było jakby w gdańsku można było korzystać z rowerów miejskich tak jak w słynny z tego Amsterdamie. Po krótkim przejrzeniu googlownicy pod tym kontem okazało się że aż takim geniuszem nie jestem i ktoś już na to wpadł w krakowie. Jeśli w krakowie wyszło i jak narazie się utrzymuje to i w gdańsku może pomyślałem, zaczerpnąłem pare pomysłów z krakowa i dodałem pare swoich i postanowiłem spróbować to jakoś zrealizować. Niestety nie mam na koncie wygranej z totka, więc pomyślałem o dotacji/dofinansowaniu z unii, przejrzałem kilka stron o tej tematyce i żadnych konkretów nie znalazłem tylko ogulne informacje, i tak sie tu znalazłem aby podyskutować z mądrymi głowami na forum :P Czy można uzyskać od unii dofinansowanie na zakup rowerów i czy jest limit tego dofinansowania, i co wogule sądzicie o tym pomyśle, jakieś wątpliwości pomysły??