www.zaku.pl

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O www.zaku.pl

• Ranga
    Początkujący
  1. Z własnego doświadczenia wiem że można zarobić na sklepie odzieżowym sprzedając outlet. Podstawą jest mieć sklep w dobrej lokalizacji to znaczy przy ruchliwej ulicy i nie mam na myśli ruchu samochodowego :) Często lokalizacja jest czynnikiem który powoduje że biznes nie przynosi dochodu. Musisz nastawić się na klientów którzy widząc witrynę sklepu wstąpią i przy okazji coś kupią. Musisz również zadbać aby mieć taki towar aby pragnienie zakupu było silniejsze od zdrowego rozsądku ;) Ważną rzeczą jest otwartość i komunikatywność sprzedawcy. Nieśmiała osoba nie zachęci do zakupów. Teraz o kosztach: Wynajem lokalu 40 do 50 m2 (powinno wystarczyć) około 2000 zł/mc. Wystrój sklepu( stojaki, system ścienny, lustra, tapeta, montaż przymierzalni) około 5000 zł. Wieszaki 1000 szt. około 300 zł. Manekiny 500 zł. Pracownik 1200zł/mc Podsumowując koszty jednorazowe: przygotowanie sklepu 5800 zł. zatowarowanie sklepu 1000 szt x 30 zł netto/szt = 30000 zł netto Razem: 35800 zł na otwarcie. Koszty miesięczne: wynajem sklepu 2000 zł. Pracownik 1200 zł. zakładana sprzedaż na poziomie 300 szt/mc. 300szt x 30 zł netto/szt= 9000 zł ( na towar aby utrzymać stany magazynowe ) razem: 12200 zł Obroty miesięczne: 300 szt x 60 zł( średnie za sztukę )= 18000 zł Zysk 18000 - 3% ( ryczałt ) - zus= 16500 16500 - 12200 = 4300 zł/mc Oczywiście powyższe obliczenia proszę traktować jako orientacyjne. Należy je dopasować do warunków gospodarczych panujących w danym mieście. W razie pytań służę pomocą. Zapraszam do mojej hurtowni outletowej mieszczącej się w Trzebnicy koło Wrocławia. W ofercie posiadam końcówki kolekcji firm: Vila, Object, CCDK, Culture, Fransa, Dranella, b.young, Ichi, Sisters Point, BlendShe, Intown, Shine, 2-Biz, Pepercorn, Oxmo, Noa Noa, Pulz, Gestuz, Blend, Zizzi, Zay, Veto, Numph, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, Miss Selfridge, Top Shop, River Island, Atmosphere, New Look. Możliwość zamówienia przedstawiciela handlowego w celu prezentacji oferty. Oferujemy darmowy dowóz na terenie Dolnego Śląska. Więcej informacji na temat bieżącej oferty dostępne pod numerem telefonu: 518 599 881 lub mailowo: hurt@vivaoutlet.pl Viva Outlet s.c. ul. Reymonta 26 55-100 Trzebnica