czesiek

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O czesiek

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

2803 wyświetleń profilu
  1. Co sadzicie w temacie myjni parowych co mają stać pod Kauflandami? Z Ecomyjni ? myślicie że to się sprawdzi ?
  2. Weź wyślij męża z klientem do Klubu Nocnego najlepiej - tego to nie zapomni :lol: I to serio- faktycznie znam jeden taki ale nie jakiś pierwszy lepszy nocny klubik ale wysoki poziom w tej branży ze tak powiem ,gdzie byłem kilka razy ze współnikami z zagranicy (byli zachwyceni) O męza sie nie bój, to nie miejsce na kobitki ale klimatyczny lokal dla gentelmenów ;) żeby sobie popatrzyli na profesjonalne erotyczne rozbieranki. Tam nie tańczy byle kto a np mistrzyni świata w tańcu na rurze Tancerki nie są nachalne, nie wciskają się klientom do stolika, więc pełen spokój i bezpieczeństwo a miejsce klimatyczne, ze świetną kuchnią, wyszukanymi potrawami i fajnie zaopatrzonym barem. Robią tam degustacje polskiej wódki ( zagraniczniaki to lubią) ale jest też duży wybór wysokiej jakości alkoholu w tym ponad 100 rodzajów whisky co powiem Ci robi wrażenie na facetach ) Ci "moi" Francuzi co przyjeżdżają to już pytają o TEN punkt programu, czyli sie podoba Masz tu info - New Orleans Gentlemen's Club neworleans.pl
  3. Weź wyślij męża z klientem do Klubu Nocnego najlepiej - tego to nie zapomni :lol: I to serio- faktycznie znam jeden taki ale nie jakiś pierwszy lepszy nocny klubik ale wysoki poziom w tej branży ze tak powiem ,gdzie byłem kilka razy ze współnikami z zagranicy (byli zachwyceni) O męza sie nie bój, to nie miejsce na kobitki ale klimatyczny lokal dla gentelmenów ;) żeby sobie popatrzyli na profesjonalne erotyczne rozbieranki. Tam nie tańczy byle kto a np mistrzyni świata w tańcu na rurze Tancerki nie są nachalne, nie wciskają się klientom do stolika, więc pełen spokój i bezpieczeństwo a miejsce klimatyczne, ze świetną kuchnią, wyszukanymi potrawami i fajnie zaopatrzonym barem. Robią tam degustacje polskiej wódki ( zagraniczniaki to lubią) ale jest też duży wybór wysokiej jakości alkoholu w tym ponad 100 rodzajów whisky co powiem Ci robi wrażenie na facetach ) Ci "moi" Francuzi co przyjeżdżają to już pytają o TEN punkt programu, czyli sie podoba Masz tu info - New Orleans Gentlemen's Club neworleans.pl
  4. Słyszałem że kierowcy tirów co jeździli zagranice i nie dostawali naleznych ryczałtów za noclegi ( spanie w kabinie ) moga sie domagać wypłacenia zaległych ryczałtów. Jest postanowienie Sądu Najwyższego w tej sprawie- ktoś coś wiecej wie> jak to ugryźć?
  5. ha ha ha ha ha ha afirmacje w dobie informacji, że miłość to chemia
  6. Hussar to świetna firma transportowa. Spedycja po całej Europie , nam sie jeszcze nigdy nie spóźnili - zawsze na czas i mają sporą flotę - pełen profesjonalizm Hussar spedycja
  7. To fajna rzecz dla freelancerów sam z czegoś takiego korzystam w Krakowie http://www.creative-coworking.pl I bardzo sobie chwalę i ze względów oszczędnościowych i spotkan z róznymi ludźmi, to czasem tez potrzebne
  8. Ktoś wcześniej pisał o wirtualnych biurach , przy zakąłdaniu firmy to pomocna rzecz na poczatek. W takich biurach jest miejsce do pracy, sala na spotkania z klientami czy rekrutację no i można korzystać i zinternetu, urządzęń biurowych itp. Przynajmniej ja z takiego korzystam w Krakowie http://www.creative-coworking.pl i uważam że warto, przynajmniej na poczatku o pare rzeczy sobie koszty ograniczyć
  9. Ja też widzę same zalety takiego rozwiązania- lepszy adres, dobra lokalizacja, przyjemne miejsce do pracy no i oszczędności na wynajęciu biura, zakupie urządzeń biurowych- bo w takich to można korzystać z ogólnodostępnych Ja korzystam z http://www.creative-coworking.pl/ ma ciekawą ofertę też róznych dodatkowych usług biurowych
  10. A co Ty sie tak przekrzykujesz? Wiadomo że potrzebne do tego dobre maszyny - jestem widzisz tym co na maszynach pracuje a nie tylko je chwali i nie mam nic do zarzucenia urzadzeniom które kupiłem. Przed zakupem widziałem pokazy, czytałem opinie i nie jestem przekonany co do tego że optima jest taka najlepsza, jest moim zdaniem tylko dobrze wyreklamowana i tyle. Ja mam bardzo mocną maszynę dieslowską kupioną w ecomyjni co i myje i pierze i jej mocy nie dorówna żadna inna, podpinam 4 pistolety - w żadnej innej firmie takiej mi nie zaproponowali. A to ze maja binzesplan na stronie to to wg mnie swietna sprawa dla osób co o tym myslą a nie wiedza jak podejśc do sprawy - wszystko rozpisane czarno na białym i warto o tym pisać bo kolejnej osobie moze pomóc
  11. Na http://www.ecomyjnia.pl/ masz nawet przykładowy biznes plan punkt po punkcie no i nie tylko "piszą"na stronie jak rozpocząć biznes ale pomagają realnie, nawet w pozyskaniu dotacji Maszyny z tego co się orientowałem u ludzi co korzystaja z obu marek mają podobnej jakości i mocy chociaz ecomyjnia ma jeszcze inne rzeczy przydatne jakby się chciało rozwinąc biznes bo i maszyny i chemia samochodowa , no ja akurat sprzet z ecomyjni mam i narzekac nie mogę
  12. Jak się dajemy to nas wykorzystują <_<
  13. to zalezay kto się tyum zajmuje Moja zona dorabia sobie w czymś podobnym - Betterware- ale to nie ona sie prosi tylko kolezanki przychodza same po katalog Noże to tez kwestia samych produktów, jak dobre to nie trzeba szukać naiwnych , ludzie sami kupują
  14. Mnie sporo dały wyjazdowe kursy jzykowe Takie wakacje połaczone z nauka, ale opłacalne Tu masz fajną ofertę http://www.atas.pl/kursy_jezykowe/pierwsza_strona - dwa razy od nich byłem w Londynie , ekstra sprawa
  15. No z Zusem to nie doradze ale w sprawie samego warsztatu to mogę coś podpowiedzieć Staram się własnie o dotację na otwarcie takiego biznesu, krok po kroku pomaga mi firma co się zajmuje wyposazaniem warsztatów ale tez doradza w otwarciu i rozruszaniu biznesu no i co najwazniejsze dla mnie- pomaga w załatwieniu dotacji ( biznes-plan, papierki itd). Powiem ze wszytsko idzie bardzo sprawnie, sam bym się pewnie w tym pogubił, jak chcesz to skontaktuj się i pogadaj http://detailking.pl/ Ja już z nimi jakis czas współpracuje we franczyzie ( myjnia samochodowa) ale zamierzam rozszerzyć działalnośc bo taki warsztacik samochodowy zawsze mi się marzył