Castro

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O Castro

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Własna działalność to nie jest jeszcze jakiś wielki krok. Wiele osób ma działalność gospodarczą, bo pracodawca to na nim wymusił lub jest to np. drugi etat, opcja na dorobienie do pensji. Dla takich ludzi nie jest ważne biuro księgowe (z całym szacunkiem) bo najcześciej ogarniają to sobie sami we własnym zakresie albo np. bank oferuje im darmową platformę do prowadzenia księgowości (KPiR). Strona internetowa, owszem jest ważna ale czy w dzisiejszych czasach, w dobie gotowych, darmowych szablonów nie można tego samemu ogarnąć? Faktycznie coś czego się samemu nie ogarnie to hosting i ew. reklama (chociaż na google i FB można się pobawić z własną kartą kredytową i pokombinować optymalizację na niewielkich budżetach). To co ludzi początkujących z działalnością interesuje to:- gdzie założyć najkorzystniejsze konto firmowe (bez opłat, z możliwą największą ilością benefitów i darmowych usług) -> patrz aktualne rankingi i promocja Santander Banku na firmowe Konto Godne Polecenia- jakie rzeczy, faktury, usługi można wrzucić w koszty by możliwie zmnimalizować podatek dochodowy (polecam blogksiegowy.pl)- jak pozyskać pierwszych klientów, których płynność finansową (bo nie każdy klient to zapewnia) lub jak zapewnić sobie płynność finansową?
  2. Już wyżej o tym pisałeś w tym wątku. XTB to forex! 1 na 100 osób zarabia... reszta traci. I na nic Wasze narzędzia analityczne. Inwestowanie w nieruchomości w takiej formie o jakiej piszesz już odchodzi do lamusa. Teraz możesz inwestować mając nawet 10 tyś, zysk w skali roku min 6-7%, czasami 20% a są i spółki które robią 30% dla swoich inwestorów. I nie, nie musisz się znać. Oddajesz niewielką prowizję ludziom, którzy się znają i ogarniają to za Ciebie.
  3. Przepraszam ale reklamowanie apartamentu wypoczynkowego na południu Polski argumentem o zdrowym powietrzu brzmi jak żart :) Jako takie powietrze można mieć nad morzem ale im dalej na południe tym gorzej. Plus inwestowanie kapitału (całego albo znacznej części) w jeden apartament w wypoczynkowej mieścinie jest mocno ryzykowne. Taka jest moja opinia. Przyszłam tu w sumie z zapytaniem o odczucia, może ktoś ma nawet doświadczenie z inwestowaniem crowdfundingowym - Mzuri CFI. Chodzi o wchodzenie z niewielkim kapitałem (już od 10 tyś zł) do spółki z innymi inwestorami. Spółka realizuje inwestycje (kupuje lub remontuje) i kolejno wynajmuje lokalne. projekty w dużych miastach Polski. Przewidywany zysk na poziomie 8-10 %. Nieruchomości są chyba najsensowniejszą opcją inwestowania, próg wejścia stosunkowo niski, oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna a na pewno atrakcyjniejsza niż odkładanie pieniędzy na lokaty. Co sądzicie?
  4. Michał, jak rozumiem rekomendujesz usługi firmy, która jest agencją reklamową/interaktywną. Tak jak przejrzałem stronę i ofertę to tak to wygląda. Czy każda zmiana, każde wdrożenie to dla klienta kolejne roboczogodziny do rozliczenia. No jest to jakieś rozwiązanie ale nie wiem czy najlepsze. Żeby nie było, że zachwalam bubel... pierwsza z brzegu recenzja platformy Click Shop -> http://www.sprzedajewnecie.pl/click-shop-recenzja-oprogramowania-sklepu-internetowego/ co by złego o home.pl nie powiedzieć, to akurat to im wyszło. To naprawdę dobry produkt dający ogromną samodzielność właścicielowi przez swoją prostotę. Teraz można testować sklep za darmo w ramach promocji/konkursu do końca października by sobie samemu wyrobić zdanie.
  5. Monika66 nie wróżę Ci sukcesu jak na forum zadajesz takie pytania. Chyba powinnaś je zadać swoim dostawcom, wypracować sobie z nimi zasady współpracy. Polecam lekturę: https://blog.home.pl/2017/09/zakupowe-preferencje-e-konsumenta-wyniki-badania-home-pl/ https://blog.home.pl/2017/08/gdy-prowadzi-sie-firme-trzeba-byc-czesto-alfa-i-omega-wywiad-z-magdalena-walczynska-wlascicielka-firmy-szczecinski/
  6. O ile poświęciłeś nieco czasu na dopisanie do wątku, to chyba nie doczytałeś: ja mam już firmę, jakieś 8 lat. Teraz chcę swoje usługi sprzedawać również on-line, w formie szkoleń, audiobooków itp. Może jakieś e-bookie. Rynek znam, konkurencję również. W SM jestem obecny dość długo i mam też już sporą baze klientów. Shoper to nie moja bajka. Home.pl (click shop) ma inny panel no i mam jednak tam więcej w jednym miejscu: pocztę, kilka domen, hosting. Teraz testuje ten sklep za darmo w czasie promocji , nie stawiam wersji produkcyjnej i mam porównanie do panelu Shopera... To jest niebo a ziemia...
  7. Cześć, to że sklep internetowy to super pomysł to wiem :) Ma firmę od prawie 8 lat. Chcę zacząć sprzedawać swoje usługi w formie szkoleń i audiobooków w sieci. Szukam gotowego sklepu z możliwością integracji z allegro. Czy ktoś korzystał z Click shopa home.pl? Jakie są wrażenia? Tylko błagam, bez hejtu tutaj na ceny hostingów i tego typu banały bo nie chce mi się słuchać takich opinii domorosłych marketingowców czy informatyków. W home.p ma stronę i pocztę firmowa od zawsze. Prośba o opinie, jakieś doświadczenia oraz informacje z jakich form promocji korzystacie przy promocji właśnie sklepu internetowego.