RobertJez

Użytkownik
  • Zawartość

35
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O RobertJez

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Nie polecam tuszów zamiennych to wszystkich drukarek. W moim Brotherze sprawdzają się bardzo dobrze. Drukarka jest cały czas podłączona do prądu i sama się czyści. Miałem wcześniej HP (przed Lexmarkiem) i rzadko który tusz zamienny "był widziany przez drukarkę". Z Lexmarkiem było podobnie, więc uważajcie!
  2. Trudno podrzucić pomysł, nie znając osoby. Moja mama ostatnio była zadowolona z robota kuchennego, bo myślała o jego zakupie już kilka lat.
  3. A ile płacicie za szkolenie jednego pracownika?
  4. Zobacz rozpiskę pożyczek bez bik to na pewno wybierzesz jakąś dla siebie. Tam jest napisane od razu ile pieniędzy możesz pożyczyć, ile trzeba oddać oraz w jakim czasie.
  5. Zgodzę się z kojotem, że do magazynu taka waga oczywiście byłaby niezbędna. ja mogę polecić wagi najazdowe od Gawag, bo sam korzystam i wiem, że są sprawdzone. Niektórzy producenci chwalą się najniższą ceną na rynku i nie wiedzą, że to strzał w kolano, bo niska cena to niska jakość.
  6. Nawet skończenie Oxfordu nie gwarantuje sukcesu...
  7. Może melisa pomoże, albo waleriana :)
  8. Na stronie muratora masz bardzo ciekawy artykuł na ten temat "czym się różnią papy". Na pewno rozwieje Twoje wątpliwości. Z tego co się orientuje, bardziej opłaca się te asfaltowe, bo tekturowe to technologia, która nie zmienia się od 50 lat :)
  9. Takie dofinansowanie nie zawsze jest możliwe i wymaga wypełnienia masy papierów. Wiadomo, w Polsce papierologia ma się bardzo dobrze. Polecam jak najbardziej korzystanie z dofinansować jak tylko się da, bo można zdobyć nawet 40 000zł, jeśli nic się nie zmieniło. Ja mogę od siebie jeszcze polecić kredyt odnawialny dla firm w rachunku bieżącym, a dokładnie ten dający wiele do myślenia artykuł. Polecam, bo warto zapoznać się, szczególnie jeśli ma się lub planuje otworzyć własny interes.
  10. A co uważacie o kredytach w innej walucie? Ja się trochę ostatnio interesuję giełdą, bo mam trochę więcej wolnego czasu i znalazłem tu sporo informacji na temat kredytów we frankach, a także tego jak się teraz waluty utrzymują. Co myślicie o inwestycjach w inne waluty, albo krypto waluty?
  11. RobertJez

Jaki kredyt

A co myślicie o kredytach w innych walutach?
  12. Myślę tak samo! Wystarczy znaleźć taką porównywarkę kredytową i wybrać dla siebie odpowiedni kredyt w zależności od tego ile pieniędzy nam potrzeba i jak chcemy je spłacać. Można znaleźć naprawdę korzystne pożyczki z opóźnioną spłatą. Ja wziąłem taką w tym roku na święta i zaczynam spłacać dopiero w lipcu :)
  13. Ja w tym roku kupiłem wszystkie prezenty świąteczne przez internet. Jeszcze nie wszystkie przyszły ;/
  14. U mnie bogate w tym roku prezenty były i bez pożyczki się nie obyło. Na szczęście skorzystałem z tej porównywarki i znalazłem kredyt bez odsetek, który zacznę spłacać dopiero w połowie roku. Tak to można pożyczać.