monika.avonpl

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O monika.avonpl

• Ranga
    Początkujący
  1. Bylam konsultantka Oriflame i powiem ze nie bylam zadowolona ze wzgledu na to ze trzeba zrobic za okolo 250zl zamowienia aby nie placic za koszt wysylki przepisalam sie do avon i obecnie jestem juz nie konsultantka awansowalam na Lidera sprzedazy jestem zachwycona poniewaz avon ma duzy zbyt i sprawdzone kosmetyki do tego aby nie placic 10zl za przesylke trzeba zrobic zamowienie za 150zl z czego 25 procent od tego zamowienia jest dla mnie jesli zloze zamowienie za ponad 500 mam juz 30 procent dla siebieim wieksze zamowienie tym wiekszy procentjak i dodatkowo dostaje sie katalogi z oferta netto tylko dla konsultantek gdzie mozna kupic rozne produkty za smieszne pieniadze jestem zadowolona poniewaz buduje juz swoja grupe ktora na mnie zarabia i mam dodatkowe korzysci jak i kosmetyki. PRACA W AVON TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ 1. Sama planujesz swój czas pracy. 2. Sama wybierasz miejsce pracy. 3. Sama obierasz styl pracy. 4. Powiększasz grono swoich przyjaciół. 5. Systematycznie powiekszasz swój dochód. 6. Jesteś w pełni niezależna finansowo Już dziś dołącz do AVON: korzyści dla Ciebie to -wpisowe 0zł, -od umowy możesz odstąpić w każdej chwili, -profesjonalne szkolenia kosmetyczne, -opusty na kosmetyki do 40%, -bezpłatna dostawa paczki do domu - prezenty i gratisy i sa tez tutaj szkolenia kosmetyczne;) w oriflame jest staly procent bez wzgledu na ilosc zamowienia no i kosmetyki sa drogie... jesli ktos bylby zainteresowany kupnem badz wspolpraca w Avon zapraszam prosze pisac monika.avonpl@gmail.com gg 12807297 bydgoszcz i okolice