michal78

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O michal78

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jak zawsze - zacząłbym od stworzenia dobrej strony WWW - takiej, która dobrze zaprezentuje ofertę, przedstawi informacje o firmie w ciekawy i przystępny sposób. Estetyką i nowoczesnością musi stać na najwyższym poziomie, w końcu to wizytówka firmy. Pozycjonowanie, reklama(również ta w social mediach) to podstawa. W kwestii strony WWW zdecydowanie mogę polecić firmę Interfeo. Tworzą świetne strony.
  2. Moim zdaniem warto skupić się na marketingu w Internecie - promocja w social mediach, content marketing, jakieś fajne promocje, rabaty i program lojalnościowy. Z czasem może własna aplikacja mobilna. Przyszłość tak właśnie będzie wyglądała, więc może warto wyjść jej naprzeciw?
  3. Jakiś CRM powinien całkowicie zaspokoić Twoje potrzeby. Tylko tu właśnie pojawia się kwestia problematyczna - jaki system wybrać? Na rynku jest wiele gotowych rozwiązań - ich niewątpliwą zaletą jest fakt że z reguły posiadają okrojoną i darmową wersję, albo okres próbny. Jeśli nie potrzebujesz wielu funkcjonalności i nie przewidujesz konieczności rozbudowy systemu, to myślę że to odpowiednie rozwiązanie. Z drugiej strony jednak, jeśli Twoje potrzeby są większe - to doradziłbym postaranie się o dedykowane oprogramowanie. Stworzone dokładnie dla Was i dostosowane do potrzeb, z możliwością rozbudowy, nadawania uprawnień i pełną personalizacją. Mogę polecić od razu profesjonalną firmę która tworzy świetne oprogramowanie - firma Interfeo.
  4. Na początku również pomyślałem o sali weselnej - ale z drugiej strony to dość duża inwestycja, nie tylko w sam sprzęt ale w znajomości które trzeba nawiązać - catering, kucharze, dekoratorzy, cukiernicy etc. Moim zdaniem na ten moment można spróbować ten budynek przeznaczyć na magazyn.
  5. W takim razie pozostaje tylko życzyć szczęścia w biznesie. Ja też planuje w niedługim czasie otworzyć swój sklep internetowy i sam stanąłem przed wyborem odpowiedniej firmy, która pomoże mi stworzyć fajny sklep, dostarczy oprogramowanie i pomoże się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości:) Najlepiej jakby taka firma zajmowała się też działaniami marketingowymi. Co prawda raczej już jestem zdecydowany na współpracę z wyżej wymienioną firmą Interfeo, bo ich oferta wydaje się być idealna, ale warto zawsze zasięgnąć opinii innych .
  6. Można zaobserwować coraz większe zainteresowanie wykorzystywaniem aplikacji w rozwoju i promocji biznesu. Faktycznie na brak zapotrzebowania nie można narzekać. Wszystkim zainteresowanym współpracą właśnie w tematyce rozwoju biznesu czy tworzenia aplikacji polecam współpracę z firmą Interfeo .
  7. Sklep Internetowy to świetny pomysł na biznes. Warto zrobić research - przebadać konkurencję, zadbać o dobry towar i pomysł na marketing na start. Dobra platforma to też istotna rzecz - w końcu to ona ma przyciągnąć klientów, zaprezentować towar i sprawić, że doświadczenie zakupowe będzie przyjemne. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Interfeo najlepsze e-sklepy - świetna i fachowa obsługa, pełne wsparcie techniczne również po wdrożeniu, co jest bardzo ważne.
  8. Tak jak wyżej - dobre badanie rynku powinno pokazać czego brakuje w Twoim rejonie, jaki biznes najbardziej się opłaci.
  9. Najlepiej i najbezpieczniej jest zawsze zwracać się do profesjonalistów - szczególnie w kwestiach, które mają dość duży wpływ na wizerunek firmy. A firmowa strona jest bardzo istotna. Ktoś już wyżej polecał firmę Interfeo i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podłączyć się do tej rekomendacji - stworzyli świetną stronę dla restauracji. Chętnym mogę podesłać linka na PW.
  10. Ja z kolei skorzystałem z rozwiązań firmy Interfeo - konkretniej zleciłem kompleksowe stworzenie strony i sklepu, wraz z oprogramowaniem. Rezultat jest taki, że otrzymałem świetnie wyglądającą stronę i sklep, których obsługa jest prosta i intuicyjna, plus mam zapewnione wsparcie techniczne . Gdy będę chciał coś zmieniać i rozbudować, to na pewno zwrócę się do nich.
  11. No cóż, Amazon szykuje się do wejścia na polski rynek, więc Allegro robi wszystko, żeby dobrze zabezpieczyć się finansowo. Potem to już tylko zostanie im dostosować się do tego co narzuci Amazon, bo wątpię żeby firmy pozostały przy Allegro, patrząc na to co dzieje się na przestrzeni ostatnich lat.
  12. Dokładnie - warto podzwonić i popytać, by poznać jakiś konkretny zakres cen, bo wszystko i tak zostanie wycenione indywidualnie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Samemu takiej strony nie da się stworzyć - moim zdaniem lepiej zlecić ją profesjonalistom, a czas poświęcić na marketing. Mogę polecić Ci konkretną i sprawdzoną firmę - Firma Interfeo .
  13. Myślę, że apteka internetowa to biznes, który ma szansę być bardzo dochodowym w dłuższej perspektywie. Coraz więcej osób sięga po taki sposób nabywania leków. Ciężko konkurować z największymi typu doz , jednak po wzbogaceniu oferty o leki/kosmetyki z zagranicy, to jest duża szansa na szybki rozwój. Warto tylko zadbać o dobrą platformę i estetyczną stronę - znacznie ułatwi to pracę i zachęci klientów. Polecam firmę Interfeo, mają doświadczenie w tworzeniu świetnych e-sklepów