Ellena

Użytkownik
  • Zawartość

62
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ellena

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Jeśli chodzi o food trucki i generalnie biznes związany z gastronomią, to polecam artykuł https://hotmoney.pl/kawiarnia-restauracja-food-truck-jak-zaczac-jak-prowadzic-wlasny-biznes-w-gastronomii/ Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że moda na food trucki trwa w najlepsze, a imprez plenerowych, na których można w ten sposób zarobić nie brakuje.
  2. Makarom spagetti z serem feta, suszonym pomidorami, czosnkiem i szpinakiem. Palce lizać! :)
  3. Wiem, że ciężko się postawić światu i nie ulec w kwestii prezentów, ale nie jestem zwolenniczką kupowania tabletów, telefonów itp. Aparat jest dla mnie dużo lepszym pomysłem.
  4. Osobiście boję się suplementów, nie wierzę, że to jest zupełnie bezpieczne dla organizmu. Jeśli faktycznie jest się aktywnym fizycznie i trzyma się diety, to nie ma potrzeby brać suplementów.
  5. Jak dla mnie najlepsze jest wino, ale na wieczór panieński na pewno dobrze sprawdzą się kolorowe drinki. Bardzo dobre jest też np. połączenie rumu i martini z miętą.
  6. Polecam język francuski, jest bardzo potrzebny na rynku pracy, ale nie jest też łatwy, tak jak włoski lub hiszpański.
  7. Ta koszulka z napisem"Jestem w pracy a nie na wyścigach" to coś, co powinno stanowić motto w każdej firmie! Jak dla mnie świetny pomysł!
  8. Ja jestem za wspólnym wyjazdem, nie ma nic cenniejszego niż razem spędzony czas. Oczywiście można podarować do tego jakąś drobnostkę, ale to już bardzo indywidualna kwestia.
  9. Od nas zależy ile informacji z naszego prywatnego życia przedostaje się do internetu i rozpatrując to w takim kontekście, to owszem, można zachować prywatność w internecie. Niestety jeśli idzie o nasze działania, czyli treści jakie wyszukujemy, kim się kontaktujemy za pośrednictwem internetu itp. już nie są wyłącznie naszą prywatną sprawą, bo wgląd do tego może mieć chociażby dostawca internetu, z którego korzystamy, że nie wspomnę o policji.
  10. Póki co jestem sceptycznie nastawiona do medycyny estetycznej, staram się dbać o siebie utrzymując zdrową dietę i uprawiając sport. Mam nadzieję, że długo nie będę musiała korzystać z ofert chirurgicznego poprawiania urody.
  11. Myślę, że panele o wysokich parametrach powinny się sprawdzić, tu znajdziesz informacje na temat tego na co zwracać uwagę przy wyborze http://www.wnarzedzia.pl/panele-podlogowe-jakie-wybrac-jakie-podloze-jaka-klasa-i-inne-wazne-pytania/ , sporo biur decyduje się na położenie paneli podłogowych, ładnie się prezentują i tworzą bardziej przyjazny klimat niż np. płytki.
  12. Też uważam, że kwiatowy deseń est ryzykowny. Chyba lepiej wybrać coś bardziej jednolitego.
  13. Poszłam w końcu do lekarza i zrobiłam sobie komplet badań, przyjmuję witaminy których mi brakowało i chodzę na siłownię. Staram się tez zdrowo odżywiać.
  14. Walka z cellulitem jest bardzo trudna. Ja staram się walczyć o lepszy wygląd chodząc na siłownię i zajęcia fitness.
  15. Ellena

Kamerzysta

Raczę poszukać ofert na olx albo popytać wśród rodziny i znajomych czy mogą kogoś polecić. Na fb też dużo osób się reklamuje.