Waldi83

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Waldi83

• Ranga
    Początkujący
  1. Polecam firmę Extend Vision. Zajmują się profesjonalną obsługą realizacji stanowisk wystawienniczych na różnego rodzaju targi. Mają bardzo dobrą ofertę, polecam.
  2. Stoisko wystawiennicze, które przyciągnie uwagę wszystkich to najlepszy pomysł tylko nie każda firma jest taka pomysłowa i ma zwykłe oklepane projekty. Polecam Ci specjalistów z Extend Vision. Wszystko dobracują tak, aby nikt nie przeszedł obok obojętnie. Znają się na rzeczy i wiedzą i mają mnóstwo pomysłów. Zresztą jak będziesz zdecydowany - zleć im realizacje a sam się przekonasz :P Pozdrawiam !
  3. Obróbką metali zawsze zajmują się dla mnie Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Wychodzi im to fantastycznie i fachowo. Warto także dodać, iż trudzą się również naprawą maszyn przemysłowych, z czego również mogliśmy skorzystać. Każdy sprzęt doprowadzą do należytego porządku!
  4. Najlepsza firma jeżeli chodzi o konstrukcję i tworzenie maszyn i części, ogólnie całego osprzętu to Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Zajmują się ogólnie obróbką skrawien więc myślę, że powinieneś się z nimi skontaktować.
  5. Oczywiście, że się opłaca bo po pierwsze nie musisz latać codziennie po sklepach tylko możesz sobie wszystko monitorować i internecie i łapać najlepsze okazje. Ja mam klilka swoich ulubionych stronek z meblami i dodatkami ale najbardziej mogę polecić sklep MEBLE-BOGART. Niesamowity wybór i świetne okazje :)
  6. Polecam firmę zajmującą się obróbką skrawaniem Zakłady Mechaniczne Kazimueruk, Współpraca z tą firmą układa się dobrze, a zamówienia realizowane są zawsze na czas. Rzetelna firma, nigdy nie zawodzi. Polecam https://www.kazimieruk.com.pl/
  7. skup się na tym żeby wybrac odpowiedni, dobrej jakości sprzęt, a nie jakieś byle co. Nawet jeśli bedzie sporo tańsze. Bo za pare lat będziesz żałować, badziew przestanie działać albo zacznie się psuć. Ja zainwestowałem w dobry sprzęt chłodniczy od firmy Bolarus i juz piąty rok jestem bardzo zadowolony.
  8. Witam, ostatnio zakończyliśmy umowę z firmą, która nas przez cały okres trwania umowy oszukiwała. Teraz szukamy czegoś nowego. Słyszeliśmy o firmie TopCard, podobno dobre ceny, dobry okres trwania umowy, a zrówno jej wypowiedzenia. Może ma ktoś więcej informacji na temat tej firmy?
  9. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile będzie Cię kosztować całe wyposażenie do restauracji musisz podać jakieś konkrety. Jaka jest powierzchnia lokalu, co chcesz w niej podawać, jakie sprzęty będą Ci potrzebne... Jeśli chcesz postawić na jakość to polecam meble chłodnicze firmy Bolarus. Na pewno przyda Cię zamrażarka skrzyniowa, może szafa chłodnicza, a to wszystko znajdziesz w Bolarusie wykonane solidnie i z bardzo dobrej jakości materiałów.