kaajt

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kaajt

• Ranga
    Początkujący
  1. Na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017 będzie Guinter Verheugen, Komisarz do spraw rozwoju UE , zapowiada się bardzo interesująco. Kto z Was się wybiera? My będziemy. Uważam, że podczas takich wydarzeń można się wiele nauczyć i wymienić doświadczeniami. Jesteście podobnego zdania?
  2. Najlepszym biznesem teraz jest otwieranie sal weselnych. Sal jest niby pełno, ale wszystkie pozajmowane i ciężko znaleźć szybki termin, warto o tym pomyśleć. Chociaż uważam, że to Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja np. lubię się dokształcać w tej dziedzinie i wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.
  3. Moim zdaniem trzeba mieć dobry pomysł na biznes. Musi być to coś, co łatwo się przebije... Ja narazie nic jeszcze nie zakładałam, ale mam kilka pomysłów. Niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 i liczę na to, że uda mi się tam zainspirować. Może ktoś z Was również będzie? Program jest niezwykle ciekawy, a galę "Mocni w biznesie" będą prowadzić Dorota Wellman i Marcin Prokop. Myślę, że warto przyjśc, posłuchać i się zainspirować.